Ψυχαγωγία

«Την έκλεψα... Της είπα μπες στο αμάξι και από τότε είμαστε μαζί»

Ο Γιώργος Παπαδόπουλος μίλησε στο Πρωινό της Φαίης Σκορδά, για την γνωριμία με την σύντροφό του, την επεισοδιακή εξέλιξη αλλά έκανε και μια ερωτική εξομολόγηση για την γυναίκα της.

Ο ίδιος ανέφερε:

«Την γυναίκα μου την έκλεψα. Στην Θεσσαλονίκη γνωριστήκαμε, της είπα «εσύ από σήμερα είσαι μαζί μου». Μου έκανε κάποιες δυσκολίες στην αρχή. Είχε έρθει να με ακούσει σε μαγαζί και σταμάτησε ο χρόνος. Μετά έκανα ένα χρόνο να την ξαναδώ, εννοείται πως την θυμόμουν. Μετά από ένα χρόνο ξαναήρθε να με ακούσει κι εκείνη την ημέρα την έκλεψα.

Όλη η ζωή μου είναι σαν ταινία. Κατέβηκα κάτω για ποτό, που δεν κατεβαίνω ποτέ. Της είπα να βγει έξω μαζί μου, παίρνω λουλούδια της τα δίνω, της είπα να μπει στο αμάξι, από τότε είμαστε μαζί»

Ενώ, συνέχισε

«Δεν ξέρω πόσα χρόνια είμαστε μαζί. Αυτό είναι το μεγάλο μου κακό, δεν έχω καλή σχέση με το χρόνο, δεν θυμάμαι γενέθλια και γιορτές»

Επόμενο άρθρο

Θλίψη για τον Λουκά Φουρλά: "Έφυγε" από τη ζωή αγαπημένο του πρόσωπο (ΦΩΤΟ)

Το τελευταίο αντίο και όσα θέλησε να μοιραστεί δημόσια
17/05/2020 - 13:32

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Μάριος Πρίαμος ποζάρει με την πανέμορφη σύντροφό του στην...κουζίνα (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία και η καλοκαιρινή διάθεση μετά τη λήξη των περιοριστικών μέτρων
30/05/2020 - 14:59

Σ. Γεωργίου: Σε Κυπριακή ταβέρνα μαζί με τη σύντροφο και την μητέρα του (ΒΙΝΤΕΟ)

Απολαμβάνει οικογενειακές στιγμές λίγο πριν τον μεγάλο τελικό του ριάλιτι μαγειρικής
30/05/2020 - 09:19

Ερωτευμένη η Παλαιολόγου: Ιδού ο γοητευτικός "αντικαταστάτης" του Πάριου (ΦΩΤΟ)

Η πρώτη κοινή φωτογραφία που δημοσίευσε αγκαλιά με τον αγαπημένο της
26/05/2020 - 14:14

Ο Stan μιλάει πρώτη φορά για την σχέση του με την εντυπωσιακή δικηγόρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Η συμβίωση στη καραντίνα και πως προέκυψε η απόφαση να δημοσιοποιήσουν τη σχέση τους
25/05/2020 - 17:35

Πέτρος Ιακωβίδης: Με αυτή την γνωστή influencer έχει...σχέση (ΦΩΤΟ)

Δείτε πρώτη φορά την εντυπωσιακή Ελληνίδα που είναι κρυφά με τον τραγουδιστή επί 3 χρόνια
25/05/2020 - 14:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση ηλικιωμένης από τη Λευκωσία

Η 87χρονη έχει εντοπιστεί και είναι καλά στην υγεία της

Μαθητής Γυμνασίου το νέο κρούσμα που ανακοινώθηκε από το Υπουργείο Υγείας

Ένα περιστατικό της νόσου Covid-19 από σύνολο 1,717 τεστ, ο σημερινός απολογισμός

Νέο κύμα σκόνης και πτώση θερμοκρασίας στο "μενού" του καιρού

Τι προβλέπει μέχρι την Πέμπτη η Μετεωρολογική Υπηρεσία
Ελλάδα

Ένταση και επεισόδια μεταξύ ΜΑΤ και κατοίκων στη Μαλακάσα

Οι αστυνομικές δυνάμεις που βρίσκονται στην περιοχή απάντησαν με χρήση χημικών

7 νέα κρούσματα και κανένας θάνατος στην Ελλάδα το τελευταίο εικοσιτετράωρο

Ο συνολικός αριθμός των περιστατικών ανέρχεται πλέον σε 2.915

Τουρκικό ΥΠΕΞ: «Καλούμε την Ελλάδα να γλιτώσει από τα ιστορικά της κόμπλεξ»

Η δική μας απάντηση είναι η Ελλάδα της δημιουργίας, λέει η Κατερίνα Σακκελαροπούλου
Διεθνή

Οι αστροναύτες του Dragon έφτασαν στον Διεθνή Διαστημικό Σταθμό (BINTEO)

Ρόμπερτ Μπένκεν και Ντάγκλας Χάρλεϊ γράφουν την δική τους ιστορία..

Το σύνθημα «δεν μπορώ να ανασάνω» εξαπλώνεται στις ΗΠΑ (ΦΩΤΟ)

Η απειλή του Τραμπ, η κινητοποίηση της Εθνοφρουράς και η οργή που ξεχειλίζει..

Καταγράφηκε ο πρώτος θάνατος από κορωνοϊό στη Ρουάντα

65χρονος απεβίωσε σε ειδική κλινική για την covid-19 όπου λάμβανε θεραπεία

tv news

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Σώτο Γονιό και…ροκ διάθεση!

Ένα εμπνευσμένο τηλεοπτικό ντουέτο, παρέα με τη Βασιλική Χατζηαδάμου και την ορχήστρα της!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 31/05/2020 - 19:00ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW