Ψυχαγωγία

Τζένη Μπαλατσινού: Ο "ρόλος" του γιου της, Μάξιμου στον γάμο της!

Ο γιος της, Μάξιμος θα τη συνοδεύσει στην εκκλησία την ερχόμενη Κυριακή όπως αποκάλυψε η Τζένη Μπαλατσινού.

Ο γάμος της Τζένης Μπαλατσινού κια του Βασίλη Κικίλια θα γίνει την ερχόμενη Κυριακή, 16 Ιουνίου, στον Ιερό Ναό Αγίων Ισιδώρων Λυκαβηττού και η παρουσιάστρια σε πρόσφατες δηλώσεις της έκανε αποκαλύψεις για το νυφικό της, τον ρόλο του γιου της στον γάμο και τις κόρες της. Η ίδια δήλωσε: 

Έχουμε κάνει δύο πρόβες νυφικού, τρίτη και τελευταία νομίζω, δεν θα χρειαστεί και πολλά. Όταν ακούσαμε ότι έρχονται εκλογές μας έπιασαν λίγο τα γέλια εκείνο το βράδυ, αλλά εντάξει… μέσα σε όλα και αυτό. Ήταν πολύ μεγάλη μας τιμή που μας κάλεσε ο Αρχιεπίσκοπος, μας δέχτηκε και πραγματικά τον ευχαριστούμε πολύ.

Είπα στον γιο μου τον Μάξιμο ότι «χωρίς εσένα αυτό (σ.σ. ο γάμος) δεν μπορεί να γίνει», οπότε νιώθει πολύ σημαντικός για εκείνη την ημέρα. Οι κόρες μου το γνώριζαν, είναι υποστηρικτικές πάντα στη ζωή μου. Είμαι πάρα πολύ περήφανη για τις κόρες μου γενικότερα και η σχέση μας έχει κτιστεί σε πολύ ωραίες βάσεις και τις αγαπώ πάρα πολύ. Ο μικρός όταν βλέπει τη μαμά χαρούμενη θεωρεί ότι όλα είναι καλά και είναι πολύ γλυκούλης. Έχουμε ισορροπία στο σπίτι και υπάρχει μια συμβατότητα και… όλα κούμπωσαν.

Επόμενο άρθρο

Κωνσταντίνος Αργυρός: Το άδοξο τέλος σε σχέση του λόγω δουλειάς

Όσα αποκάλυψε ο δημοφιλής καλλιτέχνης για την προσωπική του ζωή
07/06/2019 - 13:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

Υπ. Υγείας Ελλάδος: «Η Ελλάδα είναι θωρακισμένη»

Οι δηλώσεις του Βασίλη Κικίλια μετά την σύσκεψη στο Μαξίμου για τον κορωνοϊό
24/02/2020 - 13:08

Σύσκεψη Μητσοτάκη-Κικίλια στο Μαξίμου για τον κορωνοϊό

Σε συναγερμό οι Αρχές στην Ελλάδα λόγω των θανάτων στη γείτονα χώρα
24/02/2020 - 08:20

Πανευρωπαϊκή πρωτιά της Κύπρου για τους...γάμους

Πόσοι γάμοι τελούνται στο νησί μας σε σχέση με την υπόλοιπη Ευρώπη
14/02/2020 - 12:28

Παντρεύονται Χατζίδου - Παύλου: Όλες οι λεπτομέρειες του θρησκευτικού γάμου τους

Αποκαλύφθηκε η ημερομηνία, ο χώρος όπου θα διεξαχθεί η τελετή και το...νυφικό
06/02/2020 - 14:53

Royal Wedding: Παντρεύεται η Πριγκίπισσα Βεατρίκη και ιδού ο...τυχερός (ΦΩΤΟ)

Ο γάμος με Ιταλό μεγιστάνα και η...χλιδάτη τελετή που ετοιμάζει στο Μπάκιγχαμ
06/02/2020 - 12:04

Παντρεύεται η κόρη του Bill Gates και αυτός είναι ο...τυχερός (ΦΩΤΟ)

Η κληρονόμος του δεύτερου πλουσιότερου ανθρώπου ανεβαίνει τα σκαλιά της εκκλησίας
02/02/2020 - 15:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Διαψεύδει το Υπουργείο Υγείας ότι νεκρός παραμένει άταφος λόγω υποψίας κορωνοϊού

Σύμφωνα με τα πρωτόκολλα του ΠΟΥ και του ECDC δεν πληρούσε τα κριτήρια για να διερευνηθεί

Πανέτοιμη η Κύπρος: Στη γειτονιά μας ο κορωνοϊός

Η αυτοψία του Υπουργού Υγείας, τα ενισχυμένα μέτρα και το ζήτημα των οδοφραγμάτων

Βγάζουν παλιές υποθέσεις από τα συρτάρια για να λύσουν το "γρίφο" της Αγ. Νάπας

Ποιές οδηγίες έδωσε ο Αρχηγός Αστυνομίας στους ανακριτές της τετραπλής απόπειρας φόνου
Ελλάδα

38χρονη Ελληνίδα το πρώτο επιβεβαιωμένο κρούσμα κορωνοϊού στην Ελλάδα (ΒΙΝΤΕΟ)

Έκτακτη σύσκεψη στη Θεσσαλονίκη μετά το πρώτο κρούσμα κορωνοϊού

Βόλος: «Έσβησε» 11χρονος που νοσηλευόταν με υψηλό πυρετό

Η κατάσταση της υγείας του επιδεινώθηκε ραγδαία

Αρνητικές οι εξετάσεις του ασθενή στο «Σωτηρία» για κορωνοϊό

Πληροφορίες για δεύτερο ύποπτο περιστατικό στο «Αττικόν»
Διεθνή

Στους δώδεκα οι νεκροί από τον κορωνοϊό στην Ιταλία

Ανέβηκαν στα έξι τα κρούσματα παιδιών στη Λομβαρδία

Ερντογάν: Η διορία που δώσαμε στο καθεστώς Άσσαντ τελειώνει

"Μέχρι το τέλος αυτού του μήνα επιδιώκουμε την απελευθέρωση των παρατηρητηρίων"

Κορωνοϊός: Ένα νεκρό και δύο κρούσματα μετρά η Γαλλία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Προστέθηκαν ακόμα τέσσερις χώρες στη λίστα με τα επιβεβαιωμένα κρούσματα

tv news

Η Βέρα και ο Ιάκωβος βρίσκουν στο δωμάτιο την αναίσθητη Αλεξία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα καταλαβαίνει με το χειρότερο τρόπο το παιχνίδι που παίζει η Μάρθα...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 26/02/2020 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ