Ψυχαγωγία

Ξεσπά ο πατέρας της Μέγκαν: "Θα με ξαναδεί όταν μπω στο φέρετρο"

Ο πατέρας της Μέγκαν Μαρκλ, Τόμας Μαρκλ, σε μία ιδιαίτερα απαιτητική περίοδο για το ζευγάρι μετά το ταραχώδες #Megxit παραχώρησε συνέντευξη στο Channel 5, βγάζοντας στον αέρα τις σκέψεις του.

Ο πατέρας της Μέγκαν Μαρκλ εξέφρασε την πικρία ενός πατέρα που - όπως ο ίδιος δήλωσε - έδωσε τα πάντα στην κόρη του, αλλά εκείνη τον εγκατέλειψε για τη μεγάλη ζωή. Ο Τόμας Μαρκλ είπε πολλά. Για την κόρη του, για τον πρίγκιπα Χάρι, για το παλάτι. Το κοινό στοιχείο που τους απέδωσε, ήταν η εγκατάλειψη.

Έμαθε από το πουθενά ότι παντρεύεται τον πρίγκιπα Χάρι, ενημερώθηκε από το ραδιόφωνο ότι η κόρη του θα γεννήσει το εγγόνι του, δεν έχει γνωρίσει από κοντά τον πρίγκιπα - γαμπρό του και από το παλάτι δεν εμφανίστηκε κανείς για να του δώσει οδηγίες πώς να διαχειριστεί την κατάσταση με την δημοσιότητα.

Όμως τα παραπάνω δεν είναι τίποτα μπροστά στην πικρία που εξέφρασε, περιγράφοντας τη σχέση που είχε με τη Μέγκαν Μαρκλ και την εξέλιξή της μετά τη σχέση της με τον πρίγκιπα Χάρι.

"Η Μέγκαν ήταν η πιο σημαντική σχέση μου, η περηφάνια μου, η χαρά μου. Μου λείπει η Μέγκαν. Μου λείπει αυτό που ήταν. Τώρα δεν ξέρω τι είναι τώρα. Ο Χάρι είναι μέλος της οικογένειάς μου, πρέπει να μιλάμε. Γι’ αυτούς δεν υπάρχω. Θα με ξαναδούν όταν μπω στο φέρετρο"

Σε ερώτηση του δημοσιογράφου για τα χρήματα που φέρεται να ζήτησε, ο Τόμας Μαρκλ ξέσπασε, λέγοντας πως:

"Είμαι στα τελευταία μου χρόνια. Είναι καιρός να φροντίσουν τον πατέρα τους. Οι βασιλείς μου χρωστάνε, ο Χάρι μου χρωστάει, η Μέγκαν μου χρωστάει. Εγώ πλήρωσα για το κολέγιό της, για τις πιστωτικές της κάρτες, για τα διαμερίσματα που έμενε και μου οφείλει πολλά"

Ο ίδιος, όμως, παραδέχθηκε ότι κερδίζει υψηλά χρηματικά ποσά από τις φωτογραφίες που πουλά στα ΜΜΕ της Μέγκαν Μαρκλ, αν και δεν είναι περήφανος γι’ αυτό. Ομολόγησε, μάλιστα, πως είπε ψέματα στον Χάρι για τις εικόνες που δημοσιεύτηκαν και προκάλεσαν προβλήματα στις σχέσεις της Μέγκαν με το παλάτι.

Επόμενο άρθρο

Μαίρη Συνατσάκη: "Παρέλυσα, υπήρχε κίνδυνος να πεθάνω"

Ανάμεσα στα τρία κρούσματα που αντιμετώπιζαν αυτή την ασθένεια κατάφερε να βγει "νικήτρια"
23/01/2020 - 09:12

ΣχετικέςΕιδήσεις

Συγκλονίζει ο Άθως Αντωνίου για τον ακρωτηριασμό του πατέρα του (ΒΙΝΤΕΟ)

"Είναι ο ήρωας μου - Ντρέπομαι που είμαι Κύπριος"
27/02/2020 - 09:59

Βόμβα από τον Χάρι: Αρνήθηκε πρώτη φορά τον τίτλο του Πρίγκιπα δημοσίως (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο "πρώην" Δούκας του Σάσεξ γύρισε μόνος στην Αγγλία και απαρνήθηκε τον τίτλο του
26/02/2020 - 14:18

"Κανείς δεν μπορεί να με σταματήσει, θα χρησιμοποιήσω τον τίτλο...Sussex Royal"

Η Μέγκαν έξαλλη με την Βασίλισσα ετοιμάζει τα αντίποινα με όπλο τη νομική οδό
22/02/2020 - 11:34

Ξεσπά η Ελεονώρα Μελέτη: Το οργισμένο μήνυμα κατά της Τσικνοπέμπτης (ΦΩΤΟ)

Όσα δήλωσε για το κρέας που χαραμίστηκε και τη μανιακή κατανάλωση φαγητού
21/02/2020 - 09:10

Ιβάν Σβιτάιλο: Έγινε για πρώτη φορά μπαμπάς και ιδού η τρυφερή φωτογραφία (ΦΩΤΟ)

Καλωσορίζει τη πριγκίπισσά του με τη πιο γλυκιά ανάρτηση
20/02/2020 - 10:23

Η Βασίλισσα Ελισάβετ "ξαναχτυπά" με νέα...απαγόρευση για Χάρι και Μέγκαν

"Κτύπημα" κάτω από τη μέση - Καταρρέει το επιχειρηματικό σχέδιο του ζεύγους
19/02/2020 - 14:34

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κλείνουν τέσσερα οδοφράγματα για 7 ημέρες λόγω της επιδημίας κορωνοϊού (ΒΙΝΤΕΟ)

Μήνυμα Αναστασιάδη προς Ακιντζί ότι τα μέτρα αφορούν το σύνολο του κυπριακού λαού

Δρ. Κολιού για κορωνοϊό: Είμαστε στο χείλος της πανδημίας (ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν υπάρχει αμφιβολία ότι θα έχει τεράστιο κόστος στην ανθρωπότητα"

Στο θάλαμο αρνητικής πίεσης η γυναίκα που ταξίδεψε πρόσφατα στη Βόρεια Ιταλία

Συσκέψεις στο ΓΝ Λεμεσού εν αναμονή των αποτελεσμάτων για το ύποπτο κρούσμα κορωνοϊού
Ελλάδα

Πώς σχολιάζει ο Δήμαρχος Πατρέων τη ματαίωση του Καρναβαλιού (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λέει για τους καταστηματάρχες και την επανάληψη των καρναβαλικών εκδηλώσεων

Τέταρτο επιβεβαιωμένο κρούσμα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Πρόκειται για το δεύτερο κρούσμα στην Αθήνα

Άδειασαν τα σούπερ μάρκετ μετά το πρώτο κρούσμα κορωνοϊού στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι αναφέρει κάτοικος των Αθηνών για την κατάσταση που επικρατεί στην ελλαδική πρωτεύουσα
Διεθνή

Το ΝΑΤΟ στο πλευρό της Τουρκίας καλεί Ρωσία και Συρία σε αποκλιμάκωση έντασης

Νεκροί 33 Τούρκοι και 16 Σύροι στρατιώτες κατά το τελευταίο 24ωρο

Άγκυρα: «Αν η κατάσταση χειροτερεύσει θα αυξηθούν οι ροές προσφύγων στη Δύση»

Με νέα του ανακοίνωση το Υπουργείο Εξωτερικών της Τουρκίας αναφέρεται στο μεταναστευτικό

Συρία: Νεκροί 16 νεκροί στρατιώτες από αντίποινα του τουρκικού στρατού

Η Ρωσία στέλνει δύο πολεμικά πλοία στις συριακές ακτές - Σύσκεψη των πρεσβευτών του ΝΑΤΟ

tv news

Η Βέρα και ο Ιάκωβος βρίσκουν στο δωμάτιο την αναίσθητη Αλεξία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα καταλαβαίνει με το χειρότερο τρόπο το παιχνίδι που παίζει η Μάρθα...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 28/02/2020 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ