Ψυχαγωγία

Τόνια Σωτηροπούλου: "Φλέρταρα συχνά με την κατάθλιψη"(ΦΩΤΟ)

Η Τόνια Σωτηροπούλου αρκετές φορές στο παρελθόν έχει αναφερθεί στις δύσκολες στιγμές που πέρασε στο παρελθόν όσον αφορά την ψυχολογία της και με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Ψυχικής Υγείας έστειλε για άλλη μια φορά το δικό της μήνυμα. Η αγαπημένη ηθοποιός μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram έκανε μια συγκλονιστική εξομολόγηση και αναφέρθηκε στις δικές τις «σκοτεινές» στιγμές με την κατάθλιψη, και τις νευρώσεις

Δείτε τα συγκλονιστική λόγια της Τόνιας Σωτηροπούλου:

Επόμενο άρθρο

Ο Κωνσταντίνος Κουφός επιστρέφει και δηλώνει... «Γνήσιο αρσενικό» (ΒΙΝΤΕΟ)

H νέα επιτυχία του χειμώνα είναι .... αρσενική υπόθεση!
11/10/2018 - 19:03

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τόνια Σωτηροπούλου-Κωστής Μαραβέγιας: Συνεργασία-«έκπληξη»! (ΦΩΤΟ)

Οι φωτογραφίες που το «μαρτύρησαν» και το νέο βίντεο κλιπ του τραγουδιστή
05/01/2019 - 10:21

Λιώσαμε!Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση της Σωτηροπούλου στον Κωστή Μαραβέγια!

Η Τόνια Σωτηροπούλου "έσταξε μέλι" για τον άντρα της ζωής της
18/12/2018 - 11:01

Τόνια Σωτηροπούλου: "Θέλω να μου φτιάξουν το νυφικό και το ρούχο του τάφου μου"

Η κοινή εμφάνιση με τον Μαραβέγια,η δήλωση που ξάφνιασε και οι σχεδιαστές που εμπιστεύεται
05/11/2018 - 15:34

Ο εκνευρισμός της Τόνιας Σωτηροπούλου on camera(BINTEO)

Απάντησε τι θαυμάζει περισσότερο ο Κωστής Μαραβέγιας πάνω της και αν θα παντρευτούν…
19/10/2018 - 12:42

Μαραβέγιας-Σωτηροπούλου: Έκαναν το επόμενο βήμα στη σχέση τους!

Η μεγάλη απόφαση για μετακόμιση και τα σχέδια γάμου για το καλοκαίρι...
24/09/2018 - 11:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καταζητείται από την Αστυνομία για κλοπές (ΦΩΤΟ)

Τα αδικήματα διαπράχθηκαν την Τετάρτη 20 Φεβρουαρίου, 2019, στην Λευκωσία

Νέα πρόσκληση από ΟΑΥ σε ΠΙΣ (ΒΙΝΤΕΟ)

Διορισμός του Χριστόδουλου Καϊσή στη θέση του Επιτρόπου Εποπτείας για το ΓεΣΥ

Μπλοκαρισμένη η κατοχύρωση του χαλλουμιού λόγω...Κυπριακού (ΒΙΝΤΕΟ)

Διασύνδεση του χαλουμιού με τον κανονισμό της Πράσινης Γραμμής
Ελλάδα

23χρονη Βρετανίδα τυφλώθηκε και έχασε τα νεφρά της από ένα ποτό στη Ζάκυνθο

Η περιπέτεια της Χάνα Πάουελ, το νοθευμένο ποτό και η ζωή της μετά

Παρέσυρε ανήλικο πεζό και τον εγκατέλειψε αβοήθητο στην άσφαλτο

Εντόπισαν τον νεαρό οδηγό λίγο αργότερα και του πέρασαν χειροπέδες

Πέταξε σε γκρεμό βάθους 60 μέτρων 18 κουταβάκια (ΒΙΝΤΕΟ)

Σώθηκαν χάρη στην παρέμβαση φιλόζωων και αστυνομικών του τοπικού τμήματος
Διεθνή

Μέι και Γιούνκερ θέλουν να βρουν λύση για το backstop, μέσω διασφαλίσεων

Ανέθεσαν στις διαπραγματευτικές τους ομάδες να συνεχίσουν τις συζητήσεις

Ρεκόρ διακρίσεων για τη Melco στο Forbes Travel Guide 2019

Σε ποια καταλύματα και υπηρεσίες του κολοσσού απονεμήθηκαν διακρίσεις

Γιατί ο Ερντογάν θυμήθηκε την Αρχαία Αθήνα

Μιλούσε στη Βουλή των Γερόντων και την είδε φιλόσοφος

tv news

Ένας ακόμα φόνος έρχεται να ταράξει τα νερά της αστυνομικής διεύθυνσης…

Η Αμαλία συνειδητοποιεί πως η κατάστασή της χειροτερεύει «To Τατουάζ»Πέμπτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα«συμμαχεί»με το Δημήτρη και προσπαθεί να τον στρέψει εναντίον της Κάτιας

Ο Φώτης, μαθαίνει ότι τον ψάχνει η αστυνομία... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 21/02/2019 - 06:10ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ