Ψυχαγωγία

Τζένιφερ Λόπεζ: Η σέξι φωτογραφία που δημοσίευσε ο σύντροφος της...έγινε viral!

Μια άκρως αποκαλυπτική φωτογραφία της συντρόφου του, Τζένιφερ Λόπεζ, δημοσίευσε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram o Άλεξ Ροντρίγκεζ και από εκείνη την ώρα κάνει τον γύρο του διαδικτύου. 

H Λατίνα σταρ αυτή την περίοδο πραγματοποιεί περιοδεία και ο αρραβωνιαστικός της για να της δείξει πόσο πολύ του λείπει ανάρτησε μια σέξι φωτογραφία της όπου φορά ένα μικροσκοπικό λευκό μπικίνι και έγραψε στη λεζάντα: 

“Μωρό μου, ξέρω πως εργάζεσαι σκληρά στη Ρωσία και ότι έχεις να δώσεις άλλη μία παράσταση. Μου λείπεις και ανυπομονώ να επιστρέψεις στο σπίτι μας”

Δείτε την ανάρτηση του: 

Επόμενο άρθρο

Η συγκινητική κίνηση της Τέιλορ Σουίφτ: Πλήρωσε τα δίδακτρα θαυμάστριας της

Μάθετε πόσες χιλιάδες πλήρωσε η γνωστή τραγουδίστρια και η αντίδραση της φοιτήτριας
14/08/2019 - 10:44

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο λόγος που Αιγύπτιος δικηγόρος... μηνύει την Τζένιφερ Λόπεζ!

Για ποιο λόγο τα έβαλε με την Λατίνα σταρ ο δικηγόρος
16/08/2019 - 09:09

Τζένιφερ Λόπεζ:Η "γκρίνια" στο σύζυγό της μέσα στο...γυμναστήριο(ΒΙΝΤΕΟ)

"Λιώνει" στη γυμναστική και μας δείχνει το τέλειο κορμί της ενώ πεινάει
07/08/2019 - 10:40

Τζένιφερ Λόπεζ: Πάρτι υπερπαραγωγή για τα 50α γενέθλια της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το δώρο αξίας 140.000 από τον σύντροφο της και η 10όροφη τούρτα που έκλεψε τις εντυπώσεις
26/07/2019 - 13:59

Τζένιφερ Λόπεζ: Βάζει τέλος στις φήμες περί απιστίας με μια φωτογραφία

Η δημοσίευση της λατίνας σταρ που... κλείνει τα κακά στόματα
14/04/2019 - 09:20

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έκτακτη σύσκεψη στο Αρχηγείο Αστυνομίας για τα αλλεπάλληλα δυστυχήματα

Επί τάπητος μέτρα και προτάσεις για μείωση των θανατηφόρων οδικών συγκρούσεων

Aνθρώπινος παράγοντας ή έλλειψη μέτρων η αιτία των θανατηφόρων; (ΒΙΝΤΕΟ)

Προβληματισμός στις τάξεις της Αστυνομίας για την ραγδαία αύξηση των θυμάτων της ασφάλτου

Nέος "πόλεμος" για την παραλία της Λάρας (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαδήλωση προγραμματίζουν οι κάτοικοι. αντι-διαδήλωση οι περιβαλλοντικές οργανώσεις
Ελλάδα

Εντοπίστηκαν νεκροί οι δύο δύτες που χάθηκαν στην Κάρπαθο

Είχαν καταδυθεί για υποβρύχιες δραστηριότητες σε βάθος 45 μέτρων εντός σπηλιάς

Αγνοούνται δύο δύτες που βούτηξαν στα 45 μέτρα στην Κάρπαθο

Καταδύθηκαν το μεσημέρι του Σαββάτου για υποβρύχιες δραστηριότητες εντός σπηλιάς

Όταν Έλληνες ζούσαν στα...Ιμαλάια (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιστήμονες εντόπισαν οστά ανθρώπων που είχαν καταγωγή την Ελλάδα
Διεθνή

Ιδού η αλήθεια για το πόδι του Βρετανού Πρωθυπουργού στο τραπεζάκι του Μακρόν

Δημοσιογράφος του Reuters αποκαλύπτει το παρασκήνιο της επίμαχης φωτογραφίας

"Έσβησε" η Erika Zak, η μητέρα που ενέπνευσε εκατομμύρια ανθρώπους

Η μεγάλη μάχη που έδωσε για να κρατηθεί στη ζωή και το γράμμα που άφησε στην κόρη της

3D σαρωτές αποσκευών βάζουν τέλος στους περιορισμούς υγρών στα αεροπλάνα

Πως λειτουργεί η νέα τεχνολογία, τι προσφέρει και σε ποια αεροδρόμια έχει ήδη εφαρμοσθεί

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 26/08/2019 - 07:0024 ΩΡΕΣ