Ψυχαγωγία

Το ξέφρενο γλέντι με συρτάκι και... βρακάδες στο γάμο του Τζώρτζογλου(ΒΙΝΤΕΟ)

Γάμος αλά....ελληνικά!

Με τα ιερά δεσμά του γάμου ενώθηκαν στην Κρήτη ο Στράτος Τζώρτζογλου και η Σοφία Μαριόλα. Ο γάμος τους έγινε στο μικρό εκκλησάκι του Τιμίου Σταυρού στο Ακρωτήρι Χανίων με κουμπάρους την Βάνα Μπάρμπα, τον Μαθιό Αστροπαλίτη, τον Σπύρο Μπουρνάζο και τον Γιώργο Δεσύπρη. 

Ο γάμος τους είχε έντονο άρωμα Κρήτης αφού από την εκκλησία κιόλας ο γαμπρός πήγε συνοδευόμενος από κρητικούς καλλιτέχνες και βρακοφόρους ενώ κατά την διάρκεια της δεξίωσης διασκέδασαν με όλα τα κρητικά έθιμα και με ένα συρτάκι γαμπρού-νύφης-Κρητικών που είδαμε στα social media.

Δείτε το σχετικό βίντεο

 

Επόμενο άρθρο

Η "μεταμεσονύχτια επιδρομή" με τα παιδιά της και η...αργοπορία(ΦΩΤΟ)

Όλα όσα μοιράστηκε η παρουσιάστρια στα social media
10/06/2019 - 09:03

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η συγκινητική πρόταση γάμου στην Ιωάννα Λαμπροπούλου και το...μονόπετρο(ΦΩΤΟ)

Γονάτισε ο σύντροφος της και της ανακοίνωση την...ημερομηνία του γάμου
15/11/2019 - 15:05

Ορέστης Τζιόβας: Χώρισε έναν χρόνο μετά το...γάμο - Όσα δήλωσε και ο λόγος

Ήταν Σεπτέμβριος του 2018 που ανέβηκαν τα σκαλιά του Δημαρχείου Αθηνών
15/11/2019 - 11:02

Αντρέας Λέοντας:"Ο γάμος μας ήταν από τις πιο όμορφες στιγμές της ζωής μου"

Όσα δήλωσε για τον έγγαμο βίο αλλά και το πιο ακραίο περιστατικό με θαυμάστρια
14/11/2019 - 15:55

Η Μαρία Ηλιάκη ξεκαθαρίζει για την φημολογούμενη εγκυμοσύνη της!

Απαντά αν παντρεύτηκαν... κρυφά με τον σύντροφό της
14/11/2019 - 12:53

Μαρία Κορτζιά: Πυρετώδεις προετοιμασίες για τον γάμο της (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανάρτησε από τον χώρο που θα πραγματοποιηθεί η δεξίωση
13/11/2019 - 13:07

Τόνια Σωτηροπούλου-Κωστής Μαραβέγιας: Παντρεύονται;

Μάθετε ποια θα είναι η κουμπάρα του ζευγαριού
10/11/2019 - 15:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Το 18% των παιδιών που ζουν στην Κύπρο ζουν στο όριο της φτώχειας (BINTEO)

"Τα παιδιά αυτά γίνονται περισσότερο ευάλωτα στην κακομεταχείριση και στη βία"

Αυτοί είναι οι φοιτητές που έχουν εγκριθεί για φοιτητικά επιδόματα

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζετε για την αξιολόγηση της αίτησης σας

Μαίνονται οι αντιδράσεις για το τεστ ΠΑΠ (BINTEO)

Το τεστ θα πρέπει να γίνεται κάθε χρόνο επισημαίνει στον Alpha ογκολόγος
Ελλάδα

Η απίστευτη δικαιολογία 52χρονου που βίαζε επί πέντε χρόνια την κόρη του

Έσπασε τη σιωπή της 22χρονη φοιτήτρια για τον εφιάλτη που ζούσε στα χέρια του πατέρα της

Νυχτοβάτες ανατίναξαν sex shop στην Ιερά Οδό (ΦΩΤΟ)

Προκλήθηκαν εκτεταμένες ζημιές στο κατάστημα λόγω της έκρηξης

Γράμμα 7χρονης στον Άγιο Βασίλη, ζητάει φαγητό και σπίτι για την οικογένειά της

H επιστολή βρέθηκε σε γραμματοκιβώτιο στο Λίβερπουλ συγκινώντας την τοπική κοινότητα
Διεθνή

Αποσύρεται από τα βασιλικά του καθήκοντα ο πρίγκιπας Άντριου

"Προσωπική απόφαση" του Δούκα μετά από συζητήσεις με τη βασίλισσα και τον πρίγκηπα Κάρολο

Ο Ντόναλντ Τουσκ ο νέος Πρόεδρος του Ευρωπαϊκού Λαϊκού Κόμματος

Συγκέντρωσε 93% των ψήφων ο απερχόμενος Πρόεδρος του Ευρωπαϊκού Συμβουλίου

Μόνο με μια αναπάντητη στο WhatsApp χακάρουν κινητό (BINTEO)

Πως οι Ισραηλινοί βάζουν τον κατάσκοπο στην τσέπη μας;

tv news

Η Δέσποινα αποκαλύπτει στην Αλεξία όλη την αλήθεια για την Ασπασία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Το σκοτεινό σχέδιο της Μάρθας για την Κάτια μπαίνει σε εφαρμογή...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 21/11/2019 - 06:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ