Ψυχαγωγία

Τζόυς Ευείδη: "Έκανα αποτυχημένη πλαστική και ήμουν σαν τέρας"

τζόυς

Για την αποτυχημένη πλαστική που έκανε στο πρόσωπό της μίλησε η Τζόυς Ευείδη αναφέροντας πως η πρώτη απόπειρα που έκανε μπότοξ ήταν αποτυχημένη και ήταν σαν τέρας.

Η Τζόυς Ευείδη κάθισε στον καναπέ του Dot και μίλησε ανοιχτά για την αποτυχημένη πλαστική επέμβαση που έκανε αλλά και τη δυσκολία που έχει στο να γυρίζει ερωτικές σκηνές με συμπρωταγωνιστές της.

Μίλησε επίσης και για το αυτοάνοσο δερματικό που είχε βγάλει το 2003, στα γυρίσματα σειράς.

«Το 2003, στα πρώτα γυρίσματα σειράς που συμμετείχα, ήμουν τούμπανο, πρησμένη. Είχα τότε ένα θέμα με τον καλό μου και μου έκανε πάρα πολύ καιρό μούτρα. Και είχα τέτοια πίεση γιατί δούλευα και σαν το σκυλί μέρα και νύχτα και μου είχε βγει ένα δερματικό, φρικτό. Του τρελού το δερματικό, ξαφνικά εκεί που καθόμουν, ήταν σαν να παίρνεις καυτό τσάι και να μου το πετάς στη μούρη. Και γινόταν η μούρη μου κόκκινη κι έκαιγε.

Το ένα μάγουλο ή το μπούτι μου ή η γάμπα μου, εντελώς ξαφνικά και χωρίς κανέναν λόγο. Το αίσθημα ήταν σαν να μου πετάς καυτό νερό, τρελό τσούξιμο. Ήταν αυτοάνοσο δερματικό που προέκυψε από το στρες. Έτρεχα σε δερματολόγους, είχα μπλέξει με έναν και με κατέστρεψε γιατί με “πλάκωσε” στις κορτιζόνες κι έγινε τούμπανο. Νόμιζα θα πεθάνω, ταχυκαρδίες, ξυπνούσα κι έλεγα “δεν θα ζήσω, δεν θα ζήσω”.  Πήγα σε ομοιοπαθητικό και σώθηκα. Πέρασα, όμως, ένα σαββατοκύριακο, πώς δεν πήγα στο Δρομοκαϊτειο».

Επόμενο άρθρο

"Θυμάμαι που μοίραζα με τη μαμά μου προφυλακτικά και φυλλάδια ενημέρωσης"

Συγκινεί η Χρύση Μιχαηλίδου με το δημόσιο "σ'αγαπώ" στη μητέρα της
08/12/2019 - 12:26

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τζόυς Ευείδη: Μιλά για τα δύσκολα χρόνια που πέρασε και την ανεργία

Οι δουλειές που έκανε πριν γίνει γνωστή και το plan b αν δεν πετύχαινε ως ηθοποιός
04/03/2019 - 15:17

Τζόυς Ευείδη: Η υιοθεσία, η αποβολή, τα μπότοξ και οι "τραβηγμένες" συναδέλφοι

Δείτε την αποκαλυπτική της συνέντευξη στην οποία τα λέει όλα (ΒΙΝΤΕΟ)
18/10/2017 - 11:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτούς τους δυο τ/κ καταζητούν οι Αρχές για υπόθεση ληστείας στη Λεμεσό (ΦΩΤΟ)

Προέκυψε μαρτυρία εναντίον τους - Βοηθήστε την Αστυνομία να τους εντοπιστεί

Αγκυροβόλησε στο λιμάνι της Λεμεσού το Αρματαγωγό "ΙΚΑΡΙΑ" (ΦΩΤΟ)

Μεταφέρει είκοσι τόνους ξηράς τροφής στο Λίβανο

"Κόκκινο" τηλέφωνο Προέδρου και Υπουργών για τις τουρκικές προκλήσεις στο Αιγαίο

Πώς έφτασαν τα μαχητικά "Rafale" στην Πάφο και οι συντονισμένες κινήσεις Αθηνών-Λευκωσίας
Ελλάδα

LIVE: "Πόλεμος νεύρων" στην ελληνική υφαλοκρηπίδα από το τουρικό Oruc Reis

Νέα πρόκληση από την Άγκυρα καθώς προαναγγέλλει έρευνες δίπλα σε ελληνικά νησιά

126 νέα κρούσματα στην Ελλάδα και ένας νέος θάνατος

Τα δέκα εντοπίστηκαν στις πύλες εισόδου της χώρας - Τα έκτακτα μέτρα της ελλ. κυβέρνησης
Διεθνή

Καταχωρήθηκε το πρώτο ρωσικό εμβόλιο κατά του κορωνοϊού

Εμβολιάστηκε η κόρη του Ρώσου Προέδρου, ο οποίος ελπίζει σύντομα στη μαζική παραγωγή του

Υποψήφιο εμβόλιο κατά του κορωνοϊού προστατεύει πιθήκους με μία δόση

Τον Σεπτέμβριο θα αρχίσουν δοκιμές επιπέδου τρίτης φάσης του υποψηφίου εμβολίου

Σοβαρά επεισόδια στη Λευκόρωσια: Ένας διαδηλωτής έπεσε νεκρός (ΒΙΝΤΕΟ)

"Οι εκλογές δεν ήταν ούτε ελεύθερες ούτε δίκαιες" δηλώνουν οι ΗΠΑ

tv news

Δείτε σε πέντε τηλεταινίες όλα τα επεισόδια της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»

Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, ίντριγκες, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 11/08/2020 - 13:00ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΤΟΝ ALPHA