Ψυχαγωγία

Το troll του "Με αγάπη Χριστιάνα" στην... Κατερίνα Αγαπητού(ΒΙΝΤΕΟ)

Η ομάδα της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" επιφύλαξε ένα μικρό πείραγμα στην παρουσιάστρια Κατερίνα Αγαπητού, που βρίσκεται στην θέση της παρουσίασης με αντικατάσταση της Χριστιάνας Αριστοτέλους, η οποία είναι λεχώνα.

Μια ατάκα οn air για την διαφορά ηλικίας με τον Χάρη και ότι μπορεί να ήταν "μαμά" του και δεν θα μπορούσε ποτέ να υπάρξει κάτι ερωτικό μαζί τους, ήταν αρκετή για να φέρει αναστάτωση στην ομάδα της εκπομπής και να χαρίσει μια ημέρα μετά ένα troll στην παρουσιάστρια που της χάρισε γέλιο και έναν...γιο!

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Νικόλας Κυριάκου: "Όταν έχασα τη μητέρα μου δεν είχα κανέναν..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε ο Κύπριος τραγουδιστής για το νέο του τραγούδι και τη συνεργασία με τον Φοίβο
18/10/2019 - 17:43

Σάββας Πούμπουρας: Αποκάλυψε πότε θα γεννήσει η σύζυγος του! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αγορά σπιτιού στην Κύπρο και όσα δήλωσε στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
18/10/2019 - 17:13

Έλια Ιωαννίδου: "Έλεγαν ότι γεννήθηκα στα πούπουλα και είμαι ψηλομύτα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η ηθοποιός για την μητέρα της στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
16/10/2019 - 17:51

Λούης:Οι πιο "χοντρές πατάτες" που έκανε στην εκπομπή και το..τσουχτερό πρόστιμο

"Πολιτικοί μου στέλνουν μήνυμα τις...πελάρες που έκαναν για να τους παίξω στο show
14/10/2019 - 19:18

Θα κλάψετε από τα γέλια! Ο Λούης τρολάρει τον... "Πιο αδύναμο κρίκο" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα κρύα ανέκδοτα, η πρωτεύουσα της Μυκόνου και η απάντηση που δεν βγάζει νόημα
12/10/2019 - 16:26

Κ.Γαβριήλ: "Ίσως περνώ από στάδια κατάθλιψης-Προσπαθώ να διαχειριστώ τη μοναξιά"

Όσα δήλωσε ο γνωστός ηθοποιός στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
11/10/2019 - 17:21

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καρέ καρέ η επιχείρηση διάσωσης της 40χρονης στον Ακάμα

Μετά απο περίπου 2 ώρες η μεταφορά της στο Γενικό Νοσοκομείο Πάφου

Ώρες αγωνίας για 17χρονη από τη Λεμεσό (ΦΩΤΟ)

17χρονη περιγράφεται ως λεπτής σωματικής διάπλασης ύψους περίπου 1.70εκ

Επτά τραυματίες από σφοδρή σύγκρουση λεωφορείου με αυτοκίνητο

Διακομίσθηκαν με ασθενοφόρα στο Νοσοκομείο Πάφου για περαιτέρω εξετάσεις
Ελλάδα

Απορρίπτει το γερμανικό ΥΠΕΞ τις ελληνικές αξιώσεις της ναζιστικής κατοχής

Ούτε μια σελίδα η γερμανική απάντηση για τις αποζημιώσεις

Ελλάδα: Πατριός βίαζε ανήλικη επί τέσσερα χρόνια

Κάθειρξη 19 ετών από τον Άρειο Πάγο

Tα άκουσε... οn board ο τέως Έλληνας Πρωθυπουργός για το Μακεδονικό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιά είναι η Γεωργία Μπιτάκου που τα "έψαλε" στον Αλέξη Τσίπρα λέγοντας ότι είναι προδότης
Διεθνή

"Αυτοί που μας δίνουν μαθήματα έχουν κηλίδα σφαγών, κατοχής και αποικιοκρατίας"

“Μια σταγόνα πετρέλαιο είναι πιο σημαντική από μια σταγόνα αίμα”

Ακυρώθηκε η συνεδρίαση του Υπουργικού στο Λίβανο λόγω διαδηλώσεων

Η κυβέρνηση Χαρίρι είναι αντιμέτωπη σήμερα με μια δεύτερη ημέρα κινητοποιήσεων

Χαμός στη Βόρεια Μακεδονία: Πρόωρες εκλογές ανακοίνωσε ο Ζάεφ

Πολιτικό θρίλερ εξελίσσεται μετά το βέτο της Γαλλίας

tv news

«24 ΩΡΕΣ» Νε τον Μιχάλη...Το μπούλινγκ, οι φοβίες,η παραμόρφωση και ο ξυλοδαρμός

Ο νεαρός με το σύνδρομο Tourette μαγεύει με τις μελωδίες τους, αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Στιγμές από το ορφανοτροφείο, βέλη του έρωτα και μέρες κακοποίησης...

«Soundtrack Of Love» την Κυριακή 20 Οκτωβρίου στον Alpha, με την Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 19/10/2019 - 15:50ΚΡΑΤΑΣ ΜΥΣΤΙΚΟ;