Ψυχαγωγία

Το troll του "Με αγάπη Χριστιάνα" στην... Κατερίνα Αγαπητού(ΒΙΝΤΕΟ)

Η ομάδα της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" επιφύλαξε ένα μικρό πείραγμα στην παρουσιάστρια Κατερίνα Αγαπητού, που βρίσκεται στην θέση της παρουσίασης με αντικατάσταση της Χριστιάνας Αριστοτέλους, η οποία είναι λεχώνα.

Μια ατάκα οn air για την διαφορά ηλικίας με τον Χάρη και ότι μπορεί να ήταν "μαμά" του και δεν θα μπορούσε ποτέ να υπάρξει κάτι ερωτικό μαζί τους, ήταν αρκετή για να φέρει αναστάτωση στην ομάδα της εκπομπής και να χαρίσει μια ημέρα μετά ένα troll στην παρουσιάστρια που της χάρισε γέλιο και έναν...γιο!

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτός είναι ο νέος συνεργάτης της Χριστιάνας Αριστοτέλους! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η παρουσιάστρια με τον νέο της συνεργάτη
20/08/2019 - 16:47

"Mε Αγάπη Χριστιάνα": Δείτε το πρωτότυπο τρέιλερ της εκπομπής! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους επιστρέφει τη Δευτέρα, 2 Σεπτεμβρίου στις 15:30 στον Alpha Κύπρου
12/08/2019 - 15:38

Τα πρώτα πλάνα από το τρέιλερ του "Με αγάπη Χριστιάνα" και όσα έγιναν backstage!

Όσα δήλωσε η Χριστιάνα Αριστοτέλους για την επιστροφή της στους τηλεοπτικούς μας δέκτες
11/08/2019 - 10:47

Η Χριστιάνα επιστρέφει μέσα από ένα ...παραμύθι (ΦΩΤΟ)

Δείτε backstage από το τρέιλερ της σειράς και το παιδικό δωμάτιο
09/08/2019 - 22:10

Σίσσυ Χρηστίδου:Το δημόσιο...τρολ στον Θοδωρή Μαραντίνη όταν την προκάλεσε(ΦΩΤΟ)

Του "την είπε"...διαδικτυακά μετά από πείραγμα του τραγουδιστή
07/08/2019 - 09:55

Πατέρας πυροβόλησε τον γιο του στη Χανιώτη Χαλκιδικής 

Ο 21χρονος νοσηλεύεται στο νοσοκομείο με διαμπερές τραύμα στον δεξιό μηρό
03/08/2019 - 15:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ακόμα ένας θάνατος από τον ιό του Δυτικού Νείλου σημειώθηκε στα κατεχόμενα

Την Τετάρτη απεβίωσε 88χρονος στις ελεύθερες περιοχές

Πάφος: Κλοπή μηχανημάτων αξίας 6,5 χιλ. ευρώ από αποθήκη

Μέλη του ΤΑΕ συνέλεξαν διάφορα τεκμήρια με σκοπό τον εντοπισμό των δραστών

Ποια είναι τα κατάλληλα δέντρα για δεντροφύτευση στις πόλεις (ΛΙΣΤΑ)

Ποια είναι τα προβλήματα που εντοπίζονται και ποιες υποδομές λείπουν
Ελλάδα

"Έσβησε" 66χρονος από φωτιά σε γηροκομείο

Η οικογένειά του αναμένει το πόρισμα του ανακριτικού τμήματος της Πυροσβεστικής

Τραγωδία στον Πόρο: Ανθρώπινο λάθος ή μηχανική βλάβη;

Εν αναμονή του πορίσματος της Επιτροπής Διερεύνησης Αεροπορικών Ατυχημάτων

"Το έβλεπαν να πετά χαμηλά και φώναζαν για να το δείξουν στα παιδιά τους" (VID)

Συγκλονιστική μαρτυρία δημοσιογράφου για την μοιραία πτώση του ελικοπτέρου στον Πόρο
Διεθνή

Παρίσι: Ένας νεκρός από φωτιά σε νοσοκομείο

Ξεκίνησε από ένα διαμέρισμα και γρήγορα επεκτάθηκε σε όλους τους ορόφους

Η μεξικανική διπλωματία εκφράζει 'ανησυχία' για την κράτηση παιδιών από τις ΗΠΑ

Η κυβέρνηση του Ντόναλντ Τραμπ παρουσίασε νέους κανόνες για κράτηση επ' αόριστον

Πομπέο και Κόφοντ μίλησαν μετά την ακύρωση του ταξιδιού Τραμπ στη Δανία

Ο πρόεδρος των ΗΠΑ ακύρωσε το ταξίδι του αφού δεν του πούλησαν την Γροιλανδία

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 22/08/2019 - 11:30ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ