Ψυχαγωγία

Το ξεκαρδιστικό κρητικό... "La Casa de Papel" που έγινε viral! (ΒΙΝΤΕΟ)

Με ένα πρωτότυπο τρόπο αποφάσισε η ραδιοφωνική εκπομπή «Καλοκαίρι Στο Νότο» να προαναγγείλει την 16η σεζόν της. 

Η ραδιοφωνική εκπομπή γυρίζει κάθε χρόνο το τρέιλερ της, λαμβάνοντας πάντα υπόψη τα θέματα που βρίσκονται στην επικαιρότητα. Έτσι και φέτος, που συνδύασε τις εκλογές με την επιτυχημένη σειρά "La Casa de Papel"!

Το βίντεο μας μεταφέρει σε ένα χωριό της Κρήτης και πιο συγκεκριμένα σε ένα καφενείο που σχολιάζουν τον νέο πρόεδρο, με τον αστυνόμο να αναφέρει πως κατάφερε να εκλεγεί. Τότε αποκαλύπτεται μια καλά οργανωμένη πλεκτάνη που στήθηκε από τη μητέρα του υποψηφίου με τη βοήθεια των φιλενάδων της. 

Απολαύστε το κρητικό... "La Casa de Papel" πιο κάτω: 

Επόμενο άρθρο

Κατερίνα Παπουτσάκη: Αυτός είναι ο λόγος που βρέθηκε στην Κύπρο! (ΦΩΤΟ)

Ο γάμος Κύπριας ηθοποιού και η τρυφερή φωτογραφία με τον γιο της
05/06/2019 - 11:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο "Αrturito” από το “La casa de Papel” στην Ελλάδα...για τις διακοπές του (ΦΩΤΟ)

Οι φωτογραφίες που δημοσίευσε και το νησί που επέλεξε να επισκεφθεί για φέτος
08/08/2020 - 17:00

Το "τέλος" του La Casa De Papel... αρχίζει-Όλα όσα θα δούμε στον τελευταίο κύκλο

Ο πόλεμος γίνεται ακραίος, αλλά αυτή θα είναι η πιο επική και συναρπαστική σεζόν
01/08/2020 - 10:24

Είναι γεγονός! Το “La casa de Papel” επιστρέφει με την 5η σεζόν (ΦΩΤΟ)

Ο πρωτότυπος τρόπος που το αποκάλυψε ο σεναριογράφος της σειράς
15/07/2020 - 09:25

Ο “Helsinki” από το “La casa de Papel” βρίσκεται για διακοπές στην Ελλάδα (ΦΩΤΟ)

Ποια περιοχή αποφάσισε να επισκεφθεί και να απολαύσει το καλοκαίρι του;
10/07/2020 - 13:02

Η "Tokyo" μας συστήνει για πρώτη φορά την...πανέμορφη μητέρα της (ΦΩΤΟ)

Η πιο θερμή υποστηρίκτρια της ηθοποιού και η εξαιρετική ομοιότητα μεταξύ τους
08/05/2020 - 14:39

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

«Έφυγε» από την ζωή ο ηθοποιός Παντελής Άντωνας

«Το Κυπριακό Θέατρο ντύνεται και πάλι στα μαύρα...»

Αυτή είναι η Κύπρια εθελόντρια που βραβεύτηκε από την Βασίλισσα Ελισάβετ (VID)

Η Νικολέτα Πολυδώρου είναι Εκτελεστική Διευθύντρια του Sistema Cyprus

Πλημμυρισμένους δρόμους και προβλήματα άφησε πίσω της η κακοκαιρία (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα έντονα καιρικά φαινόμενα αναμένεται να υποχωρήσουν για λίγο
Ελλάδα

Τουρκικό ΥΠΕΞ: Αποκαλεί την Ελλάδα «κακομαθημένο παιδί» και ζητά διάλογο

Κάνει λόγο, μάλιστα, για κυριαρχικά δικαιώματα στο Καστελλόριζο

Ακόμη 1.383 κρούσματα και 98 θάνατοι από κορωνοϊό στην Ελλάδα

594 ασθενείς νοσηλεύονται διασωληνωμένοι στα νοσοκομεία της χώρας

Εντός του Ιανουαρίου ο εμβολιασμός για τον κορωνοϊό στην Ελλάδα

Μελετάται ο τρόπος που θα κλείνουν οι πολίτες ραντεβού στα 1018 εμβολιαστικά κέντρα
Διεθνή

Brexit: Επαναλαμβάνονται την Κυριακή οι διαπραγματεύσεις

Τζόνσον και Φον Ντερ Λάιεν αναφέρουν ότι υπάρχουν διαφορές σε τρία κρίσιμα ζητήματα

«Καλπάζει» η πανδημία με αύξηση κρουσμάτων σε όλο τον πλανήτη (ΒΙΝΤΕΟ)

Με περιορισμούς και μέτρα η φετινή περίοδος των γιορτών στις περισσότερες χώρες

Δακρυγόνα και βίαια επεισόδια στο Παρίσι σε διαδήλωση κατά της αστυνομικής βίας

Δεκάδες κουκουλοφόροι πέταξαν αντικείμενα εναντίον ενστόλων

tv news

Οι υποψίες του Μιχάλη για τα αισθήματα της Αγγελικής στον Στέφανο, μεγαλώνουν...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Ένα άγριο επεισόδιο στις φυλακές αλλάζει για πάντα τη ζωή των Μαρόγλου…

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 06/12/2020 - 00:40PASSENGER