Ψυχαγωγία

Τίτλοι τέλους στη σχέση της Έβελυν Καζαντζόγλου και του Τζώρτζ Παπακώστα

Τίτλοι τέλους για τον Τζωρτζ Παπακώστα και την Έβελυν Καζαντζόγλου, οι οποίοι σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες του parapoltika.gr τράβηξαν χωριστούς δρόμους μέσα στο καλοκαίρι.

Οι δυο τους ήταν μαζί από τον περασμένο Δεκέμβριο και παρότι απέφευγαν να μιλούν για τα προσωπικά τους, δεν έκρυβαν τη σχέση τους. Το γνωστό μοντέλο σε συνέντευξη που παραχώρησε στη Φαίη Σκορδά και την εκπομπή "Πρωινό" είχε μιλήσει για τη γνωριμία και τη σχέση τους δηλώνοντας: 

«Στο μαγαζί του γνωριστήκαμε. Είχα πάει για την παρουσίαση των παπουτσιών της Μαίρης (Συνατσάκη) και νόμιζα ότι τον ήξερα… Λίγο το Instagram, λίγο αυτά.. Πήγα τον χαιρέτησα και μου λέει «Δεν γνωριζόμαστε»! Έτσι γνωριστήκαμε.

Μετά ξεκινήσαμε να μιλάμε. Εγώ δεν έκατσα πάρα πολύ στο μαγαζί εκείνη την ημέρα. Κάπως έτσι ξεκίνησε μία συζήτηση που κράτησε… πολύ καιρό, γιατί κάναμε dating για αρκετό καιρό. Βγήκαμε ορισμένες φορές και πήραμε λίγο χρόνο για να γνωριστούμε… Είμαστε μαζί από τον Δεκέμβρη» 

Ε
Επόμενο άρθρο

Μπιγιονσέ: Το εντυπωσιακό πάρτι-έκπληξη για τα γενέθλια της! (ΦΩΤΟ)

Μάθετε πόσων χρονών έγινε η γνωστή τραγουδίστρια και δείτε στιγμιότυπα από το πάρτι
04/09/2019 - 09:29

ΣχετικέςΕιδήσεις

Φουρέιρα - Μποτία: Το οριστικό "τέλος" στη σχέση τους και όλες οι λεπτομέρειες

Ο λόγος χωρισμού, το ταξίδι και ο έρωτας που τέλειωσε...
19/01/2020 - 12:40

H Ριάνα χώρισε τον Σαουδάραβα sexy δισεκατομμυριούχο και αυτός είναι ο λόγος

Λίγες ώρες μετά που έγινε γνωστό τα "πέταξε" όλα στα social media
19/01/2020 - 11:47

Kaia Gerber - Pete Davidson: Xώρισαν λόγω της...Cindy Crawford!

Το μοντέλο ως το τρίτο πρόσωπο στη σχέση τους - Η επίτευξη του στόχου και η δολοπλοκία
16/01/2020 - 12:19

Κατερίνα Καινούργιου: "Ο σύντροφός μου πήγε να με χωρίσει στις διακοπές…"

H δυσανασχέτηση του αγαπημένου της για την ενοχλητική της συνήθεια και η..."μέση λύση"
10/01/2020 - 11:10

Ιωάννα Τούνη: Aποκαλύπτει τον λόγο χωρισμού της από τον Ν. Παπαντωνίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Επέριψε όλες τις ευθύνες στον αθλητή και του τα "έχωσε" κανονικότατα
06/01/2020 - 09:36

Iλένια Ουίλιαμς: Mιλά για πρώτη φορά για τον χωρισμό της από τον Δ. Ουγγαρέζο

Οι λόγοι που άλλαξαν πορεία και η κίνηση του παρουσιαστή που την "έπιασε"...εξ απροόπτου
30/12/2019 - 10:29

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Συναγερμός στις Αρχές για την εξαφάνιση 16χρονου (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία ζητά τη βοήθεια των πολιτών για τον εντοπισμό του

Απροσπέλαστοι δρόμοι λόγω κατολισθήσεων και κυκλοφοριακό χάος στα ορεινά (VID)

Κλειστός ο δρόμος προς τον Όλυμπο λόγω πυκνής τροχαίας κίνησης

Επικίνδυνος ο αυτοκινητόδρομος Λεμεσού – Πάφου λόγω χιονόνερου

Ποιοι δρόμοι είναι κλειστοί λόγω των έντονων καιρικών φαινομένων
Ελλάδα

Σκληρή απάντηση Ελληνικού ΥΠΕΞ σε Τουρκία

"Οξύμωρο να δίνει μαθήματα νομιμότητας ο κατεξοχήν παραβάτης"

Φρικτό τροχαίο με δυο νεκρούς στην εθνική οδό Λιβαδειάς - Θήβας

22χρονος και 24χρονος "έσβησαν" στην άσφαλτο

Χειροπέδες σε μέλος κυκλώματος με παράνομες υιοθεσίες

Δεν γνώριζε πως βρισκόταν στη λίστα των καταζητούμενων προσώπων και επέστρεψε στην Ελλάδα
Διεθνή

"Έχουν δύο λεπτά και 11 δευτερόλεπτα για να ζήσουν" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ανατριχιαστική περιγραφή Τραμπ για τη δολοφονία του Σουλεϊμανί

Τραγωδία στην Τσεχία: Οκτώ νεκροί από φωτιά σε ίδρυμα για ΑμεΑ

Οι περισσότεροι έχασαν τη ζωή τους λόγω ασφυξίας λένε οι πυροσβέστες

Πέντε άμαχοι σκοτώθηκαν σε ρωσική αεροπορική επιδρομή στο Χαλέπι

Δυο παιδιά ανάμεσα στα θύματα, σύμφωνα με ΜΚΟ

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Καλεσμένη της Βασιλικής η...just married Μαρία Κορτζιά!

Τραγουδά και η μεγάλη της κορούλα… κάνει «έφοδο» στο στούντιο, την Κυριακή 22 Δεκεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

«ΚΑΡΜΑ» Φονιάς ή Τιμωρός; Το έγκλημα που δίχασε την κοινή γνώμη...

Μία αληθινή αιματοβαμμένη ιστορία αυτή την Κυριακή στο νέο επεισόδιο στον Alpha (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 19/01/2020 - 13:45Η ΦΑΜΙΛΙΑ