Ψυχαγωγία

Τζένη Μπαλατσίνου: Όλες οι λεπτομέρειες που αποκάλυψε για τον γάμο της!

Η Τζένη Μπαλατσινού και ο Βασίλης Κικίλιας θα ανέβουν τα σκαλιά στις 16 Ιουνίου και βρίσκονταi σε πυρετώδεις ρυθμούς προετοιμασιών. Η Τζένη Μπαλατσινού μίλησε στην εκπομπή "Το Πρωινό" και ανάμεσα σε άλλα αποκάλυψε ποια θα είναι η σχεδιάστρια του νυφικού της και αποκάλυψε ότι θα ήθελε να αποκτήσουν ένα παιδάκι. Η ίδια δήλωσε: 

Έχω αγωνία να ολοκληρώσω τις δουλειές που πρέπει να γίνουν μέχρι την ημέρα του γάμου. Έχω δημιουργικό άγχος! Με το Βασίλη έχουμε άγχος εκείνη τη μέρα να είναι καλά και άνετα οι καλεσμένοι μας. Μετά τις 05 Ιουνίου θα κάνω ολοκληρωμένες πρόβες για το νυφικό και θα είμαι έτοιμη, προς το παρόν δεν είμαι. Το νυφικό θα είναι πολύ απλό και είναι δημιουργία της Zeus & Dione. 

Η τελετή θα είναι λιτή, αυτό που μας ενδιαφέρει είναι να βιώσουμε το μυστήριο, να νιώσουμε κατάνυξη και ευλογία.

Ο Βασίλης είναι ο άνθρωπος μου, ο άντρας μου! Σκεφτόμαστε να κάνουμε παιδί, ό,τι είναι να γίνει θα γίνει και ό,τι φέρει ο Θεός. Είναι πολύ προσωπικά αυτά και εμένα δεν μου αρέσει να λέω ούτε τι σκοπεύω να κάνω, ούτε τι σκέφτομαι. Το πιο σημαντικό από όλα είναι να κοιτάς τον άλλον στα μάτια, να τον παίρνεις αγκαλιά το βράδυ και να νιώθεις ότι ανήκεις εκεί

Επόμενο άρθρο

Αυτή είναι η σωσίας της Μέγκαν Μαρκλ! (ΦΩΤΟ)

Η Ισπανίδα πολιτικός είναι ίδια με την δούκισσα του Σάσσεξ
30/05/2019 - 13:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Nicki Minaj παντρεύτηκε: Η ανακοίνωση και η φωτογραφία που ανάρτησε

Ο σύζυγός της, Kenneth Petty, είχε φυλακιστεί για απόπειρα βιασμού
23/10/2019 - 10:04

Παντρεύτηκε τον αγαπημένο της η Τζένιφερ Λόρενς! (ΦΩΤΟ)

Τα αυστηρά μέτρα ασφαλείας, οι φωτογραφίες που.. διέρρευσαν και οι λαμπεροί καλεσμένοι
21/10/2019 - 09:54

Ο χλιδάτος γάμος του... Ραφαέλ Ναδάλ σε κάστρο στη Μαγιόρκα(ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το μυστικό μέρος με τις 7 βίλες, 17 κρεβατοκάμαρες και την θέα στην Τυρρηνική θάλασσα
20/10/2019 - 13:56

Παντρεύτηκε ο Κωνσταντίνος Τσιολής! Ο χορός πάνω στα τραπέζια και το πάρτι(ΦΩΤΟ)

Η νύφη, ο γαμπρός, οι στιλιστικές επιλογές και η κόρη της Καραντώνη ως παρανυφάκι
20/10/2019 - 11:18

Συγκλονίζει η Ελένη Καστάνη: Ήμουν έγκυος και έχασα το παιδάκι μου στα γυρίσματα

Όλα όσα αποκάλυψε η γνωστή ηθοποιός και ο...φόρτος εργασίας
19/10/2019 - 15:22

Χανιά: Στην εντατική τετράχρονο κοριτσάκι μετά από πτώση

Οι ιατροί θεωρούν πως οι επόμενες ώρες θα είναι κρίσιμες για την πορεία της υγείας του
16/10/2019 - 12:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χωρίς ρεύμα περιοχές σε Λάρνακα, Λεμεσό και Πάφο (ΦΩΤΟ)

Επί ποδός συνεργεία της Αρχής Ηλεκτρισμού για αποκατάσταση των βλαβών

Σε ετοιμότητα η Πυροσβεστική Υπηρεσία λόγω έντονων καιρικών φαινομένων (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα μέτρα που πρέπει να λάβουν οι οδηγοί κατά τη διάρκεια σφοδρών ανέμων

Νέα προειδοποίηση Μετεωρολογικής για ισχυρές καταιγίδες (ΒΙΝΤΕΟ)

Έντονα καιρικά φαινόμενα αναμένεται να πλήξουν την Κύπρο
Ελλάδα

Σύγκρουση λέμβου με πρόσφυγες και σκάφους του Λιμενικού στην Κω

Αγνοούνται ένα ανήλικο παιδί και δύο άντρες - Συνεχίζονται οι έρευνες

Ποινικές διώξεις για την ταινία «Τζόκερ» στην Ελλάδα

Άγνοια για την αστυνομική επέμβαση στους κινηματογράφους είχε το Υπουργείο Πολιτισμού
Διεθνή

Το φορτηγό του θανάτου: «Η χειρότερη τραγωδία τα τελευταία 20 χρόνια»

Πάγωσαν μέχρι θανάτου οι 39 ψυχές στο κοντέινερ του Έσεξ;

"Η Ευρώπη πρέπει να είναι μέρος της λύσης στη Συρία", λέει το Βερολίνο

Πως σχολιάζει ο εκπρόσωπος της Καγκελαρίας τη συμφωνία Τουρκίας - Ρωσίας

Το μήνυμα Γκουτέρες για την Ημέρα των Ηνωμένων Εθνών

«Μαζί, ας δώσουμε ώθηση στην ευημερία των λαών του κόσμου»

tv news

Ο Μάξιμος σε αναμονή των αποτελεσμάτων της εξέτασης DNA δεν μπορεί να πει τίποτα

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα σε μια αμήχανη συνάντηση με Ιωάννα και Μιχάλη, που θα την περιπλέξει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 24/10/2019 - 09:30ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ