Ψυχαγωγία

Τραγουδάμε με τον Κωνσταντίνο Χριστοφόρου στον ALPHA Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Έλενα Παπαρίζου, Χάρης Βαρθακούρης, ΟΝΕ και μία σύνδεση-έκπληξη από τις Βρυξέλλες ανεβάζουν τους μουσικούς μας παλμούς, με τον Κωνσταντίνο Χριστοφόρου να ξεκινά μία τηλεοπτική συναυλία στον ALPHA Κύπρου, αφιερωμένη σε όλους εμάς που παραμένουμε δυνατοί και αισιόδοξοι!

Το Σάββατο 9 Μαΐου στις 22:15 συντονιζόμαστε στον ALPHA Κύπρου και τραγουδάμε όλοι μαζί στο σπίτι, παρέα με τον Κωνσταντίνο Χριστοφόρου και τη ζωντανή ορχήστρα του, μαζί του στο στούντιο και ο Στέφανος Κόκκαλης! Η ψυχή μας γεμίζει με υπέροχες μελωδίες και αγαπημένα τραγούδια, και αρχίζουμε να μετράμε αντίστροφα για τις καλύτερες μέρες που έρχονται.

Ετοιμόλογος, εύστοχος, ατακαδόρος και με έξυπνο χιούμορ, ζεσταίνει τη φωνή του για να μας ταξιδέψει σε άλλες εποχές και να ξελογιάσει μουσικά το βράδυ του Σαββάτου μας. Τον γνωρίσαμε μέσα από το ανδρικό συγκρότημα των ONE, σε συνεργασίες με σπουδαίους καλλιτέχνες αλλά και σε σόλο καριέρα, και ετοιμαζόμαστε να τον απολαύσουμε και σε διπλό ρόλο, τραγουδιστή και παρουσιαστή.

οξκ

Η καρδιά μας χτυπάει μουσικά στον ALPHA Κύπρου, που μετατρέπεται για λίγο σε συναυλιακό χώρο, με τον Κωνσταντίνο Χριστοφόρου να τραγουδά, να αφιερώνει και να επιφυλάσσει πολλές εκπλήξεις στους τηλεθεατές και… σε πρόσωπα που δεν μπορούμε να σας αποκαλύψουμε ακόμη! Περιμένετε λίγο, γιατί το Σάββατο 9 Μαΐου στις 22:15 δεν πρέπει να λείψει κανείς από τον ALPHA Κύπρου!

«Τραγουδάμε στο σπίτι με τον Κωνσταντίνο Χριστοφόρου» Σάββατο 9 Μαΐου στις 22:15 στον ALPHA Κύπρου.

 

Επόμενο άρθρο

Ο Λούης επιστρέφει στο σατιρικό με μια...εναλλακτική "παράσταση" (ΒΙΝΤΕΟ)

Στο φυσικό περιβάλλον με τυπωμένους θεατές για ένα "After Quarantine" επεισόδιο
08/05/2020 - 09:25

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Τάσος Τρύφωνος στο δυναμικό του ALPHA Κύπρου!

Σε τι project πρόκειται να δούμε τον γνωστό παρουσιαστή;
02/07/2020 - 16:13

Χωρίς μαρτυρία δεν μπορούν να κλείσουν καταστήματα και να κατάσχουν ουσίες

"Δεμένα" τα χέρια των Αρχών για λουκέτο σε επιχειρήσεις που πωλούν κανναβινοειδή
25/06/2020 - 17:01

Οι δύσκολες ώρες του Αρχηγού με τον serial killer και τι αφήνει στη μέση (VID)

Ο Κύπρος Μιχαηλίδης μιλά στον Alpha Κύπρου λίγες ημέρες προτού παραδώσει τα ηνία
12/06/2020 - 21:13

Κραυγή απόγνωσης από μία μονογονιό: "Η μόνη μου οικογένεια είναι το παιδί μου"

Η ρατσιστική αντιμετώπιση, οι κλειστές πόρτες και ο κίνδυνος να μείνει άστεγη
29/05/2020 - 09:20

H «Αντελίνα, χτυπά το κουδούνι» στον ALPHA Κύπρου! (BINTEO)

Πότε κάνει πρεμιέρα το πολυαναμενόμενο τηλεπαιχνίδι που έρχεται να μοιράσει λεφτά;
26/05/2020 - 16:12

Η τηλεταινία με τη ζωή της πριγκίπισσας "Diana"…έρχεται στον ALPHA Κύπρου!

Ένας μύθος ανέγγιχτος από το χρόνο ζωντανεύει με πρωταγωνίστρια την Naomi Watts
19/05/2020 - 13:33

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Όσους καλεσμένους θέλει το ζευγάρι για χαιρέτιση, μόνο 350 άτομα στο δείπνο

Η Δρ. Κολιού ξεκαθαρίζει για το τι θα ισχύει μετά τις 22 Αυγούστου για ανοικτούς γάμους

Ο Δήμος καθαρίζει το τζαμί και το τουρκοκυπριακό κοιμητήριο στα Λεύκαρα (ΦΩΤΟ)

Σεβασμός και διατήρηση του θρησκευτικού και πολιτιστικού πολιτισμού το μήνυμα Σοφοκλέους

Μελετά τοπικά lockdown's o Κωνσταντίνος Ιωάννου σε περίπτωση έξαρσης κρουσμάτων

Ποιά ήταν η πιο δύσκολη στιγμή του Υπουργού Υγείας κατά τη διαχείριση της πανδημίας
Ελλάδα

Ερντογάν για Αγία Σοφία: Διορθώσαμε το λάθος του 1934

Μίλησε για την "εξέλιξη" της αφού "το 1453 ο Μωάμεθ ο Πορθητής παρέλαβε ένα ερείπιο"

Τριμερής διπλωματών Ελλάδας, Γερμανίας και Τουρκίας για την Αγία Σοφία

Συναντήθηκαν στο Βερολίνο με γερμανική πρωτοβουλία στον απόηχο της απόφασης

Άλλα 58 κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα, τα 28 "εισαγόμενα"

Από τα 3883 συνολικά κρούσματα, τα 1042 θεωρούνται σχετιζόμενα με ταξίδι από το εξωτερικό
Διεθνή

Στην τελική φάση δοκιμών στις 27 Ιουλίου εμβόλιο κατά του κορωνοϊού

Λαμβάνουν μέρος 30.000 άνθρωποι και θα διαρκέσει τρεις μήνες

Ξεπέρασαν τα δεκατρία εκατομμύρια τα κρούσματα κορωνοϊού σε όλο τον κόσμο

Ο νεότερος απολογισμός για ασθενείς και θύματα της πανδημίας από το Γαλλικό Πρακτορείο

Τσεχία: Δεκάδες τραυματίες από σύγκρουση επιβατικού τρένου με εμπορικό συρμό

Σωστικά συνεργεία ψάχνουν στα συντρίμμια των δύο αμαξοστοιχιών για τυχόν θύματα

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 15/07/2020 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ