Ψυχαγωγία

Το τόλμησε! Η μεγάλη αλλαγή στην εμφάνιση της Ελένης Φουρέιρα (ΦΩΤΟ)

Ακόμα μια μεγάλη αλλαγή στην εμφάνιση της έκανε η Ελένη Φουρέιρα!

Αν και βλέπουμε συχνά την εκρηκτική τραγουδίστρια να πειραματίζεται με τα μαλλιά της και να αλλάζει μήκος και χρώμα είτε φορώντας περούκες είτε με τη βοήθεια του κομμωτή της, αυτή την φορά προχώρησε ίσως στην πιο τολμηρή αλλαγή της. Η Ελένη Φουρέιρα αποχωρίστηκε τα μακριά μαλλιά της και υιοθέτησε ένα πιο αγορίστικο κούρεμα

Δείτε την φωτογραφία που ανάρτησε: 

Επόμενο άρθρο

«Ανάμισης Ντενεκές»... για περιορισμένο αριθμό παραστάσεων στην Κύπρο!

Η πραγματική ιστορία ενός ανθρώπου, ο οποίος πέρασε στην παρανομία για ένα έγκλημα
09/11/2019 - 13:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Φουρέιρα: Εμφάνιση-έκπληξη στη φετινή Eurovision;

Η άρνηση της Παπαρίζου και όλες οι λεπτομέρεις για την πρόταση που δέχτηκε η Φουρέιρα
12/11/2019 - 11:04

Το ταξίδι του Μποτία στην Ελλάδα για την Φουρέιρα και η "απάντηση" στις φήμες

Ο ποδοσφαιριστής ξέκλεψε λίγο χρόνο και ταξίδεψε για την αγαπημένη του
30/10/2019 - 16:11

Η Ελένη Φουρέιρα... έγινε εκφωνήτρια ποδοσφαιρικού αγώνα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα κατάφερε η εκρηκτική τραγουδίστρια σε αυτό τον ρόλο;
15/10/2019 - 16:21

Η Ελένη Φουρέιρα ξεκαθαρίζει αν θα πάει στην Eurovision με την Ισπανία!

Η... γνωριμία με την Τζένιφερ Λόπεζ και όλα όσα δήλωσε η εκρηκτική τραγουδίστρια
14/10/2019 - 17:14

Το συγκινητικό μήνυμα της Ελένης Φουρέιρα και η έκκληση για βοήθεια (ΒΙΝΤΕΟ)

Η δημοφιλής τραγουδίστρια στο πλευρό της 8χρονης Αλεξίας
13/10/2019 - 13:16

Ο Νίκος Μουρατίδης "καίει"...Φουρέιρα, Βανδή, Βίσση, Αργυρό, Ρουβά και Ρέμο!

Έριξε τα πυρά του στους δημοφιλείς τραγουδιστές και ξεσπά για τις επιλογές τους
10/10/2019 - 11:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Φωτογραφίες από την κοινή άσκηση Κύπρου – Aιγύπτου

Συμμετείχαν Μονάδες της Εθνικής Φρουράς και του Αιγυπτιακού Πολεμικού Ναυτικού

Ιστορίες καταδίκων για ένα μπιτόνι πετρέλαιο και κλεμμένα σάντουιτς (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Alpha αποκαλύπτει περιπτώσεις ανθρώπων που κατέληξαν στις Κεντρικές για ψύλλου πήδημα

Τρικλοποδιά στο χαλλούμι το Κυπριακό πρόβλημα (ΒΙΝΤΕΟ)

Αναζητεί νομότυπο μηχανισμό ελέγχου για την παραγωγή στα κατεχόμενα ο Υπ. Υγεία
Ελλάδα

Συνεχίζεται μετά από 8 ημέρες η ομηρία του Έλληνα ναυτικού

Μετά από την πειρατεία που δέχθηκε το πετρελαιοφόρο που επέβαινε στο Τόγκο

Ελλάδα: Εγκλωβισμένος για δεύτερη μέρα ο άνδρας στη «νεκρή ζώνη» με τη Τουρκία

Οι ελληνικές Αρχές αρνούνται να τον παραλάβουν και ο ίδιος δεν επιθυμεί να εισέλθει

Ελλάδα: άντρας συνδεόμενος με τον ISIS στη «νεκρή ζώνη» στις Καστανιές

Μετά από απέλασή του από την Τουρκία η Ελλάδα αρνείται να τον δεχτεί
Διεθνή

Άγρια επεισόδια στα Τίρανα με μολότοφ, χημικά και τραυματίες

Αντιδρούν στην κατεδάφιση σπιτιών για να περάσει αυτοκινητόδρομος

Τσαβούσογλου: Οι Τούρκοι αθλητές υφίστανται λιτσάρισμα σε Ελλάδα και την Ευρώπη

Με αφορμή τις φωτογραφίες που δημοσίευσαν με στρατιωτικό χαιρετισμό

Γερμανία: Χειροπέδες σε τρία πρόσωπα που σχεδίαζαν δολοφονίες "απίστων"

Κυριότερος ύποπτος είναι ένας 24χρονος Γερμανός, με καταγωγή από τη Βόρεια Μακεδονία

tv news

Η Αριάδνη ετοιμάζεται για αποκαλύψεις για κάποιο γνωστό πρόσωπο του νησιού...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μια μυστηριώδης γυναίκα μπαίνει στις ζωές των ηρώων μας με έναν κρυφό σκοπό...

Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας, της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 12/11/2019 - 22:108 ΛΕΞΕΙΣ