Ψυχαγωγία

Τόμας Ντε Βινσέντι - Σολ: Περιμένουν το πρώτο τους παιδί (ΦΩΤΟ)

Σε πελάγη ευτυχίας πλέει ο Τόμας Ντε Βινσέντι, ο οποίος μαζί με την αγαπημένη του Σολ, θα υποδεχτούν σε λίγους μήνες τον καρπό του έρωτά τους.

Την ευχάριστη είδηση αποκάλυψε ο ίδιος μέσω του προσωπικού του λογαριασμού στο Instagram, όπου ανάρτησε στιγμιότυπο από την επαγγελματική φωτογράφιση που πραγματοποίησε μαζί με την σύντροφό του, για να γιορτάσουν το γεγονός.

Στη φωτογραφία, απεικονίζεται το ζευγάρι να είναι αγκαλιά στη θάλασσα με καλοκαιρινά ρούχα και να κρατάνε μαζί τρυφερά την κοιλιά, παρουσιάζοντας την προχωρημένη εγκυμοσύνη.

Ο ποδοσφαιριστής εξέφρασε τον ενθουσιασμό του στη λεζάντα, γράφοντας:

"Χαρούμενος! Στην καλύτερη στιγμή της ζωής μου, είστε ήδη στην καρδιά μου και ανά πάσα στιγμή στην αγκαλιά μου. Σε ευχαριστώ Sol για την αλλαγή στη ζωή μου για πάντα και για τη δημιουργία αυτής της οικογένειας, είμαστε ήδη 4 (σ.σ. αναφέρεται και στο σκυλάκι τους)"

Δείτε την ανάρτηση:

Επόμενο άρθρο

Kύπριοι και Ελλαδίτες Celebrities δίνουν ηχηρό μήνυμα κατά του ρατσισμού (ΦΩΤΟ)

Με αφορμή την δολοφονία του Αφροαμερικανού Τζορτζ Φλόιντ από αστυνομικό
03/06/2020 - 12:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ζητά να έχει επαφές με το 19μηνο αγοράκι η μητέρα που κατηγορείται για βία (VID)

Πέντε παιδιά μετακινήθηκαν από τις οικογένειες τους μέσα σε ένα Σαββατοκύριακο
13/07/2020 - 21:06

Αντιμέτωποι με 12 κατηγορίες οι γονείς του 19μηνου βρέφους (ΒΙΝΤΕΟ)

Προσωρινό διάταγμα απομάκρυνσης του παιδιού από τους γονείς του
10/07/2020 - 20:51

Φώτης Σπύρου: “Έχω έναν γιο με τον οποίο αυτήν τη στιγμή δεν έχουμε καμία επαφή"

Οι αποκαλύψεις του γνωστού ηθοποιού και η ιστορία αγάπης που δεν ξέραμε
09/07/2020 - 09:39

Υπόθεση 19μηνου βρέφους: Από τις 3 Ιουνίου έγινε καταγγελία στην Αστυνομία (VID)

Οδηγήθηκαν ενώπιον δικαστηρίου οι γονείς του - Σοκάρουν τα όσα αναφέρθηκαν στο δικαστήριο
08/07/2020 - 13:18

Σημάδια κακοποίησης 20 ημερών στο 19μηνο βρέφος (ΒΙΝΤΕΟ)

Διήμερη κράτηση στη μητέρα - Ελεύθερος μέχρι την Παρασκευή ο πατέρας
08/07/2020 - 11:02

Baby Boom! Πατέρας για πρώτη φορά έγινε ο Μύρωνας Στρατής-Οι πρώτες πληροφορίες

Η πρόωρη γέννα και η κατάσταση της υγείας μαμάς και παιδιού
05/07/2020 - 13:11

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Καμίνι" και σήμερα η Κύπρος με το θερμόμετρο να δείχνει 40 βαθμούς Κελσίου

Νέα κίτρινη προειδοποίηση από την Μετεωρολογική Υπηρεσία για υψηλές θερμοκρασίες

Προσέκρουσε σε περιπολικό και προσπάθησε να διαφύγει αλλά ανακόπηκε από την ΥΚΑΝ

Επεισοδιακή σύλληψη ζεύγους στο Παραλίμνι για υπόθεση ναρκωτικών

“Αλέξανδρος εισήλθε νοσοκομείον”: Το συνθηματικό της 15ης Ιουλίου 1974 (ΒΙΝΤΕΟ)

Σαράντα έξι χρόνια από το προδοτικό πραξικόπημα που άνοιξε την κερκόπορτα στον Αττίλα
Ελλάδα

Ερντογάν για Αγία Σοφία: Διορθώσαμε το λάθος του 1934

Μίλησε για την "εξέλιξη" της αφού "το 1453 ο Μωάμεθ ο Πορθητής παρέλαβε ένα ερείπιο"

Τριμερής διπλωματών Ελλάδας, Γερμανίας και Τουρκίας για την Αγία Σοφία

Συναντήθηκαν στο Βερολίνο με γερμανική πρωτοβουλία στον απόηχο της απόφασης

Άλλα 58 κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα, τα 28 "εισαγόμενα"

Από τα 3883 συνολικά κρούσματα, τα 1042 θεωρούνται σχετιζόμενα με ταξίδι από το εξωτερικό
Διεθνή

"Έπεσε" ξανά το WhatsApp παγκοσμίως

"Συνδέεται" και δεν στέλνει τα μηνύματα αφήνοντας εκατομμύρια χρήστες στο...περίμενε

Δραματικοί τόνοι ΠΟΥ και αγωνιώδεις εκκλήσεις για συμμόρφωση (ΒΙΝΤΕΟ)

Μόνο τις τελευταίες 5 μέρες, ένα εκατομμύριο άνθρωποι νόσησαν από κορωνοϊό

Εκτελέστηκε θανατοποινίτης που σκότωσε ζεύγος και την κόρη τους σε ληστεία

Τα τελευταία λόγια του πρώτου καταδίκου που εκτελέστηκε τα τελευταία 17 χρόνια

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 15/07/2020 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ