Ψυχαγωγία

Το τρολ του Λούη στον "Κύπριο" κροίσο από την Μαλαισία και η...Σακίρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Λούης Πατσαλίδης επιστρέφει απόψε σε ένα μοναδικό show με καλεσμένο τον Μέμο Μπεγνή.

Διασκέδαση, πολιτική και τηλεοπτική σάτιρα στα καλύτερά της και γέλιο μέχρι δακρύων επιφυλάσσει ο Alpha στους τηλεθεατές του για την Παρασκευή βράδυ. Ανάμεσα στο σχολιασμού του γνωστού stand up comedian δεν θα μπορούσε να λείπει το διαβατήριο του... "Κύπριου" κροίσου από την Μαλαισία αλλά και η έπαυλη της Σακίρα στην Πέγεια, ειδήσεις που έγιναν viral.

Η αγαπημένη συνήθεια των τηλεθεατών επιστρέφει γεμάτη τρολ και ατάκες που θα σας κάνουν να περάσετε το πιο όμορφο βράδυ Παρασκευής με το "Λούης Night Show".

Δείτε το τρέιλερ

Επόμενο άρθρο

Ο Τζον Τραβόλτα χρέωνε 500 δολάρια για μια φωτογραφία μαζί του!

Οι θαυμαστές του γνωστού ηθοποιού δεν πτοήθηκαν...
08/11/2019 - 17:04

ΣχετικέςΕιδήσεις

To απίστευτο τρολ του Λούη στην...Κατερίνα Καινούργιου για το "κουβερτοπάπλωμα"

"Έσκισε" για μια ακόμη Παρασκευή ο γνωστός stand up comedian
18/01/2020 - 12:34

O τενόρος της κυπριακής τηλεόρασης στο "Λούης Νight Show" (BINTEO)

Aπόψε στις 21:15 στον Αlpha Kύπρου έρχεται με τον "μάνατζερ" του για να τραγουδήσει
17/01/2020 - 17:08

Όταν η καλύτερη κωμικός του πλανήτη συνάντησε τον...Λούη Πατσαλίδη (ΒΙΝΤΕΟ)

"Λούης Νight Show": Αύριο με ένα ΧΧL ξεκαρδιστικό επεισόδιο στις 21:15 στον Alpha Kύπρου
16/01/2020 - 18:12

O Λούης Πατσαλίδης ως "από μηχανής θεός"... "σώζει" την Ελένη Σιδερά (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το βίντεο όπου ο γνωστός stand up - comedian "διασώζει" την ραδιοφωνική παραγωγό
15/01/2020 - 14:34

Το ξεκαρδιστικό troll του Λούη Πατσαλίδη στον...Χάματσο (ΒΙΝΤΕΟ)

Το χιουμοριστικό στιγμιότυπο και η...on air "θεατρική παράσταση" της καλεσμένης του
11/01/2020 - 14:47

Ο Λούης Πατσαλίδης θα...αμαρτήσει την Παρασκευή μαζί με την Λένα Ζευγαρά(ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρώτη τηλεοπτική εμφάνιση της τραγουδίστριας στην Κύπρο είναι στον Alpha
09/01/2020 - 20:57

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τρένο για το Τρόοδος θέλει ο Κώστας Χαμπιαούρης (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι αποκαλύπτει στον Alpha ο Επίτροπος Ορεινών Κοινοτήτων

Ακτινοθεραπεία "εξπρές" για καρκινοπαθείς με την υπογραφή Κύπριου επιστήμονα

Ενθαρρυντικά τα αποτελέσματα των πρώτων δοκιμών λέει ο Δρ. Κωνσταντίνος Κουμενής

Στα 168 έφτασαν τα κρούσματα της γρίπης Α' (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν είναι ανησυχητικός ο αριθμός, δηλώνει στον Alpha η Διευθύντρια των Ιατρικών Υπηρεσιών
Ελλάδα

Εξαρθρώθηκε εγκληματική ομάδα στην Αθήνα που είχε συλληφθεί άλλες 100 φορές

Διέπρατταν ληστείες, κλοπές και διακινούσαν ναρκωτικά

Η Γαλλία στο πλευρό της Ελλάδας για την αντιμετώπιση του μεταναστευτικού

Οι δύο πλευρές συμφώνησαν για συνέχιση των επαφών ενόψει των προσεχών διαπραγματεύσεων
Διεθνή

Τσαβούσογλου: Η Ελλάδα σαμποτάρει τις προσπάθειες για ειρήνη στη Λιβύη

Kρεσέντο τουρκικής προκλητικότητας ενόψει της Διάσκεψης του Βερολίνου

Παγκόσμιο συναγερμό σήμανε η εμφάνιση νέου κοροναϊού στην Κίνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι προειδοποιήσεις του ΠΟΥ έθεσαν επί ποδός τις Αρχές σε πολλές χώρες του πλανήτη

Εκβιάζει απροκάλυπτα ο Ερντογάν λίγες ώρες πριν τη Διάσκεψη για τη Λιβύη (VID)

"Η Τουρκία θα συνεχίσει να βρίσκεται στη Λιβύη" δηλώνει ο Τούρκος Πρόεδρος

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Καλεσμένη της Βασιλικής η...just married Μαρία Κορτζιά!

Τραγουδά και η μεγάλη της κορούλα… κάνει «έφοδο» στο στούντιο, την Κυριακή 22 Δεκεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

«ΚΑΡΜΑ» Φονιάς ή Τιμωρός; Το έγκλημα που δίχασε την κοινή γνώμη...

Μία αληθινή αιματοβαμμένη ιστορία αυτή την Κυριακή στο νέο επεισόδιο στον Alpha (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 19/01/2020 - 07:0024 ΩΡΕΣ