Ψυχαγωγία

Τί κάνει ο Γιώργος Εφραίμ μακριά από τα γήπεδα; (ΦΩΤΟ)

Ο Γιώργος Εφραίμ "χτυπά" στο Instagram αλά κυπριακά...

Ο άσος του ΑΠΟΕΛ ανέβασε φωτογραφία στα social media μετά από πολύ καιρό (παραπάνω από τρεις μήνες). Ο διεθνής μας ποδοσφαιριστής μέσα στο βεβαρυμένο του αθλητικό πρόγραμμα, φαίνεται ότι βρίσκει χρόνο για την οικογένεια και φίλους για να απολαύσει όσο πιο χαλαρά γίνεται την Κυριακή του.

Ο ίδιος άναψε... φωτιές και ξεκίνησε το ψήσιμο σουβλακιών για το Κυριακάτικο τραπέζι. Άσιλα κυπριακή σούβλα από τα χέρια του Εφραίμ.

Δείτε τον σε ρόλο ψήστη και την φωτογραφία που ανέβασε στο Instagram γράφοντας στην λεζάντα "CYCYCY"

Φυσικά, από ότι καταλαβαίνουμε τα σουβλάκια είναι το αγαπημένο του φαγητό αφού στο παρελθόν έχει ξαναανεβάσει φωτογραφία δείχνοντας μας, μια αγαπημένη του συνήθεια. Ήταν 31/12 του 2016 όταν έψηνε για το οικογενειακό τραπέζι και λίγο πριν καλωσορίει το καινούργιο έτος.

Επόμενο άρθρο

Πρίγκιπας Χάρι-Μέγκαν Μαρκλ: Καλεσμένες οι...πρώην του στο γάμο (ΦΩΤΟ)

Δείτε όλες τις πρώην του Πρίγκιπα Χάρυ και τους πρώην της Μέγκαν που δεν έχουν πρόκληση
25/02/2018 - 15:43

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αριστοτέλους-Εφραίμ: Αυτό είναι το Face App του ζευγαριού που αξίζει να δεις...

Πώς θα είναι σε είκοσι χρόνια το αγαπημένο ζευγάρι της showbiz;
20/07/2019 - 12:04

Η κατακόρυφη πτώση και ο πλήρης παραγκωνισμός από τον Τραμετζάνι

Ο Γιώργος Εφραίμ έμεινε εκτός Ευρωπαϊκής λίστας παρότι δεν αντιμετωπίζει πρόβλημα
19/07/2019 - 10:36

Στο γάμο της αδερφής του Γιώργου Εφραίμ-Η απουσία και πλούσιο φωτογραφικό υλικό

Δείτε τον ρομαντικό γάμο της αδερφής του ποδοσφαιριστή - Δίπλα της η Αριστοτέλους
10/07/2019 - 10:06

Η συγκινητική κίνηση του Γιώργου Εφραίμ στο γάμο της αδερφής του (ΦΩΤΟ)

Η εμφάνιση της Αριστοτέλους στο γλέντι του γάμου και η απουσία του ποδοσφαιριστή
07/07/2019 - 23:54

Αυτό είναι το δώρο της Αριστοτέλους στον Εφραίμ για τα γενέθλια του (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα αποκάλυψε σε τηλεφωνική παρέμβαση από την εκπομπή της
05/07/2019 - 16:41

Οι ευχές της Χριστιάνας για την δεύτερη επέτειο γάμου με τον Εφραίμ! (ΦΩΤΟ)

Οι φωτογραφίες που δημοσίευσε η αγαπημένη παρουσιάστρια
04/06/2019 - 10:48

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τροχαίο ατύχημα στον αυτοκινητόδρομο Λάρνακας- Αγίας Νάπας

Ζεύγος με παιδί στο Νοσοκομείο - Αυξημένη τροχαία κίνηση

Νέα κίτρινη προειδοποίηση λόγω υψηλών θερμοκρασιών (ΦΩΤΟ)

Αυξημένες νεφώσεις την Κυριακή και τη Δευτέρα στα ορεινά

Εκδήλωση έξω από την πρεσβεία της Βραζιλίας για τις πυρκαγιές στον Αμαζόνιο

Έκλεισαν τον δρόμο μπροστά από το κτίριο για να ακουστεί η φωνή τους
Ελλάδα

Ελλάδα: 60 άτομα εγκλωβίστηκαν σε παραλία λόγω μεγάλης φωτιάς στη Λέρο

Στη Λέρο δεν υπάρχει πυροσβεστικό κλιμάκιο παρά μόνο ένας εποχικός πυροσβέστης

Άγριο έγκλημα στην Καβάλα για ένα...πάρκινγκ

Γείτονας πυροβόλησε και σκότωσε μητέρα και γιο λόγω ενός φορτηγού

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια
Διεθνή

Κατέρχονται σε τριήμερη απεργία οι πιλότοι της British Airways

Δείτε ποιες ημερομηνίες θα επηρεαστούν οι πτήσεις

Καίγεται ο Αμαζόνιος: Πυρκαγιές στον "πνεύμονα της γης"

73.000 φωτιές καταγράφηκαν στα δάση του Αμαζονίου από τον Ιανουάριο μέχρι τον Αύγουστο

Νεκρή 17χρονη Ισραηλινή από βομβιστική επίθεση στη Δυτική Όχθη

Δέχθηκαν επίθεση από Παλαιστινίους με έναν αυτοσχέδιο εκρηκτικό μηχανισμό

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 20:20ALPHA NEWS