Ψυχαγωγία

Το τρολ του Λούη στον "Κύπριο" κροίσο από την Μαλαισία και η...Σακίρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Λούης Πατσαλίδης επιστρέφει απόψε σε ένα μοναδικό show με καλεσμένο τον Μέμο Μπεγνή.

Διασκέδαση, πολιτική και τηλεοπτική σάτιρα στα καλύτερά της και γέλιο μέχρι δακρύων επιφυλάσσει ο Alpha στους τηλεθεατές του για την Παρασκευή βράδυ. Ανάμεσα στο σχολιασμού του γνωστού stand up comedian δεν θα μπορούσε να λείπει το διαβατήριο του... "Κύπριου" κροίσου από την Μαλαισία αλλά και η έπαυλη της Σακίρα στην Πέγεια, ειδήσεις που έγιναν viral.

Η αγαπημένη συνήθεια των τηλεθεατών επιστρέφει γεμάτη τρολ και ατάκες που θα σας κάνουν να περάσετε το πιο όμορφο βράδυ Παρασκευής με το "Λούης Night Show".

Δείτε το τρέιλερ

Επόμενο άρθρο

Ο Τζον Τραβόλτα χρέωνε 500 δολάρια για μια φωτογραφία μαζί του!

Οι θαυμαστές του γνωστού ηθοποιού δεν πτοήθηκαν...
08/11/2019 - 17:04

ΣχετικέςΕιδήσεις

Οι... καραόλοι της Ελπίδας και το τρολ του Λούη (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το ξεκαρδιστικό απόσπασμα από το Λούης Night Show
09/11/2019 - 17:01

Μέμος Μπεγνής: Το άβολο περιστατικό με θαυμάστρια στο καμαρίνι του και το φιλί

Η αντίδραση του και όσα περιέγραψε ο γνωστός ηθοποιός στο "Λούης Night Show"
09/11/2019 - 15:31

Ο Τάκης Ζαχαράτος "υποκλίνεται" στο...Λούης Night Show!(ΒΙΝΤΕΟ)

"Ήταν η πιο διασκεδαστική και απολαυστική συνέντευξη που έχω δώσει ποτέ...¨"
01/11/2019 - 22:03

To τρολάρισμα του Τάκη Ζαχαράτου στον...Τάσο Τρύφωνος(ΒΙΝΤΕΟ)

Του έκλεισε το τηλέφωνο και του αναφώνησε "Είσαι ο πιο Αδύναμος Κρίκος"
01/11/2019 - 19:32

Και όμως είναι ο...Λούης! Δείτε τον...πως ήταν στην παιδική του ηλικία(ΦΩΤΟ)

Αγκαλιά με τον αδερφό του, φορούν τα ίδια ρούχα και θυμούνται τα παλιά
01/11/2019 - 12:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Κάτω τα χέρια από τη χερσόνησο του Ακάμα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ζητούν άμεσες δράσεις ενώ δεν έχει γίνει καμία σύλληψη μέχρι στιγμής για τον εμπρησμό

Στο μικροσκόπιο των αρχών οι "πελάτες" του κατασκοπευτικού βαν (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως έφτασε στην Κύπρο και στους δρόμους της Λάρνακας το 9 εκατομμυρίων δολαρίων όχημα;

Πήγαινε να δει τον πατέρα του πριν ξεψυχήσει και ενεπλάκη σε ατύχημα (ΦΩΤΟ)

Αστυνομικοί μετέβησαν στο σπίτι του και διαπίστωσαν το τραγικό συμβάν
Ελλάδα

Συντροφιά με τον μικρό Αντώνη στο ταξίδι της "ζωής" ο Παναγιώτης-Ραφαήλ

Το πρώτο μήνυμα της οικογένειας του μικρού μαχητή από τη Βοστώνη

Μετανάστης παρασύρθηκε από τρένο στον Έβρο με αποτέλεσμα το θάνατό του

Πρόκειται σύμφωνα με την Αστυνομία για μη νόμιμο μετανάστη

Ξεκίνησαν οι εκδηλώσεις για την 46η Επέτειο του Πολυτεχνείου

Την Κυριακή η μεγάλη πορεία με αυξημένα αστυνομικά μέτρα στο κέντρο της Αθήνας
Διεθνή

Έλυσε τη σιωπή του για τη σχέση του με τον Τζέφρι Έπσταϊν ο πρίγκιπας Άντριου

Απάντησε για πρώτη φορά και για τους ισχυρισμούς που τον βαραίνουν

Το who is who του Ισραηλινού πρώην κατασκόπου Ταλ Ντίλιαν (BINTEO)

Είμαστε με τους “καλούς”, λέει ισχυριζόμενος ότι παρακολουθούν εγκληματίες και τρομοκράτες

Τουρκία:Πήραμε τους S-400 για να τους χρησιμοποιήσουμε, όχι για να τους αφήσουμε

Όσα δήλωσε ο επικεφαλής της Διεύθυνσης Αμυντικής Βιομηχανίας για τα πυραυλικά συστήματα

tv news

Το σκοτεινό σχέδιο της Μάρθας για την Κάτια μπαίνει σε εφαρμογή...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

«Soundtrack Of Love» Πέντε νέες ιστορίες που φωνάζουν τα πιο αληθινά "Σ’ΑΓΑΠΏ.."

Κυριακή 10 Νοεμβρίου στον Alpha Κύπρου. Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 17/11/2019 - 07:0024 ΩΡΕΣ