Ψυχαγωγία

Τζένη Μπαλατσινού: Ο "ρόλος" του γιου της, Μάξιμου στον γάμο της!

Ο γιος της, Μάξιμος θα τη συνοδεύσει στην εκκλησία την ερχόμενη Κυριακή όπως αποκάλυψε η Τζένη Μπαλατσινού.

Ο γάμος της Τζένης Μπαλατσινού κια του Βασίλη Κικίλια θα γίνει την ερχόμενη Κυριακή, 16 Ιουνίου, στον Ιερό Ναό Αγίων Ισιδώρων Λυκαβηττού και η παρουσιάστρια σε πρόσφατες δηλώσεις της έκανε αποκαλύψεις για το νυφικό της, τον ρόλο του γιου της στον γάμο και τις κόρες της. Η ίδια δήλωσε: 

Έχουμε κάνει δύο πρόβες νυφικού, τρίτη και τελευταία νομίζω, δεν θα χρειαστεί και πολλά. Όταν ακούσαμε ότι έρχονται εκλογές μας έπιασαν λίγο τα γέλια εκείνο το βράδυ, αλλά εντάξει… μέσα σε όλα και αυτό. Ήταν πολύ μεγάλη μας τιμή που μας κάλεσε ο Αρχιεπίσκοπος, μας δέχτηκε και πραγματικά τον ευχαριστούμε πολύ.

Είπα στον γιο μου τον Μάξιμο ότι «χωρίς εσένα αυτό (σ.σ. ο γάμος) δεν μπορεί να γίνει», οπότε νιώθει πολύ σημαντικός για εκείνη την ημέρα. Οι κόρες μου το γνώριζαν, είναι υποστηρικτικές πάντα στη ζωή μου. Είμαι πάρα πολύ περήφανη για τις κόρες μου γενικότερα και η σχέση μας έχει κτιστεί σε πολύ ωραίες βάσεις και τις αγαπώ πάρα πολύ. Ο μικρός όταν βλέπει τη μαμά χαρούμενη θεωρεί ότι όλα είναι καλά και είναι πολύ γλυκούλης. Έχουμε ισορροπία στο σπίτι και υπάρχει μια συμβατότητα και… όλα κούμπωσαν.

Επόμενο άρθρο

Κωνσταντίνος Αργυρός: Το άδοξο τέλος σε σχέση του λόγω δουλειάς

Όσα αποκάλυψε ο δημοφιλής καλλιτέχνης για την προσωπική του ζωή
07/06/2019 - 13:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η συγκινητική πρόταση γάμου στην Ιωάννα Λαμπροπούλου και το...μονόπετρο(ΦΩΤΟ)

Γονάτισε ο σύντροφος της και της ανακοίνωση την...ημερομηνία του γάμου
15/11/2019 - 15:05

Ορέστης Τζιόβας: Χώρισε έναν χρόνο μετά το...γάμο - Όσα δήλωσε και ο λόγος

Ήταν Σεπτέμβριος του 2018 που ανέβηκαν τα σκαλιά του Δημαρχείου Αθηνών
15/11/2019 - 11:02

Αντρέας Λέοντας:"Ο γάμος μας ήταν από τις πιο όμορφες στιγμές της ζωής μου"

Όσα δήλωσε για τον έγγαμο βίο αλλά και το πιο ακραίο περιστατικό με θαυμάστρια
14/11/2019 - 15:55

Η Μαρία Ηλιάκη ξεκαθαρίζει για την φημολογούμενη εγκυμοσύνη της!

Απαντά αν παντρεύτηκαν... κρυφά με τον σύντροφό της
14/11/2019 - 12:53

Μαρία Κορτζιά: Πυρετώδεις προετοιμασίες για τον γάμο της (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανάρτησε από τον χώρο που θα πραγματοποιηθεί η δεξίωση
13/11/2019 - 13:07

Τόνια Σωτηροπούλου-Κωστής Μαραβέγιας: Παντρεύονται;

Μάθετε ποια θα είναι η κουμπάρα του ζευγαριού
10/11/2019 - 15:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παρανάλωμα του πυρός εγκαταλελειμμένη κατοικία στο Στρόβολο

Επί του σημείου σπεύδουν δύο οχήματα της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας

OAY: Να συμμορφωθούν οι δικαιούχοι με τις υποδείξεις των προσωπικών γιατρών

Τι διευκρινίζει για έκδοση συνταγής ή παραπεμπτικών σε ειδικό γιατρό

Εντυπωσιακή η φετινή τελετή απονομής των πράσινων μπερέ (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Οι νέοι καταδρομείς έλαβαν τις ευχές του Σάββα Αγγελίδη
Ελλάδα

Αίτημα της Ρουμανίας να μεταφερθεί ο Κώστας Πάσσαρης στην Ελλάδα

Το Μάιο καταδικάστηκε σε τέσσερις φορές ισόβια κάθειρξη και 71 χρόνια

Yπόθεση Siemens: Ένοχοι 22 κατηγορούμενοι για το μεγάλο πολιτικό σκάνδαλο

Απόφαση εξέδωσε το Εφετείο Κακουργημάτων μετά από τρία χρόνια έναρξης της διαδικασίας

Ευχάριστα τα νέα από τη Βοστώνη και τον μικρό Παναγιώτη-Ραφαήλ

Βγήκαν τα αποτελέσματα και λαμβάνει την Πέμπτη τη γονιδιακή θεραπεία
Διεθνή

Βερολίνο: Συνέλαβαν 26χρονο Σύριο που ετοίμαζε τρομοκρατικό χτύπημα

Είχε πραγματοποιήσει αγορές χημικών ουσιών σχεδιάζοντας, σύμφωνα με τις Αρχές, επίθεση

Τούρκος ΥΠΕΣ: Έως το τέλος του έτους οι περισσότεροι επαναπατρισμοί τζιχαντιστών

Η διαδικασία ξεκίνησε στις 11 Νοεμβρίου και αφορά φυλακισμένους τζιχαντιστές από τη Συρία

Γυναικοκτονία: 137 γυναίκες ανά τον κόσμο δολοφονούνται καθημερινά

Τι σημαίνει ο όρος και ποιο είναι το πιθανότερο μέρος επίθεσης σε βάρος γυναικών

tv news

Η Δέσποινα αποκαλύπτει στην Αλεξία όλη την αλήθεια για την Ασπασία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Το σκοτεινό σχέδιο της Μάρθας για την Κάτια μπαίνει σε εφαρμογή...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 19/11/2019 - 19:30ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ