Ψυχαγωγία

Τόνυ Δημητρίου VS Παίκτη ριάλιτι: Έπαιξε σε σειρά μαζί μου και ήμουν αντίθετος!

Ο Τόνυ Δημητρίου αποκάλυψε μεταξύ άλλων σε πρόσφατη συνέντευξή του στο περιοδικό “OK!” και τον δημοσιογράφο Γιώργο Μιχαήλ, ότι έχει εκφράσει την αντίθεση του να παίξει σε σειρά που πρωταγωνιστούσε πρώην παίκτης ριάλιτι.

Συγκεκριμένα δήλωσε

“Το καστινγκ μιας σειράς έχει εξίσου την ίδια σημασία με το σενάριο και τον σκηνοθέτη. Έχει τύχει να προταθεί άνθρωπος από ριάλιτι να παίξει σε σειρά που πρωταγωνιστούσα και εξέφρασα την αντίθεσή μου. Σαφώς και προτιμούσα επαγγελματία ηθοποιό για τον ρόλο […] Με ρωτάτε για τον Γιώργο Αγγελόπουλο. Εγώ τον έχω γνωρίσει, μου είναι πολύ συμπαθής και όσον αφορά την προσπάθειά του στην υποκριτική θα τον κρίνει ο κόσμος. Πιστεύω ότι έχει τα φόντα με δουλειά και προσπάθεια να πετύχει”. 

Επόμενο άρθρο

"Τους λείπουν τόσα πολλά πράγματα αλλά δεν κλαίνε ούτε παραπονιούνται"(ΒΙΝΤΕΟ)

Απόψε στις 21:15 τον Alpha Κύπρου ένα ξεχωριστό ντοκιμαντέρ...ζωής
16/11/2019 - 17:32

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τζώρτζια Παναγή: "Ευελπιστώ να επιστρέψω τηλεοπτικά την ερχόμενη σεζόν"

Τα επόμενα επαγγελματικά σχέδια και η εμπειρία στο ριάλιτι μόδας
10/03/2020 - 17:37

Έρχεται Ριάλιτι σε...μοναστήρι - Όλες οι λεπτομέρειες (ΒΙΝΤΕΟ)

Ορθόδοξο ριάλιτι -Απομόνωση σε μοναστήρι στη Ρωσία
23/10/2019 - 21:39

Τόνυ Δημητρίου: Η ανάρτηση με τη σύντροφο του που διαψεύδει τις φήμες χωρισμου!

Το στιγμιότυπο από τις καλοκαιρινές διακοπές του ζευγαριού
27/07/2019 - 12:29

Οι πρώην παίκτες ριάλιτι...στην πολιτική! Ποιοι τα κατάφεραν και ποιοι όχι

Το Survivor επιβίωσε του ριάλιτι αγάπης στις εκλογές στην Ελλάδα
29/05/2019 - 11:07

Τόνυ Δημητρίου: Μιλά πρώτη φορά για το διαζύγιο του και την πρώην σύζυγο του

Ο ηθοποιός μιλά για τον χωρισμό του και τη σχέση με τα παιδία του
25/03/2019 - 10:12

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αντιμέτωποι με τη δικαιοσύνη οι γονείς για κακοποίηση του 19μηνου παιδιού

Οδηγούνται ενώπιον δικαστηρίου για έκδοση διατάγματος προσωποκράτηση τους

Λεωφοριατζής Κάτω Πύργου: Ο καθημερινός δεκαπεντάωρος αγώνας στο τιμόνι

Ο κ. Γιώργος εκφράζει την αγανάκτηση του στο AlphaNews για τις αποφάσεις του ψευδοκράτους

Τροχαίο ατύχημα στη Λάρνακα: Σε σοβαρή κατάσταση στο νοσοκομείο δυο πρόσωπα

Το όχημα τους προσέκρουσε στο προστατευτικό κιγκλίδωμα που βρίσκεται στην άκρη του δρόμου
Ελλάδα

27 νέα κρούσματα στην Ελλάδα και ένας νέος θάνατος

Τα 14 εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου τις χώρας

Ανησυχία για την αύξηση κρουσμάτων στην Ελλάδα, στο μικροσκόπιο τα «εισαγόμενα»

Ταυτόχρονα προβληματίζουν τα φαινόμενα συνωστισμού σε πανηγύρια
Διεθνή

Ακάρ: Υπάρχουν νησιά και βραχονησίδες που η κυριαρχία τους αμφισβητείτε

Έντονα προκλητικός ο Τούρκος Υπουργός αναφερόμενος στο Αιγαίο

Συμβούλιο Ασφαλείας ΟΗΕ: Βέτο Ρωσίας-Κίνας στη βοήθεια μέσω Τουρκίας στη Συρία

Παράταση των παραδόσεων ανθρωπισ. βοήθειας μέσω Τουρκίας σε εσωτερικά άμαχους

tv news

Ο Αποστόλης ομολογεί στο Χρήστο πως πριν χρόνια σκότωσε τον αδερφό του Σταύρου..

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της σειράς!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 08/07/2020 - 10:15ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ