Ψυχαγωγία

Τίτλοι τέλους για τον θυελλώδη έρωτα της Κατερίνας Καινούριου! Όλο το παρασκήνιο

Και μετά τον κεραυνοβόλο έρωτα ήρθε ο χωρισμός...

Η Κατερίνα Καινούργιου όπως όλα δείχνουν χώρισε από τον σύντροφό της, Νάσο Αναστασόπουλο και δεν είναι πλέον ζευγάρι. 

Συγκεκριμένα, έκαναν unfollow ο ένας τον άλλον στο Instagram, ενώ διέγραψαν από τους προσωπικούς τους λογαριασμούς και τις κοινές τους φωτογραφίες, δείχνοντας ότι το τέλος δεν ήταν βελούδινο. Κανείς από τους δύο δεν έχει μιλήσει ακόμη δημόσια και δεν έχει σχολίασε τίποτα από όσα λέγονται και γράφονται, αν και ο επικρατέστερος λόγος που έφερε το τέλος φαίνεται πως είναι η απόσταση, αφού ο Νάσος δεν έμενε στην Ελλάδα.

νασος

Επόμενο άρθρο

Η "Φαμίλια" έγινε η πιο...viral τηλεοπτική σειρά στην κυπριακή τηλεόραση(ΒΙΝΤΕΟ)

Ξεπέρασε το ένα εκατομμύριο προβολές στα social media
17/01/2019 - 17:29

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: "Έπεσε αυλαία" στον έρωτα της - Όλο το παρασκήνιο

Έξαλλος ο Βαρβέρης - Τί δηλώνει ι ίδιος και το οικογενειακό του περιβάλλον
09/04/2019 - 17:54

Η Κατερίνα Καινούργιου απαντά αν είναι ξανά ερωτευμένη!

Ισχύουν ή όχι οι φήμες που την θέλουν να είναι σε σχέση
05/04/2019 - 10:17

Ξεσπά η Kατερίνα Καινούργιου:"Μου έλεγαν να πεθάνεις... να με θάψεις"

Όλα όσα ανέφερε για τα ρατσιστικά σχόλια που της χρεώνουν
04/04/2019 - 10:02

Η Κατερίνα Καινούργιου είναι ξανά... ερωτευμένη! (ΦΩΤΟ)

Αυτός είναι ο νέος σύντροφος της παρουσιάστριας μετά τον χωρισμό της
03/04/2019 - 09:27

Κατερίνα Καινούργιου: Η σέξι φωτογραφία που δημοσίευσε και μετά την... διέγραψε!

Η φωτογραφία με κόκκινο μαγιό που "εξαφανίστηκε" λίγα λεπτά μετά τη δημοσίευση της
12/03/2019 - 11:28

Η Κατερίνα Καινούργιου έβαλε νυφικό και... αυτοσαρκάζεται! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το νυφικό και το σχόλιο που έκανε για τον δικό της γάμο
17/02/2019 - 16:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Βρήκε τυχαία το ποδήλατο που του είχαν κλέψει τον Νοέμβριο του 2018

Έστησε καρτέρι δυόμιση ωρών στον κλέφτη για να τον πιάσει στα πράσα

LIVE: Ξανά στο φρεάτιο της φρίκης για νέες έρευνες

Εξακολουθούν να αναζητούν τη σορό της 6χρονης Sierra

Πάγωσαν όλοι στη δικαστική αίθουσα με την ομολογία του "Ορέστη" (ΒΙΝΤΕΟ)

Με ποια αδικήματα έρχεται αντιμέτωπος και ποια τα επόμενα βήματα των αρχών
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα
Διεθνή

Κιλιτσντάρογλου: "Δεν θα υποχωρήσω ούτε ένα χιλιοστό"

Τι δηλώνει για την επίθεση που δέχτηκε στην κηδεία Τούρκου στρατιώτη στην Άγκυρα

Ουκρανία: Ο κωμικός Βολόντιμιρ Ζελένσκι είναι ο νικητής των προεδρικών εκλογών

Ο απερχόμενος πρόεδρος Πέτρο Ποροσένκο παραδέχτηκε τη μεγάλη ήττα του

Βόρεια Μακεδονία: Έκλεισαν οι κάλπες για τις προεδρικές εκλογές

Σε ήρεμη ατμόσφαιρα και χωρίς παρατυπίες κύλησε η εκλογική διαδικασία

tv news

Ο Ορφέας υλοποιεί το σχέδιο εκδίκησής του και βάφει τα χέρια του με αίμα ξανά...

Ο Σωκράτης προσπαθεί να ξεφύγει από τον άλλο του εαυτό «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 ΓΡΑΜΜΑΤΑ» Πρεμιέρα για τη νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων του Alpha Κύπρου

Τη Μεγάλη Δευτέρα ξεκινά ένας παράφορος έρωτας... Σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/04/2019 - 09:30ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤ’ ΟΙΚΟΝ