Ψυχαγωγία

Τριανταφυλλίδου-Βλάχος: Τα καυτά φιλιά σε βραδινή τους έξοδο! (ΦΩΤΟ)

Μπορεί το τελευταίο διάστημα να υπήρχαν έντονα οι φήμες ότι ο Πάνος Βλάχος και η Ιωάννα Τριανταφυλλίδου ότι δεν είναι πλέον ζευγάρι, ωστόσο μια βραδινή έξοδος τους ήρθε να βάλει «τέλος» στις φήμες.

Ο φακός απαθανάτισε το ζευγάρι σε γνωστό νυχτερινό κέντρο της Αθήνας πιο ερωτευμένο και πιο ευτυχισμένο από ποτέ καθώς οι δυο τους ήταν πιο διαχυτικοί από ποτέ.

Δείτε τις φωτογραφίες από την βραδινή τους έξοδο:

βλαχος

 

βλαχος1

 

Επόμενο άρθρο

Οι αδημοσίευτες φωτογραφίες από τον γάμο Ρέμου και Μπόσνιακ! (ΦΩΤΟ)

Οι τρυφερές φωτογραφίες που δεν είδαμε από τον παραμυθένιο τους γάμο....
09/01/2019 - 15:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Τριανταφυλλίδου σε...αμερικανική τηλεοπτική υπερπαραγωγή του Χόλιγουντ (ΦΩΤΟ)

H Ελληνίδα ηθοποιός που κατάφερε να "κατακτήσει" το Αμερικανικό όνειρο
28/04/2020 - 07:21

Η Ιωάννα Τριανταφυλλίδου τρολάρει... τον Πάνο Βλάχο! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε και η παρομοίωση με... κινούμενο σχέδιο
16/01/2019 - 10:21

Ο Πάνος Βλάχος κάνει σκι... στους χιονισμένους δρόμους της Αθήνας! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο ηθοποιός βρήκε έναν ξεχωριστό τρόπο να απολαύσει το χιόνι
08/01/2019 - 09:45

Η απάντηση του Πάνου Βλάχου σε ανήθικη πρόταση που δέχτηκε (ΒΙΝΤΕΟ)

Η δημοσιοποίηση του μηνύματος που έλαβε και η αντίδραση του
05/01/2019 - 11:22

Πάνος Βλάχος: Τα τρυφερά λόγια για την Ιωάννα Τριανταφυλλίδου

Η αναφορά στην ηθοποιό και αν έχει υπάρξει ποτέ ανταγωνισμός ανάμεσα τους...
13/11/2018 - 16:11

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μόλις 7 δημόσιοι υπάλληλοι στις 12 χιλιάδες δεν είναι «εξαίρετοι»

Τι αναφέρει η Ετήσια Έκθεση της ΕΔΥ που παραδόθηκε στον Πρόεδρο Αναστασιάδη

Αλαλούμ με τα κρούσματα κορωνοϊού σε σχολεία και έντονη ανησυχία γονέων (ΒΙΝΤΕΟ)

Πότε εφαρμόζεται η τηλεκπαίδευση για ασθενείς και επαφές και πότε μπαίνουν απουσίες

Δρ. Τσιούτης: Προτείναμε επέκταση και πιο έντονα μέτρα σε Λεμεσό και Πάφο (VID)

Οι εισηγήσεις των Επιδημιολόγων που αναμένεται να ανακοινωθούν από το Υπουργικό
Ελλάδα

Προς νυχτερινή απαγόρευση κυκλοφορίας οδεύει η Ελλάδα μετά το ρεκόρ κρουσμάτων

Διάγγελμα θα απευθύνει το απόγευμα ο Πρωθυπουργός της Ελλάδας Κυριάκος Μητσοτάκης

Lockdown στην Καστορία μετά τον αρνητικό αριθμό κρουσμάτων στην Ελλάδα

Ανακοινώθηκαν 865 νέα περιστατικά -Στο "πορτοκαλί" Θεσσαλονίκη, Βοιωτία, Λάρισα και Σέρρες

Συναγερμός στην Ελλάδα, ανακοινώθηκαν 865 νέα κρούσματα

Έξι νέοι θάνατοι και 86 ασθενείς είναι διασωληνωμένοι
Διεθνή

Πτώση εκπαιδευτικού αεροπλάνου στην Κωνσταντινούπολη (ΦΩΤΟ)

Ο πιλότος ανασύρθηκε τραυματισμένος και διακομίστηκε στο νοσοκομείο

Εμβόλιο AstraZeneca: Βραζιλιάνος γιατρός ο εθελοντής που πέθανε (ΦΩΤΟ)

Δεν έχει διευκρινιστεί ακόμα εάν έλαβε το εμβόλιο ή το εικονικό φάρμακο

Αμερικανικές εκλογές: Τελευταία τηλεμαχία πριν τις κάλπες

Πως προετοιμάζονται Τραμπ και Μπάιντεν ενόψει της κρίσιμης τηλεοπτικής αναμέτρησης

tv news

Ο Μιχαήλ μαθαίνει όλη την αλήθεια για τον επικείμενο γάμο της Βικτώριας...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η Τζένη παγιδευμένη,καλείται να επιλέξει ανάμεσα στον πατέρα της και τον Στέφανο

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 22/10/2020 - 13:50ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ