Ψυχαγωγία

Το ξέσπασμα της Κατερίνας Καινούργιου on air! (ΒΙΝΤΕΟ)

Έξαλλη έγινε η Κατερίνα Καινούργιου με αφορμή ψευδή δημοσιεύματα που γράφονται κατά καιρούς για εκείνη και την προσωπική της ζωή. 

Κατά τη διάρκεια της εκπομπής και το αναληθές δημοσίευμα που ήθελε την Μελίνα Ασλανίδου να ανεβαίνει τα σκαλιά της εκκλησίας, η παρουσιάστρια θυμήθηκε και όσα γράφτηκαν για εκείνη και δήλωσε on air: 

Κρίμα είναι για πολλές εφημερίδες, πάρτε ένα τηλέφωνο πριν, επιβεβαιώστε κάτι! Επειδή δεν έχετε θέμα πρέπει να βγάλετε ένα ψέμα; Εμένα μου έχει συμβεί πολλές φορές ή να μου στείλουν μήνυμα και να γράφουν, “Έχω σκοπό να γράψω αυτό για εσένα, να ξέρεις…”. Τι σημαίνει έχω σκοπό… Άμα δεν υφίσταται; Ή αν εγώ δεν θέλω να βγει κάτι…; Απάντησα λοιπόν: “Πολύ ωραία αν γράψεις κάτι τέτοιο για εμένα θα βγω και εγώ στα social, ή μέσα από την εκπομπή και θα το διαψεύσω”.»!

Γιατί με απειλείς ότι θα γράψεις κάτι για εμένα, που δεν ισχύει; Μην γράψεις τίποτα. Και μετά έγραψε χωρίς όνομα για παρουσιάστρια που δεν θέλουμε να ξανά αναφέρουμε το όνομά της. Μην το αναφέρετε ποτέ! Από το να γράφετε ψέματα… μην αναφέρετε ποτέ ξανά το όνομά μου… Ή με το να με απειλείτε μην με ξανά γράψετε ποτέ! Καμία ανάγκη δεν έχω, καθημερινή εκπομπή έχω και προβάλλομαι… Μην ξαναγράψετε ποτέ τίποτα για εμένα καρφί δεν μου καίγεται…

Επόμενο άρθρο

La Casa de Papel: Αυτά είναι τα νέα μέλη της συμμορίας και τα ψευδώνυμα τους!

Το νέο trailer που κυκλοφόρησε λίγο πριν την μεγάλη πρεμιέρα της τρίτης σεζόν
24/06/2019 - 14:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ελένη Χατζίδου στην πρόβα νυφικού της (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε την νυφούλα και μάθετε όλες τις λεπτομέρειες
26/06/2020 - 11:17

Η Κατερίνα Καινούργιου σε μια εντυπωσιακή αλλαγή για το... καλοκαίρι!

Η αλλαγή στην εμφάνισή της και το απόλυτο καλοκαιρινό κούρεμα
25/05/2020 - 08:42

Κατερίνα Καινούργιου: To λαχταριστό δείπνο που ετοίμασε ο αγαπημένος της (ΦΩΤΟ)

Στη κουζίνα με καλό φαγητό και ρομαντική ατμόσφαιρα
18/05/2020 - 14:42

"Εγώ την κόρη μου σχολείο δεν την παίρνω κι αν θέλετε αφήστε την στην ίδια τάξη"

Ξεσπά η Γιώτα Κρος: Ποιά είναι η κρυφή αιτία όλης αυτής της κατάστασης;
09/05/2020 - 10:28

Κατερίνα Καινούργιου: Ιδού το δώρο του Τσαγκρίδη για τα...γενέθλιά της (ΦΩΤΟ)

"Λιώσαμε" με τη τρυφερή κίνηση του επιχειρηματία
01/05/2020 - 13:25

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Οι αλλαγές στα μέσα μεταφοράς σε Λευκωσία και Λάρνακα (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε νέα εποχή μπήκαν τα μέσα μαζικής μεταφοράς από τις 5 Ιουλίου

Πατέρας και 7χρονο παιδάκι κινδύνευσαν με πνιγμό στo Ladie's Mile (ΒΙΝΤΕΟ)

Σωτήρια ήταν για άλλη μια φορά η επέμβαση ναυαγοσωστών

31χρονο καταζητούν οι Αρχές για υπόθεση αρπαγής προσώπου (ΦΩΤΟ)

Σκοπός της αρπαγής ο κρυφός και άδικος περιορισμός
Ελλάδα

27 νέα κρούσματα στην Ελλάδα και ένας νέος θάνατος

Τα 14 εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου τις χώρας

Ανησυχία για την αύξηση κρουσμάτων στην Ελλάδα, στο μικροσκόπιο τα «εισαγόμενα»

Ταυτόχρονα προβληματίζουν τα φαινόμενα συνωστισμού σε πανηγύρια
Διεθνή

Ο Τραμπ απέσυρε επισήμως τις ΗΠΑ από τον Παγκόσμιο Οργανισμό Υγείας

Για την αποχώρηση υπάρχει χρονοδιάγραμμα ενός έτους.

Π.Ο.Υ: Η πανδημία του κορωνοϊού «επιταχύνεται»

«Προκύπτουν αποδείξεις» σχετικά με τη διασπορά μέσω του αέρα του νέου κορωνοϊού

tv news

Ο Αποστόλης ομολογεί στο Χρήστο πως πριν χρόνια σκότωσε τον αδερφό του Σταύρου..

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της σειράς!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 08/07/2020 - 02:1010Η ΕΝΤΟΛΗ