Ψυχαγωγία

Τί κάνει ο Γιώργος Εφραίμ μακριά από τα γήπεδα; (ΦΩΤΟ)

Ο Γιώργος Εφραίμ "χτυπά" στο Instagram αλά κυπριακά...

Ο άσος του ΑΠΟΕΛ ανέβασε φωτογραφία στα social media μετά από πολύ καιρό (παραπάνω από τρεις μήνες). Ο διεθνής μας ποδοσφαιριστής μέσα στο βεβαρυμένο του αθλητικό πρόγραμμα, φαίνεται ότι βρίσκει χρόνο για την οικογένεια και φίλους για να απολαύσει όσο πιο χαλαρά γίνεται την Κυριακή του.

Ο ίδιος άναψε... φωτιές και ξεκίνησε το ψήσιμο σουβλακιών για το Κυριακάτικο τραπέζι. Άσιλα κυπριακή σούβλα από τα χέρια του Εφραίμ.

Δείτε τον σε ρόλο ψήστη και την φωτογραφία που ανέβασε στο Instagram γράφοντας στην λεζάντα "CYCYCY"

Φυσικά, από ότι καταλαβαίνουμε τα σουβλάκια είναι το αγαπημένο του φαγητό αφού στο παρελθόν έχει ξαναανεβάσει φωτογραφία δείχνοντας μας, μια αγαπημένη του συνήθεια. Ήταν 31/12 του 2016 όταν έψηνε για το οικογενειακό τραπέζι και λίγο πριν καλωσορίει το καινούργιο έτος.

Επόμενο άρθρο

Πρίγκιπας Χάρι-Μέγκαν Μαρκλ: Καλεσμένες οι...πρώην του στο γάμο (ΦΩΤΟ)

Δείτε όλες τις πρώην του Πρίγκιπα Χάρυ και τους πρώην της Μέγκαν που δεν έχουν πρόκληση
25/02/2018 - 15:43

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αποκλειστικό! Μάθετε πότε γεννάει η Χριστιάνα Αριστοτέλους (ΦΩΤΟ)

Η μεγάλη ημέρα για τον ερχομό του γιου της έφτασε...
12/04/2019 - 18:43

Ενοχλητική η ανακύκλωση του θέματος Εφραίμ, σύμφωνα με τον επίσημο ΑΠΟΕΛ

Η επίσημη θέση των «γαλαζοκιτρίνων» σχετικά με τον Κύπριο άσο και τον παραγκωνισμό του
05/04/2019 - 10:05

Η Χριστιάνα μιλά για την γνωριμία της με τον Γιώργο Εφραίμ! (ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν περίμενα να μου έκανε μέσα σε οκτώ μήνες πρόταση γάμου..."
04/04/2019 - 16:47

Ο ...μικρός Εφραίμ μέσω app "εμφανίστηκε" στην Χριστιάνα Αριστοτέλους(ΒΙΝΤΕΟ)

Ενώθηκαν τα χαρακτηριστικά τους και είδαμε πώς μπορεί να μοιάζει ο γιος της Χριστιάνας
01/04/2019 - 18:14

Η Αριστοτέλους εκμυστηρεύεται τι κάνει πριν φύγει ταξίδι ο Εφραίμ(ΒΙΝΤΕΟ)

Η βαλίτσα, το "βέτο" της Χριστιάνας και η επιθυμία της
01/04/2019 - 15:30

Ο Εφραίμ σε ρόλο... σεφ για χάρη της Χριστιάνας Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο έρωτας περνάει από το στομάχι και ο άσος του ποδοσφαίρου το ξέρει καλά
26/03/2019 - 21:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τι σχέση έχουν η σφαγή στο My Lai και ο φόνος μητέρας και κόρης στο Μιτσερό;

Προβληματισμός από ανάρτηση του 35χρονου Ελληνοκύπριου ύποπτου αξιωματικού της ΕΦ

Συγκλονισμένος ο κοινοτάρχης Ξυλιάτου για την εξαφάνιση της 6χρονης Sierra

"Εύχομαι να μην είναι αλήθεια όσα ακούσαμε για το παιδί" δηλώνει στο AlphaNewsLive

Νικολάου: "Αυτό που προέχει είναι η εξιχνίαση του φόνου"

Ο Υπουργός Δικαιοσύνης απαντά στις επικρίσεις περί ολιγωρίας της Αστυνομίας
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα

Αλέξης Γεωργούλης και Ρος Ντέιλι στο ψηφοδέλτιο για τις Ευρωεκλογές

Με ποιο κόμμα κατεβαίνουν οι δύο καλλιτέχνες ως υποψήφιοι στις εκλογές του Μαΐου
Διεθνή

Έτοιμη να επιδείξει τον νέο στόλο πολεμικών πλοίων η Κίνα

Πυρηνικά υποβρύχια και καταδρομικά στην καθιερωμένη παρέλαση

Γιούνκερ: Υπάρχει ακόμη κίνδυνος αποχώρησης του ΗΒ από ΕΕ χωρίς συμφωνία

"Ουδείς γνωρίζει πώς θα τελειώσει το Brexit" λέει ο Πρόεδρος της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

200 νεκροί στην Τρίπολη μετά τη συνομιλία Τραμπ - Χάφταρ

Ο ΠΟΥ δεν διευκρίνισε πόσοι από τους νεκρούς ήταν άμαχοι στον νεότερο απολογισμό του

tv news

«Πάμε Πακέτο» με παραλήπτη τον Μάρκο Σεφερλή,αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου

Γιατί ο Μάρκος συγκινείται και μένει άφωνος όταν βλέπει τον αποστολέα; (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Οι «24 ΩΡΕΣ» σ’ ένα αγιοταφίτικο οδοιπορικό στους Αγίους Τόπους αυτό το Σάββατο

Α’ Μέρος: Από τον Άγιο Γεράσιμο στην έρημο του Ιορδάνη...μέχρι και στον Ιορδάνη Ποταμό...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/04/2019 - 18:00ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ