Ψυχαγωγία

Τόνυ Δημητρίου VS Παίκτη ριάλιτι: Έπαιξε σε σειρά μαζί μου και ήμουν αντίθετος!

Ο Τόνυ Δημητρίου αποκάλυψε μεταξύ άλλων σε πρόσφατη συνέντευξή του στο περιοδικό “OK!” και τον δημοσιογράφο Γιώργο Μιχαήλ, ότι έχει εκφράσει την αντίθεση του να παίξει σε σειρά που πρωταγωνιστούσε πρώην παίκτης ριάλιτι.

Συγκεκριμένα δήλωσε

“Το καστινγκ μιας σειράς έχει εξίσου την ίδια σημασία με το σενάριο και τον σκηνοθέτη. Έχει τύχει να προταθεί άνθρωπος από ριάλιτι να παίξει σε σειρά που πρωταγωνιστούσα και εξέφρασα την αντίθεσή μου. Σαφώς και προτιμούσα επαγγελματία ηθοποιό για τον ρόλο […] Με ρωτάτε για τον Γιώργο Αγγελόπουλο. Εγώ τον έχω γνωρίσει, μου είναι πολύ συμπαθής και όσον αφορά την προσπάθειά του στην υποκριτική θα τον κρίνει ο κόσμος. Πιστεύω ότι έχει τα φόντα με δουλειά και προσπάθεια να πετύχει”. 

Επόμενο άρθρο

"Τους λείπουν τόσα πολλά πράγματα αλλά δεν κλαίνε ούτε παραπονιούνται"(ΒΙΝΤΕΟ)

Απόψε στις 21:15 τον Alpha Κύπρου ένα ξεχωριστό ντοκιμαντέρ...ζωής
16/11/2019 - 17:32

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έρχεται Ριάλιτι σε...μοναστήρι - Όλες οι λεπτομέρειες (ΒΙΝΤΕΟ)

Ορθόδοξο ριάλιτι -Απομόνωση σε μοναστήρι στη Ρωσία
23/10/2019 - 21:39

Τόνυ Δημητρίου: Η ανάρτηση με τη σύντροφο του που διαψεύδει τις φήμες χωρισμου!

Το στιγμιότυπο από τις καλοκαιρινές διακοπές του ζευγαριού
27/07/2019 - 12:29

Οι πρώην παίκτες ριάλιτι...στην πολιτική! Ποιοι τα κατάφεραν και ποιοι όχι

Το Survivor επιβίωσε του ριάλιτι αγάπης στις εκλογές στην Ελλάδα
29/05/2019 - 11:07

Τόνυ Δημητρίου: Μιλά πρώτη φορά για το διαζύγιο του και την πρώην σύζυγο του

Ο ηθοποιός μιλά για τον χωρισμό του και τη σχέση με τα παιδία του
25/03/2019 - 10:12

Ντάνος:Το βιβλίο που γράφει και πού ξόδεψε τα λεφτά που κέρδισε από το ριάλιτι!

Που έδωσε τα χρήματα της νίκης και γιατί καθυστερεί η έκδοση του βιβλίου της
17/08/2018 - 11:25

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η Μίνι το αλογάκι σκορπά χαμόγελα και δίνει δύναμη σε ασθενείς (ΒΙΝΤΕΟ)

Συνεχίζει τις επισκέψεις του στο Μακάρειο Νοσοκομείο σε γηροκομεία και ειδικά σχολεία

Διαδικασία εξπρές για εξώσεις κακοπληρωτών ενοικίων (ΒΙΝΤΕΟ)

Ενώπιον της Ολομέλειας πρόταση νόμου για επίσπευση της διαδικασίας έξωσης

"Αν ο 9χρονος είχε διαγνωστεί έγκαιρα δεν θα είχαμε αυτή την οδυνηρή κατάληξη"

Πάγιο αίτημα η επέκταση του Εθνικού Ανιχνευτικού Προγράμματος Νεογνικού Ελέγχου
Ελλάδα

Παραιτήθηκε ο υφυπουργός Εξωτερικών της Ελλάδας Αντώνης Διαματάρης

Τι αναφέρει αναλυτικά η δήλωση παραίτησής του μετά τις επιθέσεις που δέχτηκε

Επιχείρηση απεγκλωβισμού ενοίκων σε κεντρικό ξενοδοχείο της Αθήνας (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξέσπασε πυρκαγιά στον έκτο όροφο του κτιρίου που "έζωσε" τα δωμάτια

Τραγωδία στη Λέσβο: Νεκρή μετά από πυρκαγιά 27χρονη σε δομή φιλοξενίας

Διέμενε με τον σύζυγό της και τα τρία τους παιδιά στο κέντρο του Καρά Τεπέ
Διεθνή

Την παραπομπή του Ντόναλντ Τραμπ σε δίκη ανακοίνωσε η Πελόσι (ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν μας αφήνει άλλη λύση, οι ενέργειες του έχουν παραβιάσει κατάφωρα το Σύνταγμα"

Ινδία: Πυρπόλησαν γυναίκα για να μην πάει στη δίκη του βιαστή της

Κάθε μέρα σημειώνονται 90 περιστατικά βιασμού στη χώρα

tv news

Ένα αφιέρωμα στους μικρούς ήρωες που παλεύουν για τη ζωή τους στις «24 Ώρες»

Ένα επεισόδιο με τα πρόωρα βρέφη στη ΜΕΘ Νεογνών του Μακάρειου Νοσοκομείου αυτό το Σάββατο
Alpha TV Κύπρου

Ο αρραβώνας της Αλεξίας με τον Μάξιμο φέρνει μεγάλη αναστάτωση σε όλους...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 06/12/2019 - 06:00DIVIDED