Ψυχαγωγία

"Τι κάμνω εγώ με τον μιτσή;" - Η Αστέρω μιλά για τη διαφορά ηλικίας με τον Λούη

Η Αστέρω Κυπριανού μίλησε στο περιοδικό Down Town και στον δημοσιογράφο Κωνσταντίνο Χάμπαλη, για τη σχέση της με τον Λούη Πατσαλίδη, για τους χαρακτηρισμούς που τις δίνει μέσα από την εκπομπή του ως μέγαιρα και γκρινιάρα αλλά και για τον έρωτά τους.

Διαβάστε επίσης: Αστέρω Κυπριανού: "Δεν είμαι μέγαιρα - O Λούης φωνάζει μες το σπίτι και όχι εγώ"

Η ίδια δεν παρέλειψε να αναφερθεί και στη μεταξύ τους διαφορά ηλικίας που αποτέλεσε στην πρώτη σκέψη της ανασταλτικό παράγοντα.

jj

Τι θυμάσαι από το πρώτο σας ραντεβού;

Όταν ήρθε να με πάρει από το «Σατιρικό θέατρο» που δούλευα, πήγαμε για φαγητό και καθώς τρώγαμε τον ρώτησα «πόσο χρόνων είσαι;». Μόλις μου είπε την ηλικία του, δέθηκε το στομάχι μου κόμπος, άφησα το μαχαιροπίρουνο κάτω και δεν μπορούσα να βάλω άλλη μπουκιά στο στόμα.

kk

Δηλαδή, πόσο χρονών ήταν;

Μου είπε ότι ήταν 22 ετών. Και κατευθείαν, σκέφτηκα: «Τι κάμνω εγώ με τον μιτσή;». Βέβαια, εγώ σταμάτησα να τρώω, αλλά ο Λούης συνέχισε κανονικά το φαγητό του. Εκείνο το βράδυ, θα μπορούσε να έτρωγε και το δικό μου.

Πόσα χρόνια διαφορά έχετε;

Πέντε χρόνια. Αυτός, τότε, ήταν 22 κι εγώ 27. Τι λες τώρα; Ήταν πάρα πολύ μωρό για μένα, αν σκεφτείς ότι είχα ολοκληρώσει τις σπουδές μου στο τμήμα ιστορίας-αρχαιολογίας και μετά στο θέατρο. Εξωτερικά, φαινόταν πολύ μεγαλύτερος, παρόλο που δεν ήταν τόσο εύσωμος όσο σήμερα.

Επόμενο άρθρο

Ανανιάδης-Γαζή: Χώρισαν ένα μήνα μετά τη γέννηση του παιδιού τους -Ποιος φταίει;

Η αποκάλυψη για το ποιος ζήτησε να χωρίσουν αλλά και για το ποιος εναντιώθηκε στην απόφαση
27/05/2018 - 10:25

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χαμός για τον Λούη στην Αθήνα! Όλες οι λεπτομέρειες...

Sold out η παράσταση στην Ελλάδα και συνεχίζει απτόητος
24/03/2019 - 10:08

Ο Ντάνος στο... "Λούης Night Show"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το trailer του νέου επεισοδίου και όλα όσα θα γίνουν
20/03/2019 - 16:01

Ο Λούης τρολάρει την επίσκεψη του ζεύγους Αναστασιάδη στο Μπάγκιγχαμ (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γνωστός stand up comedian σατιρίζει την επίσκεχη τους και χαρίζει στιγμές γέλιου
16/03/2019 - 17:50

Ο Λούης Πατσαλίδης προκαλεί τον... Νίκο Αναστασιάδη να πάει στην εκπομπή του!

Οι "πόρτες" του "Λούης Night Show" είναι ανοικτές για τον Πρόεδρο της Δημοκρατίας
16/03/2019 - 13:51

Και όμως... τρόλαραν τον Λούη! Η απίστευτη μεταμφίεση στις Απόκριες(ΦΩΤΟ)

Έγινε Λούης Πατσαλίδης για μια ημέρα και κέρδισε τις εντυπώσεις
13/03/2019 - 16:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μοτοσικλετιστής στο Νοσοκομείο μετά από τροχαίο

Έχασε τον έλεγχο της μοτοσικλέτας και κτύπησε στο πεζοδρόμιο

Έρευνες της Αστυνομίας για ναρκωτικά σε πλοίο που έκανε σταθμό στη Κύπρο

Πληροφορίες της Interpol έθεσαν σε συναγερμό τις Αρχές

Μεγαλείο ψυχής στον Μαραθώνιο Λεμεσού ΓΣΟ (ΦΩΤΟΣ)

Ευκαιρία να αναδειχθούν οι ιστορίες των ανθρώπων που τρέχουν για ένα δικό τους σκοπό
Ελλάδα

Ταξιτζής σε ρολό... μαιευτήρα στο κέντρο της Αθήνας (ΦΩΤΟ)

Ξεγέννησε ένα υγιέστατο κοριτσάκι και έκοψε τον ομφάλιο λώρο

Κρατούμενοι στον Κορυδαλλό κάνουν πάρτι με ποτά, τηλεοράσεις και Live Video

Διαμένουν σε κελιά-σουίτες με ηχοσυστήματα και πετούν επιδεικτικά χιλιάδες ευρώ
Διεθνή

Ο Τραμπ θα υπογράψει την αναγνώριση της ισραηλινής κυριαρχίας στο Γκολάν

Ο ΟΗΕ θεωρεί ότι το Γκολάν που ελέγχεται από το Ισραήλ αποτελεί κατεχόμενο έδαφος

Ερντογάν: Όσοι περιμένουν πτώση της λίρας θα πληρώσουν «βαρύ τίμημα»

Στοιχεία έδειξαν πως οι καταθέσεις ξένου συναλλάγματος έφθασαν σε επίπεδο ρεκόρ

Aπειλούν να σκοτώσουν την Κύπρια που άρχισε τη συλλογή υπογραφών κατά του Brexit

Δέχεται υβριστικά τηλεφωνήματα και μηνύματα κατά της ζωής της στα social media

tv news

Η Βασιλική υποδέχεται τον Κούλλη Νικολάου σε μια αλλιώτικη τηλεοπτική συνάντηση!

Οι αυθόρμητες ατάκες θα έχουν την τιμητική τους την Κυριακή στην «Παράδοση Κατ'Οίκον»
Alpha TV Κύπρου

«ΚΑΡΜΑ» Τα ναρκωτικά και ένας αιφνίδιος θάνατος μέσα από μία πραγματική ιστορία

O Μιχάλης Σοφοκλέους σε ένα συγκλονιστικό ρόλο την Κυριακή στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 24/03/2019 - 21:15ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤ’ ΟΙΚΟΝ