Ψυχαγωγία

Το...άγνωστο "μυστικό ραντεβού" της Μέγκαν Μαρκλ με τη Χίλαρι Κλίντον!

Χίλαρι Κλίντον - Μέγκαν Μαρκλ σε "κρυφό"...τετ α τετ

Σύμφωνα με πηγή που επικαλείται η Daily Mail και αναδημοσιεύει το περιοδικό People, οι δύο γυναίκες αγκαλιάστηκαν θερμά και πέρασαν αρκετές ώρες συζητώντας στην πριγκιπική κατοικία. Η Μαρκλ θυμήθηκε την επιστολή που είχε στείλει σε ηλικία μόλις 11 ετών στον τότε πρόεδρο των ΗΠΑ Μπιλ Κλίντον, ζητώντας του να παρέμβει για να απαγορεύσει μια σεξιστική διαφήμιση καθαριστικού πιάτων. 

Ο πρίγκιπας Χάρι ήρθε λίγο αργότερα στην παρέα κρατώντας στα χέρια του τον 7χρονο Άρτσι. Η 72χρονη Κλίντον πήρε στην αγκαλιά της το «γαλαζοαίματο» μωρό και μίλησε για τον δικό της εγγονό, τον Τζάσπερ, που γεννήθηκε τον Ιούλιο.    

 Η είδηση της συνάντησης έρχεται μόλις λίγες ημέρες με την εκδήλωση θαυμασμού από την Κλίντον για την 38χρονη δούκισσα. «Ω Θεέ μου, θέλω να την αγκαλιάσω!», έλεγε ζωντανά στο ραδιόφωνο του BBC η πρώην υπουργός Εξωτερικών των ΗΠΑ. «Σαν μητέρα θέλω να την αγκαλιάσω. Να της πω να αντέξει και να μην αφήσει τους "κακούς" να της ρίξουν την ψυχολογία. Συνέχισε, κάνε αυτό που νομίζεις ότι είναι σωστό».     

Επόμενο άρθρο

Αυτή είναι η sexy κόρη του...Γιάννη Πλούταρχου και ζει στην Λευκωσία(ΦΩΤΟ)

Η πανέμορφη Κατερίνα και ο λόγος που βρίσκεται στην Κύπρο
17/11/2019 - 12:46

ΣχετικέςΕιδήσεις

Και όμως η Μέγκαν Μαρκλ ήταν το κορίτσι του... Deal (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Στεκόμουν για ατέλειωτη ώρα, πάνω σε κάτι φτηνιάρικες, τρομερά άβολες δωδεκάποντες γόβες"
26/01/2020 - 17:30

Και τώρα δεν την σταματά...τίποτα: Η Μέγκαν Μαρκλ "φλερτάρει" με την...πολιτική

Είχε "φιμωθεί" από το Παλάτι για τις ριζοσπαστικές τοποθετήσεις της...
26/01/2020 - 17:11

Xάρι - Μέγκαν: "Φύγατε από τη Βρετανία για να γίνετε royal Καρντάσιανς..."

Το μακροσκελές κείμενο που τους κάνει ρεζίλι και οι υπολογισμοί που "γεννούν" ερωτηματικά
25/01/2020 - 13:53

Χάρι - Μέγκαν: Το #megxit γίνετε...μενού σε εστιατόριο του Λονδίνου (ΦΩΤΟ)

Σερβίρεται μέχρι και τις 31 Ιανουαρίου και κοστίζει 76€ το άτομο
25/01/2020 - 11:25

Μeghan Markle: H πρώτη συνέντευξη μετά το #megxit θα είναι στην Ellen DeGeneres

H επόμενη κίνηση της "πρώην" Δούκισσας του Σάσεξ και οι πρώτες πληροφορίες
24/01/2020 - 17:52

Χάρι - Μεγκαν: Δεν θα πιστεύετε πόσα στοιχίζει μια παπαρατσική φωτογραφία τους

Το υπέρογκο ποσό που "πλουτίζει" τους φωτογράφους για την υπόλοιπη τους ζωή
24/01/2020 - 14:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ημέρα μνήμης των 6 εκατομμυρίων θυμάτων της γενοκτονίας των Εβραίων (ΒΙΝΤΕΟ)

Αύριο ηγέτες και επιζώντες θα βρεθούν στο Άουσβιτς, για να αποτίσουν φόρο τιμής

Εφιαλτικές στιγμές για 31χρονη που έδεσαν και λήστεψαν στην Πάφο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιες είναι οι εκτιμήσεις των Αρχών για το δράστη της επίθεσης

Ώρες αγωνίας για την 17χρονη Άννα που αγνοείται από τη Λεμεσό (ΦΩΤΟ)

Οι Αρχές καλούν οποιονδήποτε γνωρίζει κάτι να συνδράμει στον εντοπισμό
Ελλάδα

Τρένο παρέσυρε παιδί στη Λάρισα

Στο σημείο βρέθηκαν μέλη της Αστυνομία, του ΕΚΑΒ και της Πυροσβεστικής

Ο τυφλός αθλητής που κατέκτησε το Κιλιμάντζαρο

"Oταν βρίσκομαι στο βουνό φαντάζομαι ότι δεν έχω καμία αναπηρία"

Μιλούσαν ελληνικά οι δράστες της ένοπλης ληστείας εναντίον Γαρμπή-Σχοινά(ΒΙΝΤΕΟ)

Σοκαρισμένοι δηλώνουν οι δύο γνωστοί τραγουδιστές για τον εφιάλτη που έζησαν
Διεθνή

Μάχη με το χρόνο δίνουν στην Τουρκία τα σωστικά συνεργεία για επιζώντες (ΒΙΝΤΕΟ)

Στους 38 ανήλθε ο αριθμός των θυμάτων του φονικού σεισμού

Ανεξέλεγκτος ο νέος κοροναϊός με τους νεκρούς να ανέρχονται στους 56 (ΒΙΝΤΕΟ)

Δραματική προειδοποίηση του Πεκίνου για επιτάχυνση της εξάπλωσης του ιού

Στο Πεκίνο μεταβαίνει ο Γενικός Διευθυντής του ΠΟΥ για τον νέο κοροναϊό

Δείτε σε «ζωντανό χρόνο» την εξάπλωση του ιού ανά το παγκόσμιο σε χάρτη

tv news

Μια συμμαχία και ένα διαφορετικό, σκοτεινό σχέδιο αλλάζει τις ζωές όλων...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Άγριο φονικό τερματίζει μία...διπλή ζωή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»

Την Κυριακή ζωντανεύει η εποχή όπου όλοι έκρυβαν την ταυτότητά τους και θυματοποιούνταν...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 26/01/2020 - 23:30ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ