Ψυχαγωγία

Το ξέσπασμα της Σίσσυς Χρηστίδου για τη συνεργασία με τον Χρήστο Φερεντίνο

Στην Κατερίνα Γκαγκάκη απάντησε η Σίσσυ Χρηστίδου για τη σχέση της με τον Χρήστο Φερεντίνο όταν συνεργάζονταν με την παρουσιάστρια ξεκαθαρίζοντας ότι ποτέ δεν τσακώθηκαν.

Συγκεκριμενεα, η Κατερίνα Γκαγκάκη είχε δηλώσει στην εκπομπή "Μεσημέρι με τον Γιώργο Λιάγκα" ότι την περίοδο που η Χρηστίδου και ο Φερεντίνος συνεργάζονταν δεν μιλούσαν: 

«Μια φορά το θυμάμαι εγώ με την Σίσσυ… Ήταν τότε με τον Φερεντίνο, μαγικό… Τελείωνε η εκπομπή και έφευγε ο ένας από δω και ο άλλος από εκεί»

Η Σίσσυ Χρηστίδου μέσα από την εκπομπή της διέψευσε όσα είπε η Κατερίνα Γκαγκάκη δηλώνοντας: 

«Είναι κρίμα… Ποτέ δεν τσακωθήκαμε και ποτέ δεν γίναμε φίλοι… Ήταν η πιο εύκολη συνεργασία που είχα με τον Χρήστο… Μία γνωστή, που την αγαπάτε πολύ μου έχει πει «ποτέ μην απαντάς σε τίποτα», μπορώ να ρωτάω όμως; Τι είναι αυτά που λέτε;»!

Με νέα απάντηση "επανήλθε" η Κατερίνα Γκαγκάκη η οποία ανέφερε:

«Πείτε μου εσείς τι καταλάβατε, να σας πω κι εγώ. Ήμουν πάρα πολλές φορές στην εκπομπή. Δεν έχει καμία σχέση το αν πήγαινε καλά ή άσχημα η εκπομπή, δεν μίλησα γι’ αυτό. Ήταν μία περίοδος που μόλις τους ανακοινώσαμε τους δύο αυτούς ανθρώπους και τους φέραμε στη συνέντευξη τύπου, φαινόταν ρε παιδιά, μεγαλύτερο λάθος δεν υπήρχε! Εγώ δεν είπα ότι είχαν τσακωθεί, ήταν δύο άνθρωποι που δεν ταίριαξαν. Δεν μάλωναν γιατί ήταν δύο άνθρωποι που έκαναν διαφορετικό πράγμα»,

Επόμενο άρθρο

Η Μαρία Κορτζιά μιλά για τις κρίσεις στη σχέση της με τον Πιέρο

Όσα αποκάλυψε λίγο πριν ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας
21/10/2019 - 13:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Σίσσυ Χρηστίδου αποκάλυψε λεπτομέρειες για το...διαζύγιο της με τον Μαραντίνη

Πόσο δυσκολεύτηκε να εκδοθεί η "τελευταία πράξη" της έγγαμης ζωής τους;
11/02/2020 - 12:35

Ουγγαρέζος: Αποκάλυψε γιατί έκανε unfollow Eλένη Τσολάκη και Σίσσυ Χρηστίδου

Ο λόγος και...όλα όσα μεσολάβησαν με τις παρουσιάστριες
06/02/2020 - 15:12

Σίσσυ Χρηστίδου: Δεν φαντάζεστε με ποιόν της ζήτησε ο γιος της να ξαναπαντρευτεί

O άντρας που εγκρίνει ο μικρός Μιχαήλ - Θα του κάνει το χατίρι η γνωστή παρουσιάστρια;
02/02/2020 - 14:36

Σίσσυ Χρηστίδου: Ταξίδι στη χώρα του Άγιου Βασίλη με σκοπό…να τον βρει (ΒΙΝΤΕΟ)

Η απόδραση της παρουσιάστριας και οι...συνταξιδιώτες της
28/12/2019 - 15:30

Αδειάζει τον Ουγγαρέζο η Σίσσυ Χρηστίδου: “Δεν με συμπαθεί…με έχει κάνει μπλοκ”

Το μπλοκ του παρουσιαστή και τα...συλλυπητήρια που δεν δόθηκαν ποτέ
16/12/2019 - 08:36

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έφυγε από τη ζωή ο γνωστός παιδίατρος Αμερίκος Αργυρίου

"Έστησα το φάρο της κοινωνικής δικαιοσύνης για να δημιουργηθεί η κοινωνική ευθύνη"

Καδής: Εφικτός ο στόχος λειτουργίας του Πάρκου Ακάμα εντός του 2020 (ΒΙΝΤΕΟ)

Έχει ήδη συμφωνηθεί η στελέχωση, το ωράριο και ο γενικός τρόπος λειτουργίας του πάρκου

Αναμονή για το αποτελέσματα του DNA ώστε να ταυτοποιηθεί το απανθρακωμένο πτώμα

Δύο βασικά σενάρια εξετάζει η Αστυνομία για την πρόκληση της πυρκαγιάς
Ελλάδα

Τουρκική ακταιωρός συνόδευσε μετανάστες σε νησίδα του Καστελόριζου

Οι πρόσφυγες και μετανάστες μεταφέρθηκαν από τις Ελληνικές αρχές στο Καστελόριζο

Εξαιτίας του Brexit θα επιστραφούν τα γλυπτά του Παρθενώνα;

Τι αναφέρει το προσχέδιο διαπραγματεύσεων Βρυξελλών-Λονδίνου

Μπαράζ τουρκικών παραβιάσεων στο Αιγαίο την πρώτη ημέρα των συζητήσεων για ΜΟΕ

F-16 εισήλθαν στο FIR Αθηνών χωρίς προηγούμενη κατάθεση σχεδίων πτήσης
Διεθνή

Αυτοανακηρύχθηκε νικητής των προεδρικών εκλογών στο Αφγανιστάν ο Αμπντουλάχ

Ήρθε δεύτερος με ποσοστό 39,52% ενώ ο Γάνι κέρδισε τις εκλογές με ποσοστό 50,64%

Σχεδόν 700 συλλήψεις οπαδών του Γκιουλέν από τις τουρκικές αρχές

Μεταξύ των οποίων στρατιωτικοί, αστυνομικοί και υπάλληλοι του υπουργείου Δικαιοσύνης

Ισχυρός σεισμό 5 Ρίχτερ στην Τουρκία

109 χιλιόμετρα ανατολικά της Μυτιλήνης και 97 χιλιόμετρα βορειοανατολικά της Σμύρνης

tv news

Η συμμορία της απαγωγής του Μάξιμου έχει έναν απρόσμενο αρχηγό...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Η Μάρθα συναντιέται με έναν εκτελεστή και τα σχέδια όλων ανατρέπονται...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 18/02/2020 - 23:45ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ