Ψυχαγωγία

Το troll του "Με αγάπη Χριστιάνα" στην... Κατερίνα Αγαπητού(ΒΙΝΤΕΟ)

Η ομάδα της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" επιφύλαξε ένα μικρό πείραγμα στην παρουσιάστρια Κατερίνα Αγαπητού, που βρίσκεται στην θέση της παρουσίασης με αντικατάσταση της Χριστιάνας Αριστοτέλους, η οποία είναι λεχώνα.

Μια ατάκα οn air για την διαφορά ηλικίας με τον Χάρη και ότι μπορεί να ήταν "μαμά" του και δεν θα μπορούσε ποτέ να υπάρξει κάτι ερωτικό μαζί τους, ήταν αρκετή για να φέρει αναστάτωση στην ομάδα της εκπομπής και να χαρίσει μια ημέρα μετά ένα troll στην παρουσιάστρια που της χάρισε γέλιο και έναν...γιο!

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Άθως Αντωνίου: H αποκάλυψη για την προσωπική του ζωή και ο...έρωτας του(ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρόβλημα υγείας του πατέρα του και η σκέψη να καταφύγει στο Ευρωπαϊκό Δικαστήριο
05/12/2019 - 20:42

"Τηλεοπτική βόμβα" από Γεωργίου: Στα σκαριά η επιστροφή...τηλεοπτικής σειράς

Λίγη ώρα πριν πετάξει για Los Angeles ο ηθοποιός προέβη σε αποκαλύψεις
05/12/2019 - 20:05

O Λάκης Γαβαλάς...κρίνει και βαθμολογεί το στιλ του Χάρη Παπαθεοχάρους(ΒΙΝΤΕΟ)

Η "σκληρή" κριτική, το χιούμορ και τα σχόλια στον δημοσιογράφο
04/12/2019 - 17:53

Eιναι γεγονός! Η Αριστοτέλους ανακοίνωσε τη νέα συνεργάτη της εκπομπής(ΒΙΝΤΕΟ)

Η ραδιοφωνική παραγωγός που ξεκίνησε στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
04/12/2019 - 17:04

To τόλμησε η Κατερίνα Αγαπητού! Απαρνήθηκε το μελαχρινό και έγινε...κατάξανθη

Δείτε την εντυπωσιακή αλλαγή της παρουσιάστριας στο hair look της
04/12/2019 - 12:34

"Βλέπω παρουσιαστές που δεν κάνουν και είτε με μέσο ή με...κρεβάτι τα κατάφεραν"

Ο Τάκης Ζαχαράτος μίλησε για όλα στην Χριστιάνα Αριστοτέλους
03/12/2019 - 16:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η μαγεία των Χριστουγέννων από τους «Ορειβάτες» του χωριού Λεμυθού (ΒΙΝΤΕΟ)

Χαρούμενες παιδικές φωνές και ευχές δεκαεννέα μέρες πριν τα Χριστούγεννα

Ετοιμάζονται για το χειμώνα οι κάτοικοι των ορεινών περιοχών (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δήλωσαν στην κάμερα του Alpha για τις προετοιμασίες τους

Αρχή για την περίοδο των μανιταριών (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο μυκητολογικός σύνδεσμος προειδοποιεί για κινδύνους στην παράνομη διοχέτευση μανιταριών
Ελλάδα

Επεισόδια στην Ελλάδα για την επέτειο δολοφονίας του Αλέξη Γρηγορόπουλου (VID)

Στους δρόμους η αστυνομία σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη και Πάτρα με προσαγωγές και συλλήψεις

Μητσοτάκης: «Η συμφωνία Τουρκίας - Λιβύης θα καταρρεύσει»

Ο Πρωθυπουργός της Ελλάδος αναφέρθηκε και στην απέλαση του πρέσβη της Λιβύης

"Persona non grata" για την Αθήνα ο Πρέσβης της Λιβύης

Απελαύνεται από την ελλαδική πρωτεύουσα μετά από 10λεπτη συνάντηση με τον ΥΠΕΞ
Διεθνή

Βαγδάτη: Τουλάχιστον έξι διαδηλωτές νεκροί από πυρά ενόπλων

Τραυματίστηκαν περισσότεροι από είκοσι άνθρωποι

Μια τάξη νηπιαγωγείου πήγε στα δικαστήρια για καλό σκοπό (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι δικαστές συμμετείχαν στην έκπληξη κρατώντας χάρτινες ροζ καρδιές

Γαλλία: Για δεύτερη μέρα χιλιάδες απεργοί στους δρόμους (ΦΩΤΟ)

Ο Εμανουέλ Μακρόν αντιμέτωπος με τη μεγαλύτερη απεργία κατά τη διάρκεια της θητείας του

tv news

4 νέες αληθινές ιστοριές, που θα μεταφέρουν δυνατά μηνύματα ανθρωπιάς και αγάπης

Ιστορίες από τα Άδανα μέχρι το Βόρειο Πόλο στο «Soundtrack Of Love» αυτή την Κυριακή...
Alpha TV Κύπρου

Ένα αφιέρωμα στους μικρούς ήρωες που παλεύουν για τη ζωή τους στις «24 Ώρες»

Ένα επεισόδιο με τα πρόωρα βρέφη στη ΜΕΘ Νεογνών του Μακάρειου Νοσοκομείου αυτό το Σάββατο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 07/12/2019 - 06:4560' ΕΛΛΑΔΑ