Ψυχαγωγία

Τραϊάνα Ανανία: Το νέο «χτύπημα» προς τον Κυριάκο Παπαδόπουλο (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Τραϊάνα Ανανία μίλησε πρώτη φορά μετά το δημόσιο ξέσπασμα της στο Instagram μετά το μήνυμα που της έστειλε ρωτώντας την, τι κάνει. Σε συνέντευξη της στην εκπομπή «Στη φωλιά των Κου Κου», η ηθοποιός εξήγησε γιατί νευρίασε με το μήνυμα που δέχτηκε από τον ποδοσφαιριστή ρίχνοντας για ακόμα μια φορά τα «βέλη» της.

Συγκεκριμένα ανέφερε:

 Αν πας καλά στα μυαλά σου δεν στέλνεις καλημέρα σε αγνώστους. Εγώ ας πούμε δε στέλνω καλημέρα σε άγνωστο ποτέ. Και θεωρώ πως πάω καλά στα μυαλά μου. Επειδή είμαι λίγο κυκλοθυμική, τη μια μέρα μπορεί να ξυπνήσω και να πω θα τα σβήσω όλα τα social. Την άλλη μέρα θα ξυπνήσω και θα ανεβάσω μια ωραία φωτογραφία. Είναι επειδή είμαι ζυγός, είναι και ο κύκλος μας, σε εμάς τις γυναίκες.!

Στο χωριό μου πριν 15 χρόνια είχαμε social; Εγώ γιατί είχα αγόρια; Αν γουστάρεις κάποια να κάτσεις να το ψάξεις. Είναι άνθρωποι οι οποίοι έχουν θέματα ψυχολογικά τα οποία δεν έχουν λύσει. Η σχέση με τη γυναίκα καθορίζεται καθαρά από τη μητέρα και το οικογενειακό περιβάλλον!

Δείτε το σχετικό απόσπασμα: 

 

Επόμενο άρθρο

Ελένη Φουρέιρα - Αλμπέρτο Μποτία: Δεν... παντρεύονται!

Η διάψευση της πρότασης γάμου και η επανασύνδεση που δεν έγινε ποτέ...
21/01/2019 - 12:34

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τραϊάνα Ανανία: "Δέχθηκα σεξουαλική παρενόχληση στα δεκατέσσερα..."

Η συγκλονιστική εξομολόγηση της και η "λάθος" αντίδραση...
22/02/2019 - 09:05

Έφυγε από τη ζωή ο «ήρωας του Αιγαίου»-ο λιμενικός Κυριάκος Παπαδόπουλος(ΒΙΝΤΕΟ)

Έγινε γνωστός στη διάρκεια της ανθρωπιστικής προσφυγικής κρίσης - Έσωσε χιλιάδες ζωές
10/10/2018 - 16:41

Νέος τραυματισμός για τον Κυριάκο Παπαδόπουλο

Άτυχος για άλλη μια φορά στην καριέρα του ο Έλληνας ποδοσφαιριστής
23/07/2018 - 11:46

Παραμένει στο Αμβούργο ο Κυριάκος Παπαδόπουλος

Το Αμβούργο προχώρησε στην αγορά των δικαιωμάτων του Ελλαδίτη διεθνή μεσοαμυντικού
21/06/2017 - 15:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δύο μοτοσικλετιστές στο νοσοκομείο μετά από τροχαίες συγκρούσεις στην Λεμεσό

Μέσα σε διάστημα μισής ώρας δύο οδηγοί μοτοσικλέτας οδηγήθηκαν στο Νοσοκομείο Λεμεσού

Οδηγός προσέκρουσε σε πάσσαλο και κατέληξε στο Νοσοκομείο

Οι συνθήκες του τροχαίου διερευνώνται από την Αστυνομία

Συγκινητική η πρώτη παγκύπρια συναυλία στην κυπριακή νοηματική γλώσσα (ΒΙΝΤΕΟ)

70 φωνές και χέρια ενώθηκαν επί σκηνής και μετέφεραν μηνύματα ισότητας και αποδοχής
Ελλάδα

Ελλάδα: Βρέθηκε πτώμα γυναίκας στη μέση του δρόμου

Το πτώμα ήταν τυλιγμένο σε κουβέρτα και δεμένο με σχοινιά

Ελλάδα: Μεγάλη ανεξέλεγκτη πυρκαγιά στα Μέγαρα

Η φωτιά αποτεφρώνει δασική έκταση στην περιοχή Μαυροβούνι

Έκλεψε τάματα από την Παναγία στο Άγιο Όρος

Χειροπέδες στον ιερόσυλο μετά από μεγάλη επιχείρηση των ελληνικών αρχών
Διεθνή

Συρία: Οκτώ τραυματίες από έκρηξη σε αποθήκη πυρομαχικών

Η αποθήκη βρίσκεται στη στρατιωτική ζώνη Ντούμαρ

Η Ναμίμπια πουλάει άγρια ζώα για να τα σώσει από την ξηρασία

Η χώρα μαστίζεται από μια από τις χειρότερες ξηρασίες όλων  των εποχών

Συρία: Μεγάλη έκρηξη στη Δαμασκό (ΦΩΤΟ)

Πιθανώς σε αποθήκη πυρομαχικών από δασική πυρκαγιά που έκαιγε κοντά

tv news

Η Τατιάνα ανακοινώνει στον Τόνυ ότι χωρίζουν γκρεμίζοντας ότι όνειρα είχαν κάνει

Ο Αλέξανδρος αποφασίζει να πουλήσει την εταιρεία... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Βασιλική ετοιμάζεται να τραγουδήσει ακόμη και στα αρμενικά με τον Ηovig!

Οι εκπλήξεις θα διακόπτουν τη ζωντανή ορχήστρα ξαφνιάζοντας και συγκινώντας την Κυριακή...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 16/06/2019 - 07:3024 ΩΡΕΣ