Ψυχαγωγία

X. Aριστοτέλους: Ιδού τα bollywood τραγούδια που ακούνε μανιωδώς τα παιδιά της

Αποκαλύψεις στο “Λούης Night Show” από την Χριστιάνα Αριστοτέλους!

Η παρουσιάστρια μίλησε στον Λούη Πατσαλίδη για την καριέρα, την εκπομπή, την οικογένεια, ενώ δεν δίστασε να κάνει μια αποκάλυψη για τα παιδιά της. Η ίδια εκμυστηρεύτηκε πως η Μελίνα και ο Ανδρέας έχουν αδυναμία στις bollywood μουσικές και πως μέσα στο σπίτι είναι τα είδη μουσικής που ακούνε και κάνουν κέφι.

Η ίδια μάλιστα, θέλησε να μας βάλει μερικά απ’ αυτά να τα ακούσουμε. Έτσι, πήρε το κινητό του stand up – comedian και τα έβαλε on air!

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου και δείτε το βίντεο στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

“Εγώ εν πετάσσω ποτέ ενθύμια…”: To “Kάρμα” διεισδύει στην…εκδικητική πορνογραφία

Απόψε καταπιάνεται με το πιο σοβαρό φαινόμενο της σύγχρονης διαδικτυακής εποχής
24/01/2021 - 14:32

ΣχετικέςΕιδήσεις

Λεμεσός: Δυο απόπειρες απαγωγής παιδιών μέσα σε λίγες ημέρες (ΒΙΝΤΕΟ)

«Άνοιξαν την πόρτα και φώναξαν της κόρης μου ελα αγάπη μου να σου δώσω ένα μπαλόνι»
26/02/2021 - 21:35

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους ασκεί... "βέτο" στον Αλέξη Κούγια

Τι είπε η παρουσιάστρια την ώρα της εκπομπής;
26/02/2021 - 18:20

Χριστιάνα και Χάρης: Μπαίνουν ως "Ζευγάρι" στο... "Battle of the Couples";

Το "Με αγάπη Χριστιάνα" παίρνει θέσεις για... πρεμιέρα!
25/02/2021 - 16:35

Κούγιας υπέρ Λιγνάδη: “Το γραφείο μου έχει ξεκινήσει τις μηνύσεις…”

Ποια είναι τα νέα δεδομένα στην υπόθεση Λιγνάδη;
25/02/2021 - 12:48

Κατερίνα Αγαπητού: Ευχήθηκε δημόσια στον σύζυγο της για τα γενέθλια του

Οι τρυφερές ευχές που μοιράστηκε με την οικογένεια της
25/02/2021 - 10:48

Άναυδη η Αριστοτέλους: Της έκλεισε… on air το τηλέφωνο ο Κούγιας (ΒΙΝΤΕΟ)

“Δεν βαριέσαι για τις καταγγελίες στην Κύπρο, δουλειά να έχουμε…”
24/02/2021 - 17:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αλλάζει όψη η οδός Ρηγαίνης στο κέντρο της πρωτεύουσας (ΒΙΝΤΕΟ)

Ολοκληρώθηκαν τα έργα αναβάθμισης - Διαμόρφωσαν τις βιτρίνες τους οι καταστηματάρχες

"Ξεσπούν" οι ιδιοκτήτες κέντρων αναψυχής, ζητούν "πράσινο φως" για να ανοίξουν

Φωνάζουν για τους περιορισμούς φροντιστήρια και γυμναστήρια

Αλλάζει ο καιρός: Mε βροχές και καταιγίδες μας "υποδέχεται" ο Μάρτιος (LIVE)

Μαγευτικές εικόνες από το χιονισμένο Τρόοδος-Δείτε πότε και που θα "κτυπήσει" η κακοκαιρία
Ελλάδα

Στις φυλακές της Τρίπολης ο Δημήτρης Λιγνάδης (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Παρελήφθη από τη ΓΑΔΑ όπου κρατείτο και μεταφέρθηκε με ειδικό βαν του Μεταγωγών
Διεθνή

BINTEO: Τεράστιο παγόβουνο αποσπάστηκε από την Ανταρκτική

Σήμανε συναγερμός παρόλο που δεν φαίνεται να απειλείται ανθρώπινη ζωή

Ιράκ: Πέντε νεκροί και πάνω από 175 τραυματίες σε διαδηλώσεις στη Νασιρίγια

Συγκρούσεις διαδηλωτών με τις δυνάμεις ασφαλείας

ΗΠΑ: Ο πρίγκιπας Μοχάμεντ Μπιν Σαλμάν ενέκρινε τη δολοφονία του Τζαμάλ Κασόγκι

Το Στέιτ Ντιπάρτμεντ θα ανακοινώσει τις ενέργειες στις οποίες θα προβεί ως απάντηση

tv news

Η Αγγελική μαθαίνει ποια είναι η κόρη της και το αποκαλύπτει στον Μιχάλη...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Η εξέλιξη του χειρουργείου του Οδυσσέα στην Ελβετία τούς ταράζει όλους!

«8 Λέξεις» Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου κύκλου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 27/02/2021 - 01:15THE CHASE