Ψυχαγωγία

Ξανά ερωτευμένη η Σάικ; Οι φωτογραφίες που πυροδότησαν τις φήμες και η αλήθεια

Με γοητευτικό άντρα απαθανάτισαν οι paparazzi την Ιρίνα Σάικ δύο μήνες μετά τον χωρισμό της από τον Μπράντλει Κούπερ. 

Ο φωτογραφικός φακός απαθανάτισε το μοντέλο μαζί με έναν άντρα που έδειχνε να έχει ιδιαίτερη οικειότητα μαζί του και δεν άργησαν να φουντώσουν οι φήμες ότι είναι ξανά ερωτευμένη. O γοητευτικός άντρας είναι ο Alec Maxwel, Creative Director του βρετανικού περιοδικού "Vogue" και παρόλο που πολλοί βιάστηκαν να αναφερθούν σε νέα σχέση, οι δυο τους είναι πολύ καλοί φίλοι καθώς έχουν συνεργαστεί πολλές φορές στο παρελθόν. 

1

 

\

γ

 

Επόμενο άρθρο

Η εξομολόγηση της Βανδή για την... ηλικία με αφορμή τα 50α γενέθλια της! (ΦΩΤΟ)

Το μακροσκελές μήνυμα και τα σχόλια που έλαβε για την ηλικία της
26/07/2019 - 09:08

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μπράντλεϊ Κούπερ- Ιρίνα Σαίκ: Η συμφωνία για την κηδεμονία της κόρης τους!

Η απόφαση του πρώην ζευγαριού για την 2χρονη κόρη τους
18/07/2019 - 18:06

Ιρίνα Σάικ: Η πρώτη συνέντευξη μετά τον χωρισμό της από τον Μπράντλεϊ Κούπερ

Το γνωστό μοντέλο μίλησε για τις ανασφάλειες της και την προσωπική ζωή
13/07/2019 - 12:33

Μπράντλεϊ Κούπερ-Ιρίνα Σάικ: Το παρασκήνιο του χωρισμού τους

Τα γκρίζα σύννεφα στη σχέση τους και τα "on-off"
09/06/2019 - 11:33

Μπράντλεϊ Κούπερ - Ιρίνα Σάικ: Έτσι βάζουν τέλος στις φήμες χωρισμού! (ΦΩΤΟ)

Οι φωτογραφίες που αποδεικνύουν ότι το ζευγάρι δεν περνά καμιά... "κρίση"
17/03/2019 - 15:37

"Ξέπσασε" στα social media - Η Irina Shayk διέγραψε τη Lady Gaga στο Instagram

Τελικά όπου υπάρχει καπνός... υπάρχει και φωτια!
28/02/2019 - 11:33

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Yδροστρόβιλος και χαλάζι από τα έντονα καιρικά φαινόμενα που πλήττουν την Κύπρο

Δείτε βίντεο και φωτογραφίες από την κακοκαιρία σε κοινότητες της επαρχίας Λεμεσού

"Big Brother" στον Ακάμα μετά τις ταυτόχρονες καταστροφικές πυρκαγιές (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι αρμόδιοι μελετούν μέτρα ασφαλείας στην περιοχή για προστασία του Εθνικού Δάσους

Όλα τα ενδεχόμενα ανοιχτά αναφορικά με τον νεκρό 70χρονο στη θάλασσα

Γιατί ανησυχούν τα μέλη του ΤΑΕ Λεμεσού που διερευνούν την υπόθεση;
Ελλάδα

Στις ΗΠΑ καταλήγει ο τζιχαντιστής που ήταν στη νεκρή ζώνη Τουρκίας-Ελλάδας

"Οι ΗΠΑ δεσμεύτηκαν να τον αποδεχτούν και ξεκίνησαν οι σχετικές διαδικασίες"

Ξεκίνησε το ταξίδι της ελπίδας στη Βοστόνη για τον μικρό Παναγιώτη-Ραφαήλ

"Χάρη στην αστείρευτη αγάπη σας κάνουμε το όνειρο μας πραγματικότητα!!! "

Ελλάδα: Στις φλόγες δύο σκάφη στη μαρίνα Γλυφάδας (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην κατάσβεση της φωτιάς συμμετέχουν 6 πυροσβεστικά οχήματα 1πλοιάριο της πυροσβεστικής
Διεθνή

Ο Μοχάμαντ Σαφάντι νέος Πρωθυπουργός του Λιβάνου

Τα τρία μεγάλα κόμματα κατέληξαν σε συμφωνία

Αναγεννιέται, μετά από 15 χρόνια, το εμβληματικό Motorola Razr (ΦΩΤΟ)

Έρχεται ανανεωμένο, με αναδιπλούμενη οθόνη και Android λειτουργικό σύστημα

tv news

Ένα συγκλονιστικό οδοιπορικό, με πλούσιο υλικό από εικόνες και συναισθήματα!

Οι «24 Ώρες» ταξιδεύουν στην Ουγκάντα της Αφρικής. Αυτό το Σάββατο το Μέρος Α' (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Η Αριάδνη ετοιμάζεται για αποκαλύψεις για κάποιο γνωστό πρόσωπο του νησιού...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 15/11/2019 - 10:15ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ