Ψυχαγωγία

Τζένη Μπαλατσινού: Ο "ρόλος" του γιου της, Μάξιμου στον γάμο της!

Ο γιος της, Μάξιμος θα τη συνοδεύσει στην εκκλησία την ερχόμενη Κυριακή όπως αποκάλυψε η Τζένη Μπαλατσινού.

Ο γάμος της Τζένης Μπαλατσινού κια του Βασίλη Κικίλια θα γίνει την ερχόμενη Κυριακή, 16 Ιουνίου, στον Ιερό Ναό Αγίων Ισιδώρων Λυκαβηττού και η παρουσιάστρια σε πρόσφατες δηλώσεις της έκανε αποκαλύψεις για το νυφικό της, τον ρόλο του γιου της στον γάμο και τις κόρες της. Η ίδια δήλωσε: 

Έχουμε κάνει δύο πρόβες νυφικού, τρίτη και τελευταία νομίζω, δεν θα χρειαστεί και πολλά. Όταν ακούσαμε ότι έρχονται εκλογές μας έπιασαν λίγο τα γέλια εκείνο το βράδυ, αλλά εντάξει… μέσα σε όλα και αυτό. Ήταν πολύ μεγάλη μας τιμή που μας κάλεσε ο Αρχιεπίσκοπος, μας δέχτηκε και πραγματικά τον ευχαριστούμε πολύ.

Είπα στον γιο μου τον Μάξιμο ότι «χωρίς εσένα αυτό (σ.σ. ο γάμος) δεν μπορεί να γίνει», οπότε νιώθει πολύ σημαντικός για εκείνη την ημέρα. Οι κόρες μου το γνώριζαν, είναι υποστηρικτικές πάντα στη ζωή μου. Είμαι πάρα πολύ περήφανη για τις κόρες μου γενικότερα και η σχέση μας έχει κτιστεί σε πολύ ωραίες βάσεις και τις αγαπώ πάρα πολύ. Ο μικρός όταν βλέπει τη μαμά χαρούμενη θεωρεί ότι όλα είναι καλά και είναι πολύ γλυκούλης. Έχουμε ισορροπία στο σπίτι και υπάρχει μια συμβατότητα και… όλα κούμπωσαν.

Επόμενο άρθρο

Κωνσταντίνος Αργυρός: Το άδοξο τέλος σε σχέση του λόγω δουλειάς

Όσα αποκάλυψε ο δημοφιλής καλλιτέχνης για την προσωπική του ζωή
07/06/2019 - 13:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πέννυ Φοινίρη: Η αποκάλυψη για την προσωπική της ζωή που δεν ξέραμε...

Το ενδεχόμενο γάμου, η σχέση και η ευτυχία στη ζωή της
21/07/2019 - 16:09

Γαβριέλα Ζάρτηλα-Γιώργος Μιχαήλ: Παντρεύονται... - Όλες οι λεπτομέρειες(ΦΩΤΟ)

Ο φοιτητικός έρωτας που θα ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας και το...προσκλητήριο γάμου
20/07/2019 - 17:21

Η Χάιντι Κλουμ παντρεύτηκε για τρίτη φορά υπό άκρα μυστικότητα!

Το supermodel και ο μουσικός των Tokio Hotel παντρεύτηκαν τον περασμένο Φεβρουάριο
16/07/2019 - 09:14

Πέτρος Κωστόπουλος: Η αποκάλυψη για τον χωρισμό του από την Τζένη Μπαλατσινού

Τι δήλωσε για την περίοδο που παρουσιάζαν μαζί πρωινή εκπομπή
14/07/2019 - 11:09

Πετρούνιας-Μιλλούση: Το πρώτο βίντεο που δημοσίευσαν από τον γάμο τους (ΒΙΝΤΕΟ)

Το τρυφερό στιγμιότυπο που μοιράστηκαν με τους διαδικτυακούς τους φίλους
14/07/2019 - 09:58

Άννιτα Πάνια: Μάθετε που και πότε θα γίνει ο γάμος της!

Η παρουσιάστρια και ο σύντροφος της ετοιμάζονται να ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας
13/07/2019 - 15:08

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στάχτη και αποκαΐδια παιχνίδι στο Πάρκο Ακαδημίας στη Λευκωσία (ΒΙΝΤΕΟ)

Στόχος εμπρηστών για άλλη μια φορά - "Να αυξηθούν οι περιπολίες"

Πυκνή τροχαία κίνηση στον αυτοκινητόδρομο Λεμεσού – Λευκωσίας

Διεξάγονται εργασίες επιδιόρθωσης και αναβάθμισης της γέφυρας Μονής
Ελλάδα

Xειροπέδες σε 64χρονο για την πυρκαγιά στα Μέγαρα

Ύποπτος για την φωτιά που κινητοποίησε την Πυροσβεστική Υπηρεσία

Άφησαν λουλούδια στη θάλασσα για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι (ΦΩΤΟ)

Στο μνημόσυνο, άνθρωποι που έζησαν από κοντά τον εφιάλτη της 23ης Ιουλίου 2018

Επίθεση "Ρουβίκωνα" στα γραφεία της Στέγης Βιομηχανίας το Σύνταγμα (ΦΩΤΟ)

Βανδάλισαν με μπογιές την είσοδο του κτιρίου και τράπηκαν σε φυγή
Διεθνή

Νέο κύμα καύσωνα θα πλήξει την Ευρώπη τις επόμενες ημέρες

Στους 40 βαθμούς Κελσίου Παρίσι, Ρώμη και Βρανδεμβούργο και άλλες ευρωπαϊκές πόλεις

Δυσαρέσκεια Kαϊρου για αναστολή πτήσεων της British Airways

"Η αναστολή αυτή δε σχετίζεται με θέματα ασφαλείας της Αιγύπτου"

Ινδία: Εκτόξευσε τη δεύτερη αποστολή της στη Σελήνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Θα επιδιώξει προσελήνωση κοντά στον νότιο πόλο που έχει εξερευνηθεί ελάχιστα

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/07/2019 - 19:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ