Ψυχαγωγία

Τσιμιτσέλης – Γερονικολού: Η πρώτη επίσημη κοινή εμφάνιση ως ζευγάρι(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γιάννης Τσιμιτσέλης και η Κατερίνα Γερονικολού στην πρώτη κοινή δημόσια εμφάνισή τους ως ζευγάρι.

Το ζεύγος που κράτα σιγή ιχθύος για την σχέση τους καθώς δεν επιβεβαιώνει ούτε διαψεύδει αν είναι μαζί, έκανε την πρώτη του έξοδο μαζί για χάρη της... Δέσποινας Βανδή και της θεατρικής παράστασης που πρωταγωνιστεί , Mammia Mia.

Το ζευγάρι βρέθηκε χθες το απόγευμα στο Κηποθέατρο Παπάγου Αθηνών και απόλαυσε το μιούζικαλ μαζί, κεντρίζοντας όλα τα βλέμματα. Δείτε φωτογραφίες και βίντεο από την παρουσία τους.

tsim

band

Επόμενο άρθρο

Μυστικά... τέλος! Αυτά είναι τα ψευδώνυμα της βασιλικής οικογένειας της Αγγλίας

Πώς αποκαλούν ο ένας τον άλλον όταν κλείσει η πόρτα του Παλατιού;
21/07/2018 - 12:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Λασκαράκη "σπάει" τη σιωπή της για το χωρισμό και το νέο έρωτά της(ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν σκέφτηκα να μη χωρίσω για το καλό του παιδιού μου - Δεν ήθελα να ξαναερωτευτώ..."
20/02/2019 - 08:47

Γερονικολού - Τσιμιτσέλης: Το νέο κοινό επαγγελματικό τους βήμα!

Μαζί στη ζωή μαζί και στο θεατρικό σανίδι;
16/01/2019 - 14:06

Κατερίνα Γερονικολού: Το χαρακτηριστικό του Τσιμιτσέλη που... την εκνευρίζει!

Αποκαλύπτει τι είναι αυτό που δεν αντέχει στον σύντροφο της
14/01/2019 - 10:50

Η αποκάλυψη του Τσιμιτσέλη για τις φωτογραφίες που δημοσιεύει η Γερονικολού!

Το «παρασκήνιο» και η ταλαιπωρία από τις φωτογραφίσεις
11/01/2019 - 12:51

Η Κατερίνα Γερονικολού χωρίς μακιγιάζ είναι ακόμα πιο όμορφη! (ΦΩΤΟ)

Η selfie μέσα από το αυτοκίνητο και τα σχόλια που δέχτηκε
05/01/2019 - 09:51

Λιώσαμε! Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση του Τσιμιτσέλη στην Κατερίνα Γερονικολού

"Στην Κατερίνα ερωτεύτηκα τα πάντα. Έχει όλο το πακέτο..."