Ψυχαγωγία

Το τρολ του Λούη για τον καυγά της Κενεβέζου με Μητροπολίτη... on air(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Λούης Πατσαλίδης παρατηρεί την ένταση μεταξύ Μητροπολίτη Κύκκου και Αιμιλίας Κενεβέζου και γεμάτος απορία...σατιρίζει.

Ο γνωστός stand up comedian παρατηρεί πόσο θαραλλέος είναι ο Πανιερότατος που αμφισβητεί την γνωστή παρουσιάστρια ειδήσεων.

"Δεν σηκώνει πολλά ο Μητροπολίτης αλλά ... ούτε και η Αιμιλία"

Στο στενό μαρκάρισμα της κυρίας Κενεβέζου να δώσει απαντήσεις, ο Μητροπολίτης βγαίνει εκτός ορίων αφού δεν σηκώνει και πολλά

"Άνθρωπος του Θεού. Νομίζει ότι είναι σε παράθυρο μεσημεριανής εκπομπής. Βάλτε και τον Μάρκελλο Νύχτα στο άλλο παράθυρο και έτοιμος ο καυγάς."

Δείτε το σχετικό βίντεο και το τρολ του Λούη αλλά και το θάρρος που του αναγνωρίζει να τα βάλει με τη "Σιδηρά Κυρία", πάντα στο πλαίσιο της σάτιρας

Επόμενο άρθρο

Η δημοσιογραφική ομάδα του Alpha αποχαιρέτησε τον Γιώργο Τσαλακό(ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Για τον καθένα από εσάς να ξέρετε, έχω ένα ξεχωριστό κομματάκι στη καρδιά μου"
28/04/2018 - 15:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Α. Κενεβέζου: Το επάγγελμα που θέλει να ακολουθήσει ο γιος της και η... Αμερική

Θα ακολουθήσει τον δρόμο των γονιών του ή θα κάνει κάτι διαφορετικό;
30/10/2021 - 13:44

Προδρόμου VS Λιλλήκας: Παραλίγο να πιαστούν στα χέρια (VID)

Όλα όσα αποκάλυψε για... πρώτη φορά η Αιμιλία Κενεβέζου
29/10/2021 - 17:01

Θύμα απάτης ο Λούης! Το ψεύτικο προφίλ και τι ζητούν

Έπεσε θύμα διαδικτυακής απάτης ο γνωστός, stand-up comedian
18/10/2021 - 08:15

Σάρωσε η πρεμιέρα του “Λούης Night Show”! – Πόσο “Χτύπησε”;

Τρελαίνει τα νούμερα τηλεθέασης της AGB-Nielsen!
25/09/2021 - 15:53

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κοινοτάρχης Κοκκινοτριμιθιάς: "Γυναίκες κάνουν πεζοδρόμιο στο κέντρο του χωριού"

Λάβρος κατά κυβέρνησης, Βουλής και υπηρεσιών για την κατάσταση στο Κέντρο "Πουρνάρα"

Το πρόγραμμα των εξετάσεων τετραμήνου για Λύκεια και Τεχνικές Σχολές

Πότε αρχίζουν και πότε ολοκληρώνονται σε κάθε τάξη

Τεράστια ζήτηση, μικρή ανταπόκριση για αντικαταστάτες στα σχολεία (ΒΙΝΤΕΟ)

Γιατί εμφανίστηκε το φαινόμενο και πως προσπαθούν να το αντιμετωπίσουν
Ελλάδα

"Τον καθάρισα": Σκότωσε τον πατριό του και παραδόθηκε στην αστυνομία

Άγριο φονικό στη Γλυφάδα, θύμα 61χρονος, φερόμενος θύτης ο 51χρονος γιος της συντρόφου του

Στα 5.899 τα νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα, ακόμη 81 ασθενείς απεβίωσαν

Συνολικά 709 ασθενείς βρίσκονται διασωληνωμένοι στα νοσοκομεία της χώρας
Διεθνή

Γαλλία: Συνελήφθησαν ύποπτοι που σχεδίαζαν επιθέσεις την περίοδο Χριστουγέννων

Στην κατοχή τους βρέθηκε "ισλαμιστική λογοτεχνία" και "προπαγανδιστικό υλικό" του ΙΚ

ΒΙΝΤΕΟ: Τούρκοι βουλευτές πιάστηκαν στα χέρια για μια... φωτογραφία

Το περιστατικό σημειώθηκε στη διάρκεια συζήτησης για τον κρατικό προϋπολογισμό

tv news

Ο Στάθης κατηγορεί τη Χάιδω για όλα τα δεινά. Ένας νέος κύκλος αίματος ανοίγει..

«Η Γη Της Ελιάς» Δείτε εδώ τις περιλήψεις των νέων ανατρεπτικών επεισοδίων
Alpha TV Κύπρου

Mια τυχαία περιπολία φέρνει πιο κοντά την αποκάλυψη του δολοφόνου του Στεφανή..

«Σασμός» Δείτε εδώ όλες τις εξελίξεις της νέας ερωτικής δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 09/12/2021 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ