Ψυχαγωγία

Ξέσπασε σε κλάματα η Αριστοτέλους on air και δεν μπορούσε να συνεχίσει..(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μέσα στο πλαίσιο της προβολής ενός θέματος με τους Ελληνίδες διάσημες που υιοθέτησαν παιδάκι.

Η ίδια δεν άντεξε σε κάποιες εικόνες αλλά και σε μια στιγμή που της θύμισε από το παρελθόν όταν ενώ προσπαθούσε να κοιμίσει την κόρη της διάβαζε ένα κείμενο για τα παιδάκια που κοιτούν και αδημονούν στα ορφανοτροφεία να τους πάρει μια οικογένεια. Η παρουσιάστρια συγκινήθηκε ενώ με δάκρυα στα μάτια δεν μπορούσε σε κάποια φάση να συνεχίσει την κανονική ροή των λεγομένων της.

Με είχε διαλύσει η περιγραφή, με είχε ισοπεδώσει. Τα παιδάκια καταλαβαίνουν πολλά πράγματα. Κοιτάζουν με τα μεγάλα ματάκια τους και περιμένουν να δουν αν είναι η μέρα που θα φύγουν αυτά από το ορφανοτροφείο. Είναι μεγάλες οι αδικίες που συμβαίνουν στη ζωή. Πιστεύω στον Θεό αλλά έχει για όλους ο Θεός;

Δείτε το σχετικό απόσπασμα μετά το ρεπορτάζ της Βαρβάρας Ζαχαρίου

Επόμενο άρθρο

Γιώργος Παπαδόπουλος:Ξεσπά κατά του Σφακιανάκη και αποχωρεί από το σχήμα(ΦΩΤΟ)

"Αποχωρώ με λύπη, είχε δίκιο τελικά η Δέσποινα Βανδή..."
06/12/2018 - 17:12

ΣχετικέςΕιδήσεις

Φήμες τέλος!Αυτή θα είναι η πρώτη αντικατάσταση της Χριστιάνας Αριστoτέλους-ΦΩΤΟ

Το όνομα που θα βρεθεί στο "Με αγάπη Χριστιάνα" όταν γεννήσει η παρουσιάστρια
23/02/2019 - 17:36

Χρ.Αριστοτέλους: Ο επίμονος θαυμαστής και το μήνυμα που της έστειλε (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αποκάλυψη που έκανε on air η παρουσιάστρια και η αντίδραση της...
22/02/2019 - 16:42

Κύπρος Χαριλάου: Οι δυσκολίες στον χώρο και η προσωπική του ζωή (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα αποκάλυψε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους
21/02/2019 - 17:51

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Τη μέρα που θα κάνω μπότοξ θα βγω να το πω" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε για το μπότοξ στον "αέρα" της εκπομπής...
19/02/2019 - 18:11

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους "ετοιμάζεται" για... show(ΒΙΝΤΕΟ)

Με μια λέξη επιβεβαίωσε το γεγονός και προετοίμασε το έδαφος για τη νέα χρονιά
18/02/2019 - 17:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε ρυθμούς "Medochemie Nicosia Marathon" τρέχει η Λευκωσία

Δείτε τον χάρτη με τις διαδρομές και μάθετε τους δρόμους που θα είναι κλειστοί για οχήματα

Μικροί πυροσβέστες...εν δράσει (ΦΩΤΟ)

Παιδάκια μετατράπηκαν σε πυροσβέστες και ετοιμάστηκαν για παν ενδεχόμενο

Ένας επίγειος παράδεισος λίγο έξω από το κέντρο της πρωτεύουσας (ΒΙΝΤΕΟ)

Προσφέρει πολλές επιλογές αναψυχής στους επισκέπτες όλων των ηλικιών
Ελλάδα

Ξεψύχησε αιφνίδια αγγελούδι τεσσάρων μηνών

Τι έδειξε η νεκροτομή που διενεργήθηκε επί της σορού του

Πανελλήνιος Θρήνος-Εύζωνας "έσβησε" μετά από σκοπιά στον Άγνωστο Στρατιώτη(ΦΩΤΟ)

To χρονικό του θανάτου του 24χρονου στρατιώτη με άγνωστα τα ακριβή αίτια θανάτου του

Ξανά στα λευκά ο Λευκός Πύργος (ΦΩΤΟ)

Καθυστερήσεις και ακυρώσεις πτήσεων λόγω της σφοδρής χιονόπτωσης
Διεθνή

Καζάνι που βράζει η Βενεζουέλα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Μπλόκο στην ανθρωπιστική βοήθεια, εντάσεις, οπισθοχωρήσεις και άοπλοι πέφτουν νεκροί

Τηλεφώνησε στην αστυνομία γιατί της πούλησαν...καστανή ζάχαρη αντί για κοκαΐνη

Διαβάστε τον διάλογο με τον αστυνομικό και το...ανοιχτόμυαλο σχόλιο της Αστυνομίας

Έκλεισε το μεγαλύτερο εργοστάσιο Nutella στον κόσμο

Ο λόγος που έκλεισε και το...μέλλον της εταιρείας και των προϊόντων

tv news

Η Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή υποδέχεται τον Σταύρο Κωνσταντίνου!

Πρόσωπα-έκπληξη,έξυπνες ατάκες και ξεχωριστές μουσικές ερμηνείες! «Παράδοση Κατ' Οίκον»
Alpha TV Κύπρου

Οικογενειακό αμόκ θανάτου στο «ΚΑΡΜΑ» του Αlpha Κύπρου,αυτή την Κυριακή (ΒΙΝΤΕΟ)

Μία αναπάντεχη δολοφονία που δεν θα μπορούσε ποτέ να διανοηθεί ο ανθρώπινος νους...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 24/02/2019 - 06:0060' ΕΛΛΑΔΑ