Ψυχαγωγία

Τζόυς Ευείδη: "Έκανα αποτυχημένη πλαστική και ήμουν σαν τέρας"

τζόυς

Για την αποτυχημένη πλαστική που έκανε στο πρόσωπό της μίλησε η Τζόυς Ευείδη αναφέροντας πως η πρώτη απόπειρα που έκανε μπότοξ ήταν αποτυχημένη και ήταν σαν τέρας.

Η Τζόυς Ευείδη κάθισε στον καναπέ του Dot και μίλησε ανοιχτά για την αποτυχημένη πλαστική επέμβαση που έκανε αλλά και τη δυσκολία που έχει στο να γυρίζει ερωτικές σκηνές με συμπρωταγωνιστές της.

Μίλησε επίσης και για το αυτοάνοσο δερματικό που είχε βγάλει το 2003, στα γυρίσματα σειράς.

«Το 2003, στα πρώτα γυρίσματα σειράς που συμμετείχα, ήμουν τούμπανο, πρησμένη. Είχα τότε ένα θέμα με τον καλό μου και μου έκανε πάρα πολύ καιρό μούτρα. Και είχα τέτοια πίεση γιατί δούλευα και σαν το σκυλί μέρα και νύχτα και μου είχε βγει ένα δερματικό, φρικτό. Του τρελού το δερματικό, ξαφνικά εκεί που καθόμουν, ήταν σαν να παίρνεις καυτό τσάι και να μου το πετάς στη μούρη. Και γινόταν η μούρη μου κόκκινη κι έκαιγε.

Το ένα μάγουλο ή το μπούτι μου ή η γάμπα μου, εντελώς ξαφνικά και χωρίς κανέναν λόγο. Το αίσθημα ήταν σαν να μου πετάς καυτό νερό, τρελό τσούξιμο. Ήταν αυτοάνοσο δερματικό που προέκυψε από το στρες. Έτρεχα σε δερματολόγους, είχα μπλέξει με έναν και με κατέστρεψε γιατί με “πλάκωσε” στις κορτιζόνες κι έγινε τούμπανο. Νόμιζα θα πεθάνω, ταχυκαρδίες, ξυπνούσα κι έλεγα “δεν θα ζήσω, δεν θα ζήσω”.  Πήγα σε ομοιοπαθητικό και σώθηκα. Πέρασα, όμως, ένα σαββατοκύριακο, πώς δεν πήγα στο Δρομοκαϊτειο».

Επόμενο άρθρο

"Θυμάμαι που μοίραζα με τη μαμά μου προφυλακτικά και φυλλάδια ενημέρωσης"

Συγκινεί η Χρύση Μιχαηλίδου με το δημόσιο "σ'αγαπώ" στη μητέρα της
08/12/2019 - 12:26

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τζόυς Ευείδη: Μιλά για τα δύσκολα χρόνια που πέρασε και την ανεργία

Οι δουλειές που έκανε πριν γίνει γνωστή και το plan b αν δεν πετύχαινε ως ηθοποιός
04/03/2019 - 15:17

Τζόυς Ευείδη: Η υιοθεσία, η αποβολή, τα μπότοξ και οι "τραβηγμένες" συναδέλφοι

Δείτε την αποκαλυπτική της συνέντευξη στην οποία τα λέει όλα (ΒΙΝΤΕΟ)
18/10/2017 - 11:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ψήφισε τον νόμο αύξησης των Δικαστών η Βουλή

Τι αλλάζει στους Επαρχιακούς Δικαστές και στο Διοικητικό Δικαστήριο Διεθνούς Προστασίας

Child alert για την απαγωγή της 16χρονη Romia (ΦΩΤΟ)

"Παρακαλούμε για οποιαδήποτε πληροφορία σχετικά με την εξαφάνιση"

Δεν θα γίνεται κατάχρηση της εξουσίας με τον νέο νόμο παρακολουθήσεων τηλεφώνων

Τι λέει ο Πρόεδρος της Επιτροπής Νομικών και ποιοι θα παρακολουθούνται
Ελλάδα

Στο νοσοκομείο ο Προκόπης Παυλόπουλος

Οι πρώτες πληροφορίες για την εισαγωγή του ΠτΔ στο Ωνάσειο

"Έπεσαν" πάλι ελληνικές κυβερνητικές ιστοσελίδες

Ανησυχία για νέα επίθεση από χάκερς

Συναγερμός στο «Ελ. Βενιζέλος» για ύποπτο κρούσμα κορονοϊού

Πρόκειται για παιδί που ταξίδεψε στην Ελλάδα από την Κίνα
Διεθνή

Θύελλα αντιδράσεων στην Τουρκία για το νόμο «Παντρέψου τον βιαστή σου»

Παρόμοιο νομοσχέδιο είχε αποσυρθεί το 2016 μετά από τη διεθνή κατακραυγή

Ισχυρή έκρηξη στο Χιούστον του Τέξας έθεσε σε συναγερμό τις Αρχές (BINTEO)

Τι αναφέρουν οι πληροφορίες για υλικές ζημιές και τραυματισμούς

tv news

Μάξιμος και Νικηφόρος βρίσκονται σε δεινή θέση, με τους τοκογλύφους να πιέζουν..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Ο Χατζής προχωράει το σχέδιό του να απομακρύνει την Μαρίνα από τον Μιχάλη...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 24/01/2020 - 19:30ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ