Ψυχαγωγία

Τζόνι Ντεπ:"Η πρώην σύζυγός μου, με έδερνε..."-Όλο το παρασκήνιο και η αποκάλυψη

Ο Τζόνι Ντεπ έχει κάνει μήνυση για συκοφαντική δυσφήμηση στην πρώην σύζυγό τους Άμπερ Χερντ, με την οποία ζητάει $50 εκατομμύρια και κάνει λόγο για επανειλημμένες επιθέσεις της Χερντ εναντίον του με «γροθιές», «κλωτσιές» και... ιπτάμενες φιάλες αλκοόλ.

Ο γνωστός ηθοποιός αντικρούει τους ισχυρισμούς της ότι την κακοποιούσε σωματικά και αποκαλύπτει ότι αυτός είναι το θύμα και προσπάθησε να παραπλανήσει τις Αρχές, εμφανιζόμενη στο δικαστήριο με ψεύτικους μώλωπες, που είχε ζωγραφίσει η ίδια πάνω της.

Συγκεκριμένα δηλώνει

«Έχω αμφισβητήσει έντονα τους ισχυρισμούς της κυρίας Χερντ από τότε που τους διατύπωσε για πρώτη φορά τον Μάιο του 2016, όταν μπήκε στο δικαστήριο για να ζητήσει προσωρινά περιοριστικά μέτρα με ζωγραφισμένους μώλωπες, τους οποίους δεν είχε καμία μέρα της προηγούμενης εβδομάδας, όπως αποδεικνύεται από καταθέσεις μαρτύρων και από το υλικό καμερών ασφαλείας. Θα συνεχίσω να τους αρνούμαι για το υπόλοιπο της ζωής μου».

'ΛΚΜ

«Ποτέ δεν κακοποίησα την κυρία Χερντ. Εκείνη ήταν ο δράστης και εγώ το θύμα. Έχοντας καταναλώσει ταυτόχρονα αμφεταμίνες και άλλα μη συνταγογραφημενα φάρμακα με αλκοόλ, η κυρία Χέρντ διέπραξε αμέτρητες πράξεις ενδοοικογενειακής βίας εις βάρος μου, συχνά παρουσία τρίτων. Σε ορισμένες περιπτώσεις μάλιστα μου προκάλεσε σοβαρή σωματική βλάβη.

Την έπιασε αμόκ όταν ζήτησα μεταγαμιαίο συμβόλαιο και άρχισε να μου πετάει μπουκάλια. Το πρώτο μπουκάλι πέρασε ξυστά ​​από το κεφάλι μου, όμως μετά μου πέταξε μια μεγάλη γυάλινη φιάλη με βότκα». Σύμφωνα πάντα με τον ηθοποιό, το μπουκάλι χτύπησε τον πάγκο όπου ακουμπούσε το χέρι του, με αποτέλεσμα το δάχτυλό του να σπάσει και να κοπεί η άκρη του. «Χρειάστηκε να κάνω 3 χειρουργικές επεμβάσεις για το δάχτυλό μου και κόλλησα τρεις φορές MRSA (ένα είδος ανθεκτικού σταφυλοκόκκου). Φοβήθηκα ότι θα έχανα το δάχτυλό μου, το χέρι μου και τη ζωή μου.

Η  κυρία Χερντ ή κάποιος από τους φίλους της αφόδευσε στο κρεβάτι μου. 

Επόμενο άρθρο

Έξαλλος ο Κρατερός Κατσούλης! Αποκαλύπτει απάτες και απειλεί με μηνύσεις

Όλα όσα δήλωσε ο γνωστός παρουσιαστής-ηθοποιός
21/05/2019 - 11:10

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Τζόνι Ντεπ είναι ξανά ερωτευμένος-Δείτε την 25χρονη που του έκλεψε την καρδιά

Όλες οι λεπτομέρειες για την γνωριμία του με την χορεύτρια
26/04/2019 - 09:08

Έχασε πέναλτι και η ομάδα του έκανε μήνυση και του διέκοψε το συμβόλαιο (ΒΙΝΤΕΟ)

Αστόχησε από την άσπρη βούλα και η ομάδα του αποφάσισε να του κάνει μήνυση.
24/04/2019 - 20:04

Aναζητείται η Αννίτα Πάνια από την...αστυνομία - Όλες οι λεπτομέρειες

Άφαντη η παρουσιάστρια που κατηγορείται για απειλή
22/04/2019 - 17:48

Οι νέες κατηγορίες της Άμπερ Χερντ για τον Τζόνι Ντεπ:"Mε χτυπούσε, μου άρπαξε..

Οι αποκαλύψεις για την βίαιη συμπεριφορά που δέχτηκε από τον πρώην σύντροφο της
13/04/2019 - 09:03

Δανάη Παππά: Αποκάλυψε ποιον πασίγνωστο ηθοποιό θέλει να...θωπεύσει (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε την να μιλάει κυπριακά και να "ξεκαθαρίζει" για την προσωπική της ζωή
04/04/2019 - 17:48

Μήνυση εναντίον της Μεράλ Ακσενέρ υπέβαλε ο Ερντογάν

"Τι ξεδιάντροπη που είσαι" δήλωσε σήμερα ο Τούρκος Πρόεδρος
07/03/2019 - 17:52

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Προβλήματα στο οδικό δίκτυο λόγω καταρρακτωδών βροχών

Κατολισθήσεις στο δρόμο Γεράσας - Καλού Χωριού

Κατεχόμενα: Λύγισε και παραδέχθηκε το φόνο του τ/κ καλλιτέχνη

Ο Σαλμάν παραδόθηκε την περασμένη βδομάδα μέσω των ΗΕ στην τ/κ πλευρά

Καταρρακτώδεις βροχές στον αυτοκινητόδρομο Λευκωσίας - Λεμεσού

H Αστυνομία καλεί τους οδηγούς να κινούνται με χαμηλή ταχύτητα
Ελλάδα

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο

Κατρούγκαλος: «Ο ελληνικός λαός μπορεί να αισθάνεται ασφαλής»

Η ανάρτηση του Έλληνα ΥΠΕΞ στο twitter λίγο μετά τη συνεδρίαση του ΚΥΣΕΑ

Κρήτη: Οδηγός έκανε "βουτιά θανάτου" με το όχημά του σε ποταμό (ΦΩΤΟ)

Μετά από μεγάλη επιχείρηση, ο άτυχος άνδρας ανασύρθηκε νεκρός
Διεθνή

Γιλντιρίμ και Ιμάλογλου διασταύρωσαν τα ξίφη τους (ΒΙΝΤΕΟ)

Αληλοκατηγορίες και εξαγγελίες στο debate ενόψει των επαναληπτικών εκλογών της Κυριακής

Tον Νοέμβριο η παρουσίαση του ειρηνευτικού σχεδίου των ΗΠΑ για το Μεσανατολικό

"Αναμένουμε να σχηματιστεί νέα ισραηλινή κυβέρνηση" δηλώνει ο σύμβουλος του Τραμπ

Τουλάχιστον δέκα νεκροί από τους φονικούς εμπρησμούς στη βορειοανατολική Συρία

Τα θύματα προσπαθούσαν να σβήσουν τη φωτιά και παγιδεύτηκαν στις φλόγες

tv news

Η Μαρίνα περνάει ώρες αγωνίας με την εξαφάνιση Λίλιαν, Ελπίδας και Μελίτης...

Όλοι ψάχνουν να βρουν πού έχουν πάει... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Τατιάνα ανακοινώνει στον Τόνυ ότι χωρίζουν γκρεμίζοντας ότι όνειρα είχαν κάνει

Ο Αλέξανδρος αποφασίζει να πουλήσει την εταιρεία... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 17/06/2019 - 14:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ