Ψυχαγωγία

Το ξέσπασμα της Μίνας Αρναούτη για τον...μεθυσμένο οδηγό Παντελή Παντελίδη(ΦΩΤΟ)

Η Μίνα Αρναούτη, ξεσπά για μια ακόμη φορά, τραβώντας όλα τα βλέμματα της δημοσιότητας πάνω της.

Πιο συγκεκριμένα, το ξέσπασμα της προκάλεσαν για μία ακόμη φορά μηνύματα και σχόλια που δέχτηκε στα social media και αφορούσαν το θανατηφόρο τροχαίο, στο οποίο έχασε τη ζωή του ο Παντελής Παντελίδης.

Η νεαρή κοπέλα δήλωσε

«Αφού δεν οδηγούσε ο Παντελίδης -όπως θέλετε να πιστεύετε -πως μπήκα σε αμάξι που οδηγούσε εκείνος μεθυσμένος -σύμφωνα πάλι με όσα μου χρεώνετε- ρε παιδιά;

Ποια είμαι ο Τσακ Νόρις;

Αποφασίστε επιτέλους γιατί τα δικαστήρια μάλλον είναι άχρηστα για στους δικαστές του πληκτρολογίου. (Να θυμίσω ότι η υπόθεση έχει πάει αρχείο με οδηγό τον Παντελή και από τον εισαγγελέα Εφετών)

Επίσης όλη μέρα κάθεστε και στέλνετε μηνύματα και γράφετε σχόλια κάτω από φωτογραφίες μου για να με προκαλείτε να απαντήσω και όταν νευριάσω και απαντήσω λέτε «γιατί ασχολείσαι»!

Ειναι φοβερο ολο αυτο το χαλι !

 

Επόμενο άρθρο

Συλλογή ρούχων από την Μέγκαν Μαρκλ για καλό σκοπό

Η Δούκισσα του Σάσσεξ θα λανσάρει τη νέα της συλλογή για τις εργαζόμενες γυναίκες
07/09/2019 - 10:51

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ξέσπασμα Τσιτσιπά: «Όποιος δεν έχει ζωή ασχολείται με τη ζωή των άλλων»

Ο Στέφανος Τσιτσιπάς με μια σειρά δημοσιεύσεων στο Twitter ξέσπασε κατά πάντων
14/01/2021 - 13:35

"Δεν οδηγούσε εκείνος...": Νέα στοιχεία από μάρτυρα για την υπόθεση Παντελίδη

Ανατρέπουν τα πάντα οι νέες πληροφορίες για το δυστύχημα
11/12/2020 - 10:56

Η κόρη του Θεοδωράκη "ξεσπά" και απαντά "ρίχνοντας βέλη" στην Ακρίτα (ΦΩΤΟ)

Εναντίον εκείνων που την πλήγωσαν και έφεραν τον πατέρα της στα πρόθυρα του θανάτου
25/11/2020 - 10:09

Ξέσπασμα Μέσι: «Βαρέθηκα να είμαι εγώ το πρόβλημα για όλα στην Μπαρσελόνα»

Δεν άντεξε ο Αργεντινός ποδοσφαιριστής για την κριτική που δέχεται στην ομάδα
18/11/2020 - 22:53

"Φωνάρα" μικρότερος αδερφός του Παντελίδη - Κυκλοφόρησε το πρώτο του τραγούδι

“Εισβάλλει” στο χώρο της μουσικής βιομηχανίας
15/11/2020 - 13:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πρόστιμο σε περιπτερά στην Πάφο που εξυπηρετούσε πελάτη χωρίς μάσκα

Καταγγέλθηκαν 139 πολίτες και ένα υποστατικό για παραβίαση μέτρων κατά Covid-19

Οι εμβολιασμοί σε αριθμούς και οι δόσεις που φθάνουν από τη Δευτέρα στην Κύπρο

Ανοίξει ξανά την ερχόμενη Δευτέρα η "Πύλη" εμβολιασμού για τους 90 ετών και άνω

Έψαχναν για τον καταζητούμενο Ιωσήφ αλλά έπιασαν "λαβράκι"

Έρευνες σε διαμερίσματα όπου εντόπισαν κάνναβη- Χειροπέδες σε 34χρονη και στους γονείς του
Ελλάδα

Επιστρέφουν στα θρανία οι μαθητές γυμνασίων και λυκείων στην Ελλάδα

Δυόμιση μήνες μετά "ανοίγουν" τα σχολεία - Τα μέτρα πρόληψης και τα τεστ στους μαθητές

Παρατείνεται για ακόμη μια εβδομάδα το lockdown στην Ελλάδα

Επιστρέφουν στις αίθουσες οι μαθητές Λυκείων και Γυμνασίων από την 1η Φλεβάρη

Παραμένει σταθερός ο αριθμός των νέων κρουσμάτων στην Ελλάδα, 28 ακόμη θάνατοι

288 ασθενείς νοσηλεύονται διασωληνωμένοι στα νοσοκομεία της χώρας
Διεθνή

Μεγάλο αίνιγμα η πηγή προέλευσης του νέου κορωνοϊού, λέει ο ΠΟΥ

Ομάδα του ΠΟΥ συνεχίζει τις έρευνες στην Κίνα και δηλώνει πως "όλα βρίσκονται στο τραπέζι"

Το Βέλγιο απαγόρευσε τα «μη αναγκαία ταξίδια» μέχρι την 1η Μαρτίου

Ανησυχία για την υψηλή μεταδοτικότητα της βρετανικής παραλλαγής του νέου κορωνοϊού

Τραγωδία στην Ιταλία: Νεκρή η 10χρονη Αντονέλλα μετά από "πρόκληση" του TikTok

Το μικρό παιδί υπέστη καρδιακή ανακοπή, λόγω έλλειψης οξυγόνου

tv news

O Οδυσσέας αντιμετωπίζει ένα ακόμα επεισόδιο με την όραση του...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Ο Παύλος ενημερώνει τον Δημήτρη πως η Ελένη γνωρίζει τα σκοτεινά μυστικά τους...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/01/2021 - 09:30ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΣΠΙΤΙΚΑ