Ψυχαγωγία

Τζένη Μπαλατσίνου: Όλες οι λεπτομέρειες που αποκάλυψε για τον γάμο της!

Η Τζένη Μπαλατσινού και ο Βασίλης Κικίλιας θα ανέβουν τα σκαλιά στις 16 Ιουνίου και βρίσκονταi σε πυρετώδεις ρυθμούς προετοιμασιών. Η Τζένη Μπαλατσινού μίλησε στην εκπομπή "Το Πρωινό" και ανάμεσα σε άλλα αποκάλυψε ποια θα είναι η σχεδιάστρια του νυφικού της και αποκάλυψε ότι θα ήθελε να αποκτήσουν ένα παιδάκι. Η ίδια δήλωσε: 

Έχω αγωνία να ολοκληρώσω τις δουλειές που πρέπει να γίνουν μέχρι την ημέρα του γάμου. Έχω δημιουργικό άγχος! Με το Βασίλη έχουμε άγχος εκείνη τη μέρα να είναι καλά και άνετα οι καλεσμένοι μας. Μετά τις 05 Ιουνίου θα κάνω ολοκληρωμένες πρόβες για το νυφικό και θα είμαι έτοιμη, προς το παρόν δεν είμαι. Το νυφικό θα είναι πολύ απλό και είναι δημιουργία της Zeus & Dione. 

Η τελετή θα είναι λιτή, αυτό που μας ενδιαφέρει είναι να βιώσουμε το μυστήριο, να νιώσουμε κατάνυξη και ευλογία.

Ο Βασίλης είναι ο άνθρωπος μου, ο άντρας μου! Σκεφτόμαστε να κάνουμε παιδί, ό,τι είναι να γίνει θα γίνει και ό,τι φέρει ο Θεός. Είναι πολύ προσωπικά αυτά και εμένα δεν μου αρέσει να λέω ούτε τι σκοπεύω να κάνω, ούτε τι σκέφτομαι. Το πιο σημαντικό από όλα είναι να κοιτάς τον άλλον στα μάτια, να τον παίρνεις αγκαλιά το βράδυ και να νιώθεις ότι ανήκεις εκεί

Επόμενο άρθρο

Αυτή είναι η σωσίας της Μέγκαν Μαρκλ! (ΦΩΤΟ)

Η Ισπανίδα πολιτικός είναι ίδια με την δούκισσα του Σάσσεξ
30/05/2019 - 13:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Χάιντι Κλουμ παντρεύτηκε για τρίτη φορά υπό άκρα μυστικότητα!

Το supermodel και ο μουσικός των Tokio Hotel παντρεύτηκαν τον περασμένο Φεβρουάριο
16/07/2019 - 09:14

Πέτρος Κωστόπουλος: Η αποκάλυψη για τον χωρισμό του από την Τζένη Μπαλατσινού

Τι δήλωσε για την περίοδο που παρουσιάζαν μαζί πρωινή εκπομπή
14/07/2019 - 11:09

Πετρούνιας-Μιλλούση: Το πρώτο βίντεο που δημοσίευσαν από τον γάμο τους (ΒΙΝΤΕΟ)

Το τρυφερό στιγμιότυπο που μοιράστηκαν με τους διαδικτυακούς τους φίλους
14/07/2019 - 09:58

5+1 μέτρα προστασίας από τις κολπίτιδες του καλοκαιριού στην εγκυμοσύνη

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζεις και αξίζει να προσέξεις
13/07/2019 - 18:58

Άννιτα Πάνια: Μάθετε που και πότε θα γίνει ο γάμος της!

Η παρουσιάστρια και ο σύντροφος της ετοιμάζονται να ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας
13/07/2019 - 15:08

Ματωμένος γάμος στο ανατολικό Αφγανιστάν...

Νεκροί και τραυματίες από επίθεση αυτοκτονίας κατά τη διάρκεια γαμήλιας τελετής
13/07/2019 - 07:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Ένας από αυτούς με κρατούσε και έπειτα είδα τουλάχιστον 12 πρόσωπα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι έλεγαν 19χρονη φοιτήτρια και Νο1 ύποπτος για την υπόθεση ομαδικού βιασμού

Βαρύ πένθος για την Γιώτα Παπαδοπούλου - "Έφυγε" από τη ζωή ο πατέρας της(ΦΩΤΟ)

Το τρυφερό φιλί και η συγκινητική κίνηση της οικογένειας στη κηδεία

Κλείνει τμηματικά ο αυτοκινητόδρομος Λάρνακας - Κοφίνου

Δείτε ποιες μέρες και ώρες θα πραγματοποιούνται εργασίες
Ελλάδα

Η στιγμή που ο Εγκέλαδος χτυπά στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλος σεισμός 5,1βαθμών με τραυματισμούς, καταρρεύσεις κτιρίων και ζημιές

Εικόνες ντροπής από κακομεταχείριση γαϊδουριών στη Σαντορίνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ακτιβιστές καταγγέλλουν απειλές ακόμα και κατά της ζωής τους

LIVE: Ο εγκέλαδος χτύπησε την Αθήνα (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Σεισμός 5,1 Ρίχτερ με επίκεντρο τη Μαγούλα
Διεθνή

Τουλάχιστον δύο νεκροί από έκρηξη βόμβας σε Πανεπιστήμιο στην Καμπούλ

Άλλοι 10 τραυματίες ο μέχρι στιγμής απολογισμός

Aεροπορικές επιδρομές εναντίον θέσεων του PKK εξαπέλυσε η Τουρκία

Η ανακοίνωση Ακάρ για την επίθεση στην επικράτεια του Ιράν

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/07/2019 - 16:15KITCHEN LAB