Ψυχαγωγία

Ξεσπά η Μίνα Αρναούτη: "4 χρόνια μετά...είμαι άνεργη και χωρίς ασφάλιση"

Εν μέσω πανδημίας αποφάσισε να μιλήσει η Μίνα Αρναούτη στην εκπομπή "Ευτυχείτε" και να πει πολλά για τη δύσκολη περίοδο που βιώνει.

Η ίδια θέλησε να αποκαλύψει στην Χριστιάνα Κοχλατζή πως είναι άνεργη εδώ και τέσσερα χρόνια και αντιμετωπίζει οικονομικά προβλήματα, πράγμα που δεν της επιτρέπει να ταξιδέψει στην Αθήνα για τις εξετάσεις που πρέπει να κάνει ανά τακτά χρονικά διαστήματα.

Μάλιστα, δεν δίστασε να αναφερθεί στις τωρινές σχέσεις με την οικογένεια Παντελίδη και τα επικριτικά σχόλια που λαμβάνει ακόμη και σήμερα από θαυμαστές του αδικοχαμένου τραγουδιστή.

"Ήθελα να είμαι κοντά στην μητέρα μου στην Μυτιλήνη, γιατί σίγουρα θα ανησυχούσε αν ήμουν μακριά της κι εγώ νιώθω ασφάλεια κοντά της. Πριν δύο, τρεις μήνες πάλι έκανα επεμβάσεις, δεν τελειώνει αυτό, ήταν μια πολύ δύσκολη δοκιμασία. Έχουν ηρεμήσει κατά πολύ τα πράγματα, αλλά όχι ότι δεν λαμβάνω ακόμα μηνύματα, ειδικά από κάτι fan page του Παντελή, όπου με βρίζουν και συνεχίζουν να λένε το γνωστό, ότι λέω ψέματα και τα σχετικά.

Οι σχέσεις μου με την οικογένεια του Παντελή Παντελίδη δεν έχουν ομαλοποιηθεί και ούτε θα γίνει κάτι στο μέλλον διότι για μένα ήταν αδικία όλο αυτό και με έχει πληγώσει. Ήταν να καταθέσω την αγωγή αλλά μας πρόλαβε ο ιός και δεν πρόλαβα να το κάνω. Με το που ανοίξουν τα δικαστήρια, θα κατατεθεί και η αγωγή.Τέσσερα χρόνια άνεργη, δεν ρωτάει κανένας εγώ πώς ζω, αν έχω χρήματα να φύγω από την Μυτιλήνη, να πάω στην Αθήνα για εξετάσεις. Οι εξετάσεις είναι πολύ ακριβές, τα ιατρικά γενικά είναι ακριβά. Δεν έχω ασφάλεια τα τελευταία τρία χρόνια. Είναι δύσκολο"

Επόμενο άρθρο

Χάρης - Αντελίνα Βαρθακούρη: Επίγειος παράδεισος ο κήπος του σπιτιού τους (ΦΩΤΟ)

Το πράσινο και τα χρωματιστά λουλούδια που κοσμούν τη τεράστια έκταση
28/04/2020 - 08:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έπιασαν δουλειά στην ΑΕΚ (ΦΩΤΟ)

Ημέρα εργομετρικών εξετάσεων στην ομάδα της Λάρνακας
02/07/2020 - 14:54

Πέρασαν από τεστ κορωνοϊού οι παίκτες του ΑΠΟΕΛ (ΒΙΝΤΕΟ - ΦΩΤΟ)

Αιματολογικές εξετάσεις και τεστ διάγνωσης COVID-19 περιλάμβανε η μέρα
01/07/2020 - 11:52

20χιλ τεστ κορωνοϊού σε δημόσια και ιδιωτικά σχολεία

Ολοκληρώθηκαν οι διαγνωστικές εξετάσεις σε παγκύπρια βάση
25/06/2020 - 14:03

Ψάχνουν ύποπτες ουσίες στα σκευάσματα που πωλούνται ως βιολογικά προϊόντα (VID)

Αποκαλυπτική έρευνα του Alpha για ύποπτες ουσίες που πωλούνται ως βιολογικά προϊόντα
25/06/2020 - 08:48

Δυο νέα κρούσματα κορωνοϊού: Χωρίς εργαστηριακή εξέταση ο ένας επιβάτης (VID)

Δόθηκε σήμερα το τελευταίο εξιτήριο ασθενούς από το νοσοκομείο αναφοράς
22/06/2020 - 21:46

Προάγονται όλοι οι μαθητές Μέσης Εκπαίδευσης ανεξαρτήτως αξιολόγησης

Προϋπόθεση να μην έχουν υπερβεί συγκεκριμένο αριθμό απουσιών έως τις 13 Μαρτίου
19/06/2020 - 18:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Η Κύπρος γίνεται ρεπορτάζ σε διεθνή ΜΜΕ για το πως συμπεριφέρεται στα ζώα"

Έρχονται αυστηρές ποινές για την κακοποίηση ζώων - Τι δηλώνει ο Κώστας Καδής

ΠτΔ: Ζήτησε αυστηρότητα από την ΕΕ για τις τουρκικές προκλήσεις

Είχε τηλεδιάσκεψη με τον Πρόεδρο του Ευρωπαϊκού Συμβουλίου

Νέα ΜΕΘ Λευκωσίας: Στον Γενικό Εισαγγελέα οι διαπιστώσεις του Οδυσσέα

Πράγματα και θαύματα από τον Γενικό Ελεγκτή στη Βουλή
Ελλάδα

Τουρκία: Αποφασίζουν για το μέλλον της Αγιάς Σοφιάς

Συνεδριάζει το Συμβούλιο Επικρατείας της Τουρκίας εν μέσω πολυεπίπεδων αντιδράσεων

Δένδιας: Η Τουρκία έχει ιστορικές ευθύνες για αυτό που συμβαίνει στη Λιβύη

"Η αυριανή πραγματικότητα στη Λιβύη προϋποθέτει την απομάκρυνση όλων των ξένων δυνάμεων"

ΒΙΝΤΕΟ: Μεγάλη πυρκαγιά ξέσπασε στη Χίο, οδηγίες για εκκένωση οικισμών

Το έργο των δυνάμεων πυρόσβεσης δυσχεραίνουν οι ισχυροί άνεμοι που πνέουν στην περιοχή
Διεθνή

Ζήτησε απολογία από τη Γαλλία και τουρίστες από τη Γερμανία

Θρασύτατος ο Τσαβούσογλου κατά την επίσκεψη του στο Βερολίνο

Τουρκία: Εντός 15 ημερών ανακοινώνεται η απόφαση για την Αγία Σοφία

Θα μετατραπεί σε τέμενος ή θα παραμείνει μουσείο;

Δολοφόνησαν 24 ανθρώπους σε κέντρο απεξάρτησης τοξικομανών στο Μεξικό (ΒΙΝΤΕΟ)

Τους ανάγκασαν να πέσουν στο έδαφος και τους σκότωσαν

tv news

Η πληροφορία ότι η Μελίτη μπορεί να μην ζει βυθίζει στο πένθος την οικογένεια...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Η Ηλέκτρα, φορτισμένη από τις αποκαλύψεις, ζητάει από τον Χρήστο να χωρίσουν...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 02/07/2020 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ