Ψυχαγωγία

Το...άγνωστο "μυστικό ραντεβού" της Μέγκαν Μαρκλ με τη Χίλαρι Κλίντον!

Χίλαρι Κλίντον - Μέγκαν Μαρκλ σε "κρυφό"...τετ α τετ

Σύμφωνα με πηγή που επικαλείται η Daily Mail και αναδημοσιεύει το περιοδικό People, οι δύο γυναίκες αγκαλιάστηκαν θερμά και πέρασαν αρκετές ώρες συζητώντας στην πριγκιπική κατοικία. Η Μαρκλ θυμήθηκε την επιστολή που είχε στείλει σε ηλικία μόλις 11 ετών στον τότε πρόεδρο των ΗΠΑ Μπιλ Κλίντον, ζητώντας του να παρέμβει για να απαγορεύσει μια σεξιστική διαφήμιση καθαριστικού πιάτων. 

Ο πρίγκιπας Χάρι ήρθε λίγο αργότερα στην παρέα κρατώντας στα χέρια του τον 7χρονο Άρτσι. Η 72χρονη Κλίντον πήρε στην αγκαλιά της το «γαλαζοαίματο» μωρό και μίλησε για τον δικό της εγγονό, τον Τζάσπερ, που γεννήθηκε τον Ιούλιο.    

 Η είδηση της συνάντησης έρχεται μόλις λίγες ημέρες με την εκδήλωση θαυμασμού από την Κλίντον για την 38χρονη δούκισσα. «Ω Θεέ μου, θέλω να την αγκαλιάσω!», έλεγε ζωντανά στο ραδιόφωνο του BBC η πρώην υπουργός Εξωτερικών των ΗΠΑ. «Σαν μητέρα θέλω να την αγκαλιάσω. Να της πω να αντέξει και να μην αφήσει τους "κακούς" να της ρίξουν την ψυχολογία. Συνέχισε, κάνε αυτό που νομίζεις ότι είναι σωστό».     

Επόμενο άρθρο

Αυτή είναι η sexy κόρη του...Γιάννη Πλούταρχου και ζει στην Λευκωσία(ΦΩΤΟ)

Η πανέμορφη Κατερίνα και ο λόγος που βρίσκεται στην Κύπρο
17/11/2019 - 12:46

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μέγκαν Μαρκλ και Πρίγκιπας Χάρι στην πρώτη τηλεοπτική τους εμφάνιση στην Αμερική

Η ημερομηνία που πρόκειται να τους δούμε στη μικρή οθόνη και ο λόγος
20/09/2020 - 13:19

Είναι γεγονός! Πρίγκιπας Χάρι και Μέγκαν Μαρκλ υπέγραψαν συμφωνία με το Netflix

"Στόχος μας η δημιουργία περιεχομένου που θα ενημερώνει αλλά και θα δίνει ελπίδα..."
03/09/2020 - 16:26

Μέγκαν Μαρκλ: Με πολιτική παρέμβαση στην Αμερική "δείχνει" τον νέο Πλανητάρχη

Απαλλαγμένη από τα βασιλικά πρωτόκολλα η πρώην Δούκισσα "καίει" τον Τραμπ
21/08/2020 - 11:58

Αυτή είναι η εξωφρενική αμοιβή της Μέγκαν Μαρκλ για νέα ταινία!

Ποιο το επόμενο επαγγελματικό βήμα Χάρι - Μέγκαν;
20/08/2020 - 10:41

Χάρι - Μέγκαν: Τα 14 άγνωστα..."σημεία" που δεν γνώριζες για την σχέση τους

Το βιβλίο με τίτλο “Finding Freedom” αποκάλυψε λεπτομέρειες για τη σχέση του ζευγαριού
16/08/2020 - 14:34

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Οδηγούνται στον θάνατο γιατί φοβούνταν να εξεταστούν στο ΤΑΕΠ του ΓΝ Αμμοχώστου

Σοβαρές καταγγελίες εν μέσω διαμαρτυρίας για τη λειτουργία του νοσοκομείου αναφοράς

Ώρες αγωνίας για τον 84χρονο Πανίκο από τη Λεμεσό (ΦΩΤΟ)

Οι Αρχές καλούν οποιονδήποτε γνωρίζει κάτι να συνδράμει στον εντοπισμό
Ελλάδα

Μετρούν πληγές ακόμη οι κάτοικοι της Καρδίτσας

Τραγική η κατάσταση που επικρατεί στον δήμο Μουζακίου μετά το πέρασμα του "Ιανού"

Το ΣΕΑ Τουρκίας καλεί την Ελλάδα να λογικευτεί στο θέμα στρατικοποίησης νησιών

Aναφέρει επίσης ότι είναι πρωτίστως υπέρ του διαλόγου
Διεθνή

Συνετρίβη στρατιωτικό αεροσκάφος σε κατοικημένη περιοχή της Σερβίας

Νεκρός ο ένας πιλότος, αγωνία για την τύχη του δεύτερου

Εμπιστευτική συμφωνία Ε.Ε. - AstaZeneca για μερική ασυλία

Η βρετανική φαρμακοβιομηχανία ζήτησε χαμηλή τιμή για το εμβόλιό της

Αστυνομικός στο Λονδίνο έπεσε νεκρός από πυρά κρατούμενου

Δέχθηκε πυροβολισμούς και λίγο αργότερα υπέκυψε στα τραύματά του

tv news

Η γέννηση των διδύμων γεμίζει χαρά τον Οδυσσέα και την Έρση...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η είδηση ότι η Δανάη είναι υιοθετημένη πέφτει σαν βόμβα στο σπίτι των Αργυρών...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 25/09/2020 - 13:50ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ