Ψυχαγωγία

Το τρυφερό μήνυμα της Βανδή στη κόρη της και η κοινή φωτογραφία τους

16 χρονών γίνεται σήμερα η κόρη της Δέσποινας Βανδή και του Ντέμη Νικολαϊδη, Μελίνα, με την αγαπημένη τραγουδίστρια να μοιράζεται δημόσια μια κοινή τους φωτογραφία.

Η Μελίνα έχει μεγαλώσει και έχει γίνει μια κούκλα με την ομοιότητα να είναι εμφανής. Η Δέσποινα έγραψε χαρακτηριστικά στο Instagram:

«Θυμάστε τότε που σας αποχαιρέτησα με μια συναυλία στο Λυκαβητο φεύγοντας για Μαδρίτη τραγουδώντας το «Ο,τι ονειρευόμουν»;
Ε,πέρασαν 16 χρονια!
Σας ευχαριστώ παρα πολύ για τις ευχές σας!
Να είναι καλά τα παιδιά μας και φωτισμένα!
#birthdaygirl #mybaby»!

Δείτε την ασπρόμαυρη φωτογραφία: 

Επόμενο άρθρο

Ο Αλέξανδρος Μπουρδούμης θα γίνει πρώτη φορά...πατέρας - Όλες οι λεπτομέρειες

Ποια είναι η γυναίκα που θα του χαρίσει τη μεγαλύτερη ευτυχία στον κόσμο;
09/02/2020 - 14:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

X. Αριστοτέλους: To απίστευτο περιστατικό με την...κόρη της και το φίδι (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για τη περιπέτεια που είχαν την πρωταπριλιά
02/04/2020 - 16:31

Ελένη Μενεγάκη: To πάρτυ γενεθλίων της μικρής Μαρίνας στη καραντίνα τους (ΦΩΤΟ)

Το γλυκό στιγμιότυπο, οι ευχές που μοιράστηκε δημόσια και η σπιτική τούρτα που ετοίμασε
30/03/2020 - 08:42

Συγκινεί ο Πιέρος με τις τρυφερές ευχές στην Κορτζιά για τα γενέθλιά της(ΦΩΤΟ)

"Λυπάμαι, που δεν μπορώ να είμαι μαζί σου για να γιορτάσουμε..."
29/03/2020 - 11:23

Στάση αναμονής στον ΑΠΟΕΛ για τον προγραμματισμό, το μήνυμα του εορτάζων Στάθη

Οι «γαλαζοκίτρινοι» περιμένουν την τελική εξέλιξη της πανδημίας για να... οργανωθούν
29/03/2020 - 09:18

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε 53χρονο για εμπρησμό σε οικία που διέμενε στη Λεμεσό

Στο σημείο μετέβησαν Αστυνομία και Πυροσβεστική προκειμένου να κατασβήσουν τη φωτιά

Νεφώσεις και σκόνη στην ατμόσφαιρα συνθέτουν το σκηνικό του καιρού

Πού θα κυμανθεί η θερμοκρασία - Η πρόγνωση του καιρού για το Σαββατοκύριακο

LIVE: «Μάχη» με το χρόνο σε Πάφο και Αραδίππου για εντοπισμό πιθανών κρουσμάτων

Στα 396 τα επιβεβαιωμένα κρούσματα στη χώρα, 9 έχουν χάσει τη ζωή τους λόγω Covid-19
Ελλάδα

Τρεις νέοι θάνατοι από κορωνοϊό εντός λίγων ωρών στην Ελλάδα

Στους 56 ανήλθε ο αριθμός των νεκρών - Στα 1584 τα επιβεβαιωμένα κρούσματα

Δωρεά 15.000 προστατευτικών στολών πραγματοποιεί η Prodea Investments

Για την Prodea Investments, η δωρεά αυτή αποτελεί ηθική υποχρέωση

Στα 1.514 τα επιβεβαιωμένα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Ανακοινώθηκαν 50 νέα περιστατικά - 53 ασθενείς έχουν χάσει τη ζωή τους
Διεθνή

"Δεν κοιτά το νούμερο της ηλικίας, αλλά τις παθολογίες του ατόμου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ελλαδίτης γιατρός στην Ιταλία μιλά για την κατάσταση στη χώρα και το πως γίνεται η διαλογή

Απαγόρευση κυκλοφορίας για νέους κάτω των 20 ετών, επέβαλε ο Ερντογάν

Σε καραντίνα πάνω από 30 πόλεις για αντιμετώπιση της πανδημίας του κορωνοϊού

"Στην πόλη που δεν κοιμάται ποτέ, πλέον δεν κινείται τίποτα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Ανδρέας Μαυρογιάννης περιγράφει την κατάσταση που επικρατεί λόγω κορωνοϊού στη Νέα Υόρκη

tv news

Μια δραματική εξέλιξη κλιμακώνει το διαζύγιο Αντιγόνης και Λύσανδρου...

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της καθημερινής σειράς «Έρωτας μετά»
Alpha TV Κύπρου

«8 Λέξεις» Η Τζουλιάνα κερδίζει όλο και περισσότερο την εμπιστοσύνη του Σωτήρη..

Δείτε στα νέα διπλά συγκλονιστικά επεισόδια της δραματικής σειράς, αυτό το Σαββατοκύριακο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 04/04/2020 - 08:00ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ