Ψυχαγωγία

Τζένη Μπαλατσινού: Απαντά αν υπάρχει στα σχέδια της ένα τέταρτο παιδί!

Δεν αποκλείει το ενδεχόμενο ενός τέταρτου παιδιού η Τζένη Μπαλατσινού. 

Διαβάστε επίσης: Τζένη Μπαλατσινού Η γνωριμία με τον Κικίλια και ο χωρισμός πριν τον γάμο(ΒΙΝΤΕΟ)

Η παρουσιάστρια καλεσμένη στην εκπομπή "Μετά τα μεσάνυχτα" ανάμεσα σε άλλα απάντησε στην Ελεονώρα Μελέτη αν υπάρχει στα σχέδια της ένα τέταρτο παιδί. Μάλιστα, τις τελευταίες ημέρες έντονες είναι οι φήμες που θέλουν την Τζένη Μπαλατσινού να διανύει τον δεύτερο μήνα της εγκυμοσύνης της χωρίς να δίνεται κάποια επίσημη απάντηση στη συγκεκριμένη είδηση.

Διαβάστε επίσηςΈγκυος η Τζένη Μπαλατσινού;

Όσον αφορά όμως το τέταρτο παιδί η Τζένη Μπαλατσινού δήλωσε: 

Ότι φέρει ο θεός και το σύμπαν. Όχι, δεν το έχω αποκλείσει. Τίποτα δεν μπορείς να αποκλείσεις στη ζωή και θεωρώ ότι όσες φορές έχουμε πει όχι, έχει έρθει κάτι να μας διαψεύσει. Οπότε, εγώ αυτό έχω πια μάθει. Δεν δίνω συμβουλές και δεν αποκλείω τίποτα.

Επόμενο άρθρο

Η Ριάνα μίλησε πρώτη φορά για τη σχέση της με τον δισεκατομμυριούχο σύντροφό της

Η γνωστή τραγουδίστρια εξομολογήθηκε ότι είναι ερωτευμένη
12/06/2019 - 11:51

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Έγκυος η Τζένη Μπαλατσινού-Περιμένει το πρώτο της παιδί με τον Βασίλη Κικίλια"

Το δημοσίευμα το οποίο κάνει το γύρο του διαδικτύου και η φήμη
24/07/2019 - 17:30

Πέτρος Κωστόπουλος: Η αποκάλυψη για τον χωρισμό του από την Τζένη Μπαλατσινού

Τι δήλωσε για την περίοδο που παρουσιάζαν μαζί πρωινή εκπομπή
14/07/2019 - 11:09

Η Τζένη Μπαλατσινού και επισήμως... κυρία Υπουργού (ΦΩΤΟ)

Από τις σέξι φωτογραφίσεις και τη πασαρέλα στην τηλεόραση και τελικά στη Βουλή
09/07/2019 - 09:51

Θρίαμβος Κικίλια! Η Τζένη Μπαλτσίνου και επισήμως γυναίκα...βουλευτή (ΦΩΤΟ)

Από τη πασαρέλα, στην τηλεόραση και τώρα σύζυγος βουλευτή και μάλλον Υπουργού
07/07/2019 - 23:35

Προεκλογικός...έρωτας: Το γλυκό μήνυμα της Τζένης Μπαλατσίνου στον Κικίλια(ΦΩΤΟ)

Λίγο πριν τα αποτελέσματα των βουλευτικών εκλογών του εύχεται καλή επιτυχία
07/07/2019 - 14:37

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Λεμεσός: Υπό κράτηση 20χρονος για εμπρησμό εστιατορίου

Η πυρκαγιά στο εστιατόριο εξερράγη χθες γύρω στις 4.00 τα ξημερώματα

Υφυπουργός Άμυνας Ιράν: "Η Τεχεράνη διαθέτει πυραύλους ακριβείας"

Προειδοποιεί τις ΗΠΑ: "Δεν χρειάζεται να πάμε στη Νέα Υόρκη για να τους αντιμετωπίσουμε"

Γερμανικό Πρακτορείο Ειδήσεων: Ανθρωπιστική κρίση στην Κύπρο λόγω προσφύγων;

Συνολικά   κατατέθηκαν   περίπου   7610   πρώτες αιτήσεις  ασύλου
Ελλάδα

Ελλάδα: 60 άτομα εγκλωβίστηκαν σε παραλία λόγω μεγάλης φωτιάς στη Λέρο

Στη Λέρο δεν υπάρχει πυροσβεστικό κλιμάκιο παρά μόνο ένας εποχικός πυροσβέστης

Άγριο έγκλημα στην Καβάλα για ένα...πάρκινγκ

Γείτονας πυροβόλησε και σκότωσε μητέρα και γιο λόγω ενός φορτηγού

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια
Διεθνή

Στο «κόκκινο» η Wall Street λόγω δασμών από την Κίνα

Το Εμπορικό Επιμελητήριο απορρίπτει την 'εντολή' του Τραμπ

Ιάβα: Τέσσερις νεκροί και 30 αγνοούμενοι μετά την πυρκαγιά σε φεριμπότ

Τα αίτια της πυρκαγιάς παραμένουν αδιευκρίνιστα

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 23:30ΠΑΡΑΜΥΘΙ... ΑΛΛΙΩΣ