Ψυχαγωγία

Τραϊάνα Ανανία: Το νέο «χτύπημα» προς τον Κυριάκο Παπαδόπουλο (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Τραϊάνα Ανανία μίλησε πρώτη φορά μετά το δημόσιο ξέσπασμα της στο Instagram μετά το μήνυμα που της έστειλε ρωτώντας την, τι κάνει. Σε συνέντευξη της στην εκπομπή «Στη φωλιά των Κου Κου», η ηθοποιός εξήγησε γιατί νευρίασε με το μήνυμα που δέχτηκε από τον ποδοσφαιριστή ρίχνοντας για ακόμα μια φορά τα «βέλη» της.

Συγκεκριμένα ανέφερε:

 Αν πας καλά στα μυαλά σου δεν στέλνεις καλημέρα σε αγνώστους. Εγώ ας πούμε δε στέλνω καλημέρα σε άγνωστο ποτέ. Και θεωρώ πως πάω καλά στα μυαλά μου. Επειδή είμαι λίγο κυκλοθυμική, τη μια μέρα μπορεί να ξυπνήσω και να πω θα τα σβήσω όλα τα social. Την άλλη μέρα θα ξυπνήσω και θα ανεβάσω μια ωραία φωτογραφία. Είναι επειδή είμαι ζυγός, είναι και ο κύκλος μας, σε εμάς τις γυναίκες.!

Στο χωριό μου πριν 15 χρόνια είχαμε social; Εγώ γιατί είχα αγόρια; Αν γουστάρεις κάποια να κάτσεις να το ψάξεις. Είναι άνθρωποι οι οποίοι έχουν θέματα ψυχολογικά τα οποία δεν έχουν λύσει. Η σχέση με τη γυναίκα καθορίζεται καθαρά από τη μητέρα και το οικογενειακό περιβάλλον!

Δείτε το σχετικό απόσπασμα: 

 

Επόμενο άρθρο

Ελένη Φουρέιρα - Αλμπέρτο Μποτία: Δεν... παντρεύονται!

Η διάψευση της πρότασης γάμου και η επανασύνδεση που δεν έγινε ποτέ...
21/01/2019 - 12:34

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τραϊάνα Ανανία: "Δέχθηκα σεξουαλική παρενόχληση στα δεκατέσσερα..."

Η συγκλονιστική εξομολόγηση της και η "λάθος" αντίδραση...
22/02/2019 - 09:05

Έφυγε από τη ζωή ο «ήρωας του Αιγαίου»-ο λιμενικός Κυριάκος Παπαδόπουλος(ΒΙΝΤΕΟ)

Έγινε γνωστός στη διάρκεια της ανθρωπιστικής προσφυγικής κρίσης - Έσωσε χιλιάδες ζωές
10/10/2018 - 16:41

Νέος τραυματισμός για τον Κυριάκο Παπαδόπουλο

Άτυχος για άλλη μια φορά στην καριέρα του ο Έλληνας ποδοσφαιριστής
23/07/2018 - 11:46

Παραμένει στο Αμβούργο ο Κυριάκος Παπαδόπουλος

Το Αμβούργο προχώρησε στην αγορά των δικαιωμάτων του Ελλαδίτη διεθνή μεσοαμυντικού
21/06/2017 - 15:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάγωσαν όλοι στη δικαστική αίθουσα με την ομολογία του "Ορέστη" (ΒΙΝΤΕΟ)

Με ποια αδικήματα έρχεται αντιμέτωπος και ποια τα επόμενα βήματα των αρχών

Η φρικιαστική περιγραφή για το πως εξαφάνισε τη σορό της 6χρονης Σιέρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Στο τόπο του εγκλήματος οδηγήθηκε για δεύτερη φορά ο 35χρονος ύποπτος

Το σκοτεινό προφίλ του 35χρονου "Oρέστη" που πάγωσε το παγκύπριο (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως περιγράφουν τον ύποπτο για τους φόνους στο φρεάτιο της φρίκης στο Μιτσερό
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα
Διεθνή

Κιλιτσντάρογλου: "Δεν θα υποχωρήσω ούτε ένα χιλιοστό"

Τι δηλώνει για την επίθεση που δέχτηκε στην κηδεία Τούρκου στρατιώτη στην Άγκυρα

Ουκρανία: Ο κωμικός Βολόντιμιρ Ζελένσκι είναι ο νικητής των προεδρικών εκλογών

Ο απερχόμενος πρόεδρος Πέτρο Ποροσένκο παραδέχτηκε τη μεγάλη ήττα του

Βόρεια Μακεδονία: Έκλεισαν οι κάλπες για τις προεδρικές εκλογές

Σε ήρεμη ατμόσφαιρα και χωρίς παρατυπίες κύλησε η εκλογική διαδικασία

tv news

Ο Ορφέας υλοποιεί το σχέδιο εκδίκησής του και βάφει τα χέρια του με αίμα ξανά...

Ο Σωκράτης προσπαθεί να ξεφύγει από τον άλλο του εαυτό «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 ΓΡΑΜΜΑΤΑ» Πρεμιέρα για τη νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων του Alpha Κύπρου

Τη Μεγάλη Δευτέρα ξεκινά ένας παράφορος έρωτας... Σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/04/2019 - 02:45ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ