Ψυχαγωγία

Το ξέσπασμα της Κατερίνας Καινούργιου on air! (ΒΙΝΤΕΟ)

Έξαλλη έγινε η Κατερίνα Καινούργιου με αφορμή ψευδή δημοσιεύματα που γράφονται κατά καιρούς για εκείνη και την προσωπική της ζωή. 

Κατά τη διάρκεια της εκπομπής και το αναληθές δημοσίευμα που ήθελε την Μελίνα Ασλανίδου να ανεβαίνει τα σκαλιά της εκκλησίας, η παρουσιάστρια θυμήθηκε και όσα γράφτηκαν για εκείνη και δήλωσε on air: 

Κρίμα είναι για πολλές εφημερίδες, πάρτε ένα τηλέφωνο πριν, επιβεβαιώστε κάτι! Επειδή δεν έχετε θέμα πρέπει να βγάλετε ένα ψέμα; Εμένα μου έχει συμβεί πολλές φορές ή να μου στείλουν μήνυμα και να γράφουν, “Έχω σκοπό να γράψω αυτό για εσένα, να ξέρεις…”. Τι σημαίνει έχω σκοπό… Άμα δεν υφίσταται; Ή αν εγώ δεν θέλω να βγει κάτι…; Απάντησα λοιπόν: “Πολύ ωραία αν γράψεις κάτι τέτοιο για εμένα θα βγω και εγώ στα social, ή μέσα από την εκπομπή και θα το διαψεύσω”.»!

Γιατί με απειλείς ότι θα γράψεις κάτι για εμένα, που δεν ισχύει; Μην γράψεις τίποτα. Και μετά έγραψε χωρίς όνομα για παρουσιάστρια που δεν θέλουμε να ξανά αναφέρουμε το όνομά της. Μην το αναφέρετε ποτέ! Από το να γράφετε ψέματα… μην αναφέρετε ποτέ ξανά το όνομά μου… Ή με το να με απειλείτε μην με ξανά γράψετε ποτέ! Καμία ανάγκη δεν έχω, καθημερινή εκπομπή έχω και προβάλλομαι… Μην ξαναγράψετε ποτέ τίποτα για εμένα καρφί δεν μου καίγεται…

Επόμενο άρθρο

La Casa de Papel: Αυτά είναι τα νέα μέλη της συμμορίας και τα ψευδώνυμα τους!

Το νέο trailer που κυκλοφόρησε λίγο πριν την μεγάλη πρεμιέρα της τρίτης σεζόν
24/06/2019 - 14:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο πρώην μάνατζερ του Σουμάχερ ξεσπά: "Η σύζυγος του κρύβει την αλήθεια"

Οι δημόσιες κατηγορίες και η αλήθεια για την κατάσταση της υγείας του
12/11/2019 - 17:24

Νέο ξέσπασμα ποδοσφαιριστή κατά του ρατσισμού (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Τάισον της Σαχτάρ Ντόνετσκ τρελάθηκε όταν άκουσε τις ρατσιστικές κραυγές
12/11/2019 - 10:40

Ξέσπασε η μητέρα του Ρονάλντο: «Η μαφία κυνηγά τον Κριστιάνο»

Δηλώσεις που σίγουρα δε θα περάσουν απαρατήρητες από την Μαρία Ντολόρες ντος Σάντος Αβέιρο
02/11/2019 - 10:54

Κατερίνα Καινούργιου για τη νέα της σχέση:"Προσπάθησα τον πρώτο καιρό να κρυφτώ"

Τα τρυφερά λόγια της παρουσιάστριας για τον νέο της σύντροφο
18/10/2019 - 09:08

H Κατερίνα Καινούργιου ξεσπά εναντίον του Τάσoυ Τρύφωνος: "Πόσο αγενής ήτανε..."

Η δήλωση του παρουσιαστή που την ενόχλησε και όσα δήλωσε
30/09/2019 - 17:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Επίσημη επίσκεψη του αντιδημάρχου της Σαγκάης στην Πάφο

Iσχυροποιούνται οι σχέσεις των δύο πόλεων

Απόρθητο φρούριο τα γραφεία της ισραηλινής εταιρείας που σχετίζεται με το βαν

Εκ μέρους της εταιρείας φαίνεται να λήφθηκαν επιπλέον μέτρα ασφαλείας με φρουρούς
Ελλάδα

"Το όνειρο μας, χάρη σε όλους εσάς, έγινε πραγματικότητα" (ΦΩΤΟ)

Ολοκληρώθηκε η θεραπεία για τον μικρό Παναγιώτη Ραφαήλ στο νοσοκομείο της Βοστώνης

Πατήσια: Ηλικιωμένη πέθανε και την έφαγαν τα σκυλιά της

Την εντόπισε ο γιος της νεκρή και το πρόσωπό της να έχει πάρα πολλές δαγκωματιές

«Βροχή» καταγγελιών για τον αντικαπνιστικό νόμο στην Αθήνα

«Έπεσαν» τα πρώτα πρόστιμα με εκατοντάδες κλήσεις στη γραμμή 1142
Διεθνή

"Δεν πρόκειται να παραιτηθώ...Με παγίδευσε η αστυνομία" λέει ο Νετανιάχου (VID)

«Απόπειρα πραξικοπήματος» χαρακτήρισε την παραπομπή του σε δίκη με κατηγορίες διαφθοράς

Επτά άμαχοι σκοτώθηκαν σε επιθέσεις ανταρτών με ρουκέτες στο Χαλέπι στη Συρία

30 άλλοι τραυματίστηκαν σε επίθεση με ρουκέτα που εκτόξευσαν τρομοκρατικές οργανώσεις

Τουλάχιστον επτά άνθρωποι σκοτώθηκαν στη Βαγδάτη από τις ιρακινές αρχές

325 άνθρωποι έχουν σκοτωθεί από την έναρξη του μαζικού κινήματος διαμαρτυρίας

tv news

Η Δέσποινα αποκαλύπτει στην Αλεξία όλη την αλήθεια για την Ασπασία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η μάχη με την πείνα, οι άγνωστες πληγές των παραγκουπόλεων και το όραμα...

Οι «24 Ώρες» ταξιδεύουν στην Ουγκάντα της Αφρικής. Αυτό το Σάββατο το Μέρος Β' (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/11/2019 - 06:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ