Ψυχαγωγία

Τρόλαρε και τον Υπουργό! To απίστευτο δώρο του Λούη στον...Χριστοδουλίδη(ΒΙΝΤΕΟ)

O Nίκος Χριστοδουλίδης θα βρεθεί καλεσμένος στην εκπομπή "Λούης Night Show" του Alpha Κύπρου στην πιο ανατρεπτική συνέντευξη της ζωής του.

Ο Υπουργός Εξωτερικών με χαλαρή διάθεση και έτοιμος να δεχθεί το τρολ του Λούη αλλά συγχρόνως, πρόθυμος και να απαντήσει στη σάτιρα του stand up comedian, μίλησε για όλα και κέντρισε τις εντυπώσεις.

Ο ίδιος ανέφερε

«Με ανέχονται και η γυναικά μου και οι κόρες μου» , με τον Παναγιώτη Κυριάκου να σχολιάζει για την επιλογή του Υπουργείου που έχει.

 «Με τέσσερις κόρες και μια σύζυγο, πέντε, σε παίρνει ο Αναστασιάδης και σου λέει τι πόστο θέλεις; και απαντάς Εξωτερικών! όχι Υπουργός εξωτερικών, όχι έξω από το σπίτι, έξω από την Κύπρο»

Όσο για τον Νίκο Αναστασιάση σε ερώτηση για το τί κοινό θα έλεγε στον Πρόεδρο της Δημοκρατίας και στοην γυναίκα του, με αρκετή δόση χιούμορ δήλωσε

«Συμφωνώ… αλλά…»

Πάντως τις εντυπώσεις κέρδισε το ξεκαρδιστικό δώρο του Λούη στον καλεσμένο του που δεν είναι άλλο από ένα βιβλίο με τίτλο "Τι γνωρίζουν οι πολιτικοί από πολιτική" με το περιεχόμενο να είναι κενές σελίδες. Δείτε τα σχετικά αποσπάσματα και την αντίδραση του Νίκου Χριστοδουλίδη.

 

Επόμενο άρθρο

Άλεξ Παναγή: "Η Φουρέιρα έχει μέτρια φωνή. Δεν είναι και η Αλεξίου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στο "Με αγάπη Χριστιάνα" για την πορεία του και τη φετινή μας συμμετοχή
14/03/2019 - 18:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

ΥΠΕΞ: Βούληση μας η επιστροφή στο τραπέζι των συνομιλιών

Το μήνυμα του Νίκου Χριστοδουλίδη με αφορμή την 45η επέτειο της τουρκικής εισβολής
20/07/2019 - 13:21

Χείρα συνεργασίας έτεινε ο Χριστοδουλίδης προς Άγκυρα

Προϋπόθεση η αποκλιμάκωση στην κυπριακή ΑΟΖ και λύση του Κυπριακού
17/07/2019 - 10:58

Η ξεσηκωτική εμφάνιση του Ηλία Βρεττού στο season φινάλε του "Λούης Night Show"

Δείτε το εντυπωσιακό χορευτικό που επιμελήθηκε Χάρη Σάββα
16/07/2019 - 17:01

Η συγκινητική κλήρωση αυτοκινήτου στο "Λούης Night Show" (BINTEO)

Η μεγάλη τυχερή δεν κατάφερε να συγκρατήσει τα δάκρυα της την ώρα της ανακοίνωσης
16/07/2019 - 15:31

Το ξεκαρδιστικό τρολ του Λούη στον Χάματσο και η... "σπόντα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι σατιρικές εκπομπές στην Κύπρο, τα πουκάμισα του και η έμμεση αναφορά στην εκπομπή
15/07/2019 - 17:15

Στις Βρυξέλλες η πρώτη συνάντηση Νίκου Χριστοδουλίδη και Νίκου Δένδια (ΦΩΤΟ)

Συζήτησαν Κυπριακό και τουρκικές προκλήσεις σε κυπριακή ΑΟΖ και Αιγαίο
15/07/2019 - 12:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

45 χρόνια από την μαύρη επέτειο της τουρκικής εισβολής (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η Κύπρος τιμά τους ήρωές της - Πανηγύρια ντροπής στα κατεχόμενα

Το μήνυμα της ΠΟΦΕΝ για την μαύρη επέτειο της τουρκικής εισβολής

"Το Κυπριακό πρόβλημα ήταν, είναι και παραμένει θέμα εισβολής και κατοχής"

Διασωληνωμένη σε κρίσιμη κατάσταση νοσηλεύεται η 17χρονη μετά από τροχαίο (ΦΩΤΟ)

Η ανήλικη δεν φορούσε ζώνη ασφαλείας και δεν είχε άδεια οδηγού
Ελλάδα

Άγρια συμπλοκή κρατουμένων σε φυλακές στα Χανιά

Με σοβαρά τραύματα μεταφέρθηκαν στο νοσοκομείο δυο πρόσωπα

Ρήγμα της Πάρνηθας που δεν ενεργοποιήθηκε το 1999 προκάλεσε το σεισμό στην Αθήνα

"Έχουμε μάθει να ζούμε με σεισμούς" δήλωσε ο Έλληνας Πρωθυπουργός
Διεθνή

Εκρήξεις στο ηφαίστειο Ουμπίνας στο Περού (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Απομάκρυνση των κατοίκων από τα σπίτια τους διέταξαν οι Αρχές

"Έφυγε" ο διάσημος αρχιτέκτονας Σέσαρ Πέλι

Ίσως το πιο διάσημο αρχιτεκτόνημα του είναι οι δίδυμοι πύργοι της Πετρόνας

Τουλάχιστον 10 νεκροί μετά την έκρηξη σε εργοστάσιο στην Κίνα (ΦΩΤΟ)

Άλλοι 5 άνθρωποι αγνοούνται ενώ οι τραυματίες ανέρχονται στους 19

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/07/2019 - 17:50ALPHA NEWS