Ψυχαγωγία

"Τρομάζει" το σώμα και η φυσική κατάσταση του Κριστιάνο Ρονάλντο(ΦΩΤΟ)

Εντυπωσιάζει το σώμα του Κριστιάνο Ρονάλντο την Υφήλιο με το πόσο καλογυμνασμένος είναι, δείχνοντας ότι είναι σε φόρμα όσο κανένας άλλος ποδοσφαιριστής.

Τι κι αν στις 5 Φεβρουαρίου ο Κριστιάνο Ρονάλντο συμπληρώνει τα 35 έτη ζωής και μπαίνει στα 36, ο Πορτογάλος αστέρας συνεχίζει να έχει ένα από τα πλέον καλογυμνασμένα σώματα σε ολόκληρο τον ποδοσφαιρικό πλανήτη, όπως φάνηκε -για ακόμα μία φορά- και από τη φωτογραφία που ανέβασε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram.

Σ' αυτή, ο Ρονάλντο φαίνεται να κάνει την καθιερωμένη πρωινή του γυμναστική, στιγμιότυπο από την οποία μοιράστηκε με τους ακολούθούς του και στην οποία η φυσική του κατάσταση αφήνει τους θεατές άναυδους.

Δείτε την ανάρτηση του Κριστιάνο Ρονάλντο:

Επόμενο άρθρο

Το party-έκπληξη για τα γενέθλια του...Ντάνου! Πόσο χρονών έγινε;(ΒΙΝΤΕΟ)

Τσαλίκης, Σάσα Σταμάτη, Ράνια Κωστάκη γιόρτασα με το φίλο τους
09/01/2020 - 12:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτός είναι ο λόγος που οι γυναίκες...παχαίνουν πιο εύκολα

Η διαφορά από τους άντρες και η αιτιολογία
09/02/2020 - 06:02

Ποια είναι η καλύτερη στάση για τον... ύπνο;

Κοιμάστε και η… υγεία σας δουλεύει!
15/01/2020 - 17:26

Ελληνίδες Παρουσιάστριες: Ξέρατε την πραγματική ηλικία τους; (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα νούμερα που προσπαθούν να κρύψουν..."βγήκαν" στη φόρα
11/01/2020 - 17:15

Χαρά Παππά:"Ο μπαμπάς μου είναι 52 και ο σύντροφός μου Μπουράκ...47”

Η στιγμή που ο πατέρας της έμαθε την ηλικία του αγοριού της και η...Πάολα
03/01/2020 - 18:29

Ν. Μακρυγιάννη: Πόσο χρονών είναι η πρωταγωνίστρια του “Γυναίκα χωρίς όνομα;"

Αποκαλύπτει την ηλικία της και συγκρίνει φωτογραφίες απ΄το παρελθόν
27/12/2019 - 16:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ύποπτο περιστατικό στα κατεχόμενα εξετάζεται για κορωνοϊό

Πρόκειται για γυναίκα ιρανική καταγωγής

Η Λεμεσός ξεφάντωσε στον καθιερωμένο «Χορό της Τρίτης» (ΒΙΝΤΕΟ)

Κορυφώνονται οι εορτασμοί στην πόλη του Καρναβαλιού - Δόθηκαν τα βραβεία «Πελλόμασκας»

«Καμπάνα» 100.000 ευρώ σε κομπογιαννίτη οδοντίατρο χωρίς πτυχίο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ασκούσε το επάγγελμα επί επτά χρόνια εκθέτοντας ανυποψίαστους πολίτες σε κίνδυνο
Ελλάδα

Δεκάδες εξετάστηκαν σε λίγες ώρες για κορωνοϊό στην Ελλάδα (ΒΙΝΤΕΟ)

«Δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας» λέει ο Βασίλης Κικίλιας

Κλιμακώνεται η ένταση σε Χίο και Μυτιλήνη με συλλήψεις και τραυματισμούς (VID)

Πολίτες εισέβαλαν σε ξενοδοχείο που διέμεναν δυνάμεις των ΜΑΤ

Σε καραντίνα η 38χρονη ασθενής του κορωνοϊού και σε απομόνωση οι συγγενείς της

Εξετάζονται ακόμη τέσσερα ύποπτα περιστατικά - Σύσκεψη το απόγευμα στη Θεσσαλονίκη
Διεθνή

Αναφορές για νεκρούς μετά από πυροβολισμούς στο Μιλγουόκι

Άνδρας άνοιξε πυρ σε ζυθοποιία - Τι μεταδίδουν τα τοπικά Μέσα

Ουσία που ανακαλύφθηκε στη Βιέννη φέρεται να καταπολεμά τον κορωνοϊό

Το γενετικό υλικό του νέου ιού ταυτίζεται σε ποσοστό 80% με εκείνο του παθογόνου SARS

Ο Covid-19 σε αριθμούς: Τα θύματα, τα κρούσματα και πόσοι έχουν αναρρώσει

Το παγκόσμιο σε επιφυλακή λόγω αύξησης των κρουσμάτων

tv news

Η Βέρα και ο Ιάκωβος βρίσκουν στο δωμάτιο την αναίσθητη Αλεξία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα καταλαβαίνει με το χειρότερο τρόπο το παιχνίδι που παίζει η Μάρθα...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 27/02/2020 - 06:00DIVIDED