Ψυχαγωγία

Το ξέφρενο πάρτι έκπληξη για τον Πιέρο Σωτηρίου από τη Μαρία Κορζιά(ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τα γενέθλια του γιόρτασε χθες το βράδυ ο διεθνής ποδοσφαιριστής Πιέρος Σωτηρίου και παίχτης στην χώρα της Δανίας, ο οποίος έγινε 26 ετών.

Ο κολλητός του, Μάριος Νικολάου και η γυναίκα της ζωής του, Μαρία Κορτζιά του ετοίμασαν ένα πάρτι έκπληξη σε μπαράκι της πόλης, μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες. 

Δείτε φωτογραφίες και βίντεο από την βραδιά έτσι όπως δημοσιεύτηκαν στα social media και το γλυκό φιλί της Μαρίας, στον άντρα που έβαλε γκολ στην "καρδιά της".

μαρια

μαρια

Επόμενο άρθρο

Δανάη Παππά: Nτύθηκε... νυφούλα και μαγνητίζει τα βλέμματα! (ΦΩΤΟ)

Η πρόβα νυφικού της πρωταγωνίστριας του "Τατουάζ"
13/01/2019 - 12:46

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κλείνει 83 χρόνια ζωής η Ένωση Νέων Παραλιμνίου

Γενέθλια έχει η ομάδα του Παραλιμνίου η οποία ανέδειξε μεγάλους Κύπριους ποδοσφαιριστές
20/02/2019 - 17:26

Πιέρος Σωτηρίου: «Ήταν λάθος η αντιπαράθεση με τους συμπαίκτες μου…»

Ο Π. Σωτηρίου με ανάρτηση του στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης μίλησε για το πρόσφατο συμβάν
13/02/2019 - 11:33

Τζ. Άνιστον:Η φωτογραφία που δημοσίευσε ο... πρώην της για τα γενέθλια της(ΦΩΤΟ)

Οι τρυφερές ευχές του Τζάστιν Θέρου για τα γενέθλια της ηθοποιού...
12/02/2019 - 12:37

Κάιλι Τζένερ: Πάρτι... "υπερπαραγωγή" για τα γενέθλια της κόρης της (ΦΩΤΟ)

Η εντυπωσιακή διακόσμηση κια τα δώρα αξίας 100 χιλιάδων δολαρίων στους καλεσμένους
12/02/2019 - 08:32

Ο Μπραντ Πιτ στο πάρτι για τα γενέθλια της Τζένιφερ Άνιστον!

Μάθετε πόσο χρονών έγινε η γνωστή ηθοποιός και οι λαμπεροί καλεσμένοι...
10/02/2019 - 11:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έτρεχε με 194 χιλιόμετρα την ώρα και συνελήφθη

Συνελήφθη για αυτόφωτο αδίκημα

Πρωταράς: Πυρκαγιά σε μπυραρία "απειλεί" ξενοδοχειακές μονάδες

Σε συναγερμό Πυροσβεστική Υπηρεσία και Αστυνομία στην ελεύθερη περιοχή Αμμοχώστου
Ελλάδα

Πλαστό χαρτονόμισμα των 50 ευρώ είχε για υδατογράφημα ένα...πόκεμον (ΦΩΤΟ)

Αντί το πορτρέτο της Θεάς Ευρώπης σχεδίασαν τον Mew

Βρέθηκε πτώμα τυλιγμένο σε σεντόνι δεμένο χειροπόδαρα στο Χαλάνδρι

Εξαφανισμένη η Γερμανίδα σύζυγος του πτώματος

18 θάνατοι μέσα σε μια εβδομάδα λόγω Γρίπης Α στην Ελλάδα

Στους 74 ο συνολικός αριθμός των ατόμων που έχουν χάσει τη ζωή τους
Διεθνή

Κροατία: Γυναίκα σκότωσε την αδελφή της και την είχε στη κατάψυξη για 18 χρόνια

Η μικρή της αδελφή ήταν δηλωμένη από την οικογένεια ως εξαφανισμένη από το 2000

Τουρκία και Αμερική θα αποσύρουν τα στρατεύματά τους από τη Συρία

Οι ΗΠΑ θα διατηρήσουν μια «μικρή» ομάδα, περίπου «200 στρατιωτικών»

Κλείνει τα σύνορα με τη Βραζιλία ο Μαδούρο

Αντικρούει τις απειλές Τραμπ και δρομολογεί να κλείσει τα σύνορα και με τη Κολομβία

tv news

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του Alpha αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης δεν μπορεί να κρύψει τη λύπη του κάθε φορά που συναντά τη Μαρίνα...

Παράλληλα η Έλλη παρακολουθεί τον Κωστή... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/02/2019 - 13:00ΕΛΕΝΗ