Ψυχαγωγία

Το ξέσπασμα της Μίνας Αρναούτη για τον...μεθυσμένο οδηγό Παντελή Παντελίδη(ΦΩΤΟ)

Η Μίνα Αρναούτη, ξεσπά για μια ακόμη φορά, τραβώντας όλα τα βλέμματα της δημοσιότητας πάνω της.

Πιο συγκεκριμένα, το ξέσπασμα της προκάλεσαν για μία ακόμη φορά μηνύματα και σχόλια που δέχτηκε στα social media και αφορούσαν το θανατηφόρο τροχαίο, στο οποίο έχασε τη ζωή του ο Παντελής Παντελίδης.

Η νεαρή κοπέλα δήλωσε

«Αφού δεν οδηγούσε ο Παντελίδης -όπως θέλετε να πιστεύετε -πως μπήκα σε αμάξι που οδηγούσε εκείνος μεθυσμένος -σύμφωνα πάλι με όσα μου χρεώνετε- ρε παιδιά;

Ποια είμαι ο Τσακ Νόρις;

Αποφασίστε επιτέλους γιατί τα δικαστήρια μάλλον είναι άχρηστα για στους δικαστές του πληκτρολογίου. (Να θυμίσω ότι η υπόθεση έχει πάει αρχείο με οδηγό τον Παντελή και από τον εισαγγελέα Εφετών)

Επίσης όλη μέρα κάθεστε και στέλνετε μηνύματα και γράφετε σχόλια κάτω από φωτογραφίες μου για να με προκαλείτε να απαντήσω και όταν νευριάσω και απαντήσω λέτε «γιατί ασχολείσαι»!

Ειναι φοβερο ολο αυτο το χαλι !

 

Επόμενο άρθρο

Συλλογή ρούχων από την Μέγκαν Μαρκλ για καλό σκοπό

Η Δούκισσα του Σάσσεξ θα λανσάρει τη νέα της συλλογή για τις εργαζόμενες γυναίκες
07/09/2019 - 10:51

ΣχετικέςΕιδήσεις

Συγκινεί ο Ετεοκλής μιλώντας για το ατύχημα που τον έκανε να χάσει το πόδι του

Η δύσκολη περίοδος που βίωσε, η εμπειρία και το μήνυμα στους συνανθρώπους του
31/05/2020 - 12:01

"Εγώ την κόρη μου σχολείο δεν την παίρνω κι αν θέλετε αφήστε την στην ίδια τάξη"

Ξεσπά η Γιώτα Κρος: Ποιά είναι η κρυφή αιτία όλης αυτής της κατάστασης;
09/05/2020 - 10:28

Ξεσπά η Μίνα Αρναούτη: "4 χρόνια μετά...είμαι άνεργη και χωρίς ασφάλιση"

Όσα αποκάλυψε για τη δύσκολη περίοδο, τις εξετάσεις και τα μηνύματα των haters
28/04/2020 - 09:24

Αρναούτη: "Η Ακρίτα πόσο γραφική. Η δημοσιογραφία έχει τη δική της Ελένη Λουκά"

Ο λόγος της "κόντρας" ανάμεσα στις δυο γυναίκες και όλα όσα ειπώθηκαν
05/03/2020 - 12:02

Ξεσπά η Ελεονώρα Μελέτη: Το οργισμένο μήνυμα κατά της Τσικνοπέμπτης (ΦΩΤΟ)

Όσα δήλωσε για το κρέας που χαραμίστηκε και τη μανιακή κατανάλωση φαγητού
21/02/2020 - 09:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Φόνος 20χρονου στη Χλώρακα: Ελεύθερος υπό όρους ένας από τους συλληφθέντες

Στο κελί παραμένουν οι άλλοι 8 ύποπτοι για την υπόθεση θανάτου του νεαρού Σύρου

Επαναλειτουργούν στις 9 Ιουνίου τα νηπιαγωγεία (ΒΙΝΤΕΟ)

Η σύσκεψη στο Υπουργείο Παιδείας και οι κατευθυντήριες γραμμές που αναμένουν νηπιαγωγοί

Τρίτη φάση χαλαρώσεων σε τρία "κύματα"

Πότε επαναλειτουργούν νηπιαγωγεία, γυμναστήρια και εμπορικά κέντρα
Ελλάδα

"Έφυγε" από τη ζωή η Αμαλία Μεγαπάνου, πρώην σύζυγος του Κωνσταντίνου Καραμανλή

Οι "διαφορετικοί κόσμοι" της ταλαντούχας συγγραφέως και του Έλληνα Πρωθυπουργού

Tραγωδία στη Βούλα: Νεκρή γυναίκα από πυρκαγιά σε διαμέρισμα στην οδό Σερρών

Μεγάλη επιχείρηση της Πυροσβεστικής για απεγκλωβισμό τεσσάρων προσώπων
Διεθνή

Ισχυρή σεισμική δόνηση 6,8 Ρίχτερ στη Χιλή

Ταρακουνήθηκε η περιοχή Αντοφαγάστα στην Κεντρική Χιλή

Στην Τουρκία μεταβαίνει αύριο ο Πρωθυπουργός της Λιβύης

Τι θα περιλαμβάνει η ατζέντα της συνάντησή του με τον Τούρκο Πρόεδρο

Τα 21 δευτερόλεπτα σιωπής Τριντό στην ερώτηση για τον Τραμπ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η παύση για να μη σχολιάσει και να ασκήσει κριτική στην τακτική του Προέδρου των ΗΠΑ

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 03/06/2020 - 13:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ