Ψυχαγωγία

Το ξέσπασμα του Κωνσταντίνου Καζάκου:"Αυτό είναι σπαστικό,κουραστικό και γελοίο"

Τη δυσαρέσκεια του on air εξέφρασε ο Κωνσταντίνος Καζάκος όταν δέχτηκε ερώτηση για τη σχέση που διατηρεί με την πρώην σύζυγο του, Τάνια Τρύπη αλλά και για την κόρη του που ασχολείται με το θέατρο. 

Ο γνωστός ηθοποιός βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή της Σίσσυς Χρηστίδου "Έλα Χαμογέλα" και με αφορμή τη συνεργασία με την πρώην σύζυγο του  τη φετινή σεζόν, δέχτηκε σχετική ερώτηση με τον Κωνσταντίνο να εκνευρίζεται και να απαντά: 

«Είναι σπαστικό και κουραστικό να δίνω μία συνέντευξη και να μιλάω ένα τέταρτο για την παράσταση που παίζω και για τον ρόλο και να μονταριστεί και τελικά να μείνει μόνο η ερώτηση για το πώς αισθάνομαι που παίζω με την πρώην σύζυγό μου. Αυτό είναι γελοίο»

Στη συνέχεια με το ίδιο ύφος απάντησε ότι είναι το ίδιο ενοχλητικό και όταν τον ρωτούν για την κόρη του και την ομοιότητα της με την γιαγιά της, Τζένη Καρέζη δηλώνοντας: 

«Και το άλλο που θέλω να πω γιατί είχα βγει λίγο κακός. Μου είχαν κάνει πάλι μια ερώτηση για την Τζένη, για το αν μοιάζει με τη γιαγιά της και απάντησα “και τις σας νοιάζει; Τι σημασία έχει;”… Με καλή πρόθεση γίνεται, αλλά είναι κουραστικό όλο αυτό το πράγμα. Δεν γίνεται όμως να λες σε ένα παιδάκι “τι κρίμα που δεν έχεις τα μάτια της γιαγιάς σου”, άντε παράτα με, δεν έχει τα μάτια της γιαγιάς της, αλλά έχει τα δικά της που είναι πολύ όμορφα. Είναι εξαιρετικά κουραστικό και άσχημο μερικές φορές»

Επόμενο άρθρο

Η Βίκυ Σταυροπούλου φίλησε on air τον Κώστα Τσουρό αφήνοντας άφωνη την Γερμανού!

Μάθετε τον λόγο που φίλησε στο στόμα τον δημοσιογράφο κατά τη διάρκεια της εκπομπής
14/10/2019 - 09:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κ. Καζάκος: H πρόταση από την Disney, η άρνηση και γιατί τώρα το έχει μετανιώσει

H σύγκριση της κόρης του με την Τζένη Καρέζη και το τηλεοπτικό ντεμπούτο της
11/10/2021 - 08:57

Τζένη Καζάκου: Η γλυκιά φωτογραφία με τον πατέρα της Κωνσταντίνο Καζάκο

Η Τζένη Καζάκου μοιράστηκε όμορφα πλάνα με τον πατέρα της Κωνστανίνο Καζάκο
21/08/2021 - 12:24

Καζάκος: Μιλά ανοιχτά για την σχέση του με την 23χρονη Βασιλική μετά το διαζύγιο

Οι κομβικές στιγμές της ζωής του και το τέλος του γάμου του με την Ιωάννα Μαρτζούκου
06/04/2021 - 16:00

Και όμως ο Χρήστος Μάστορας έκανε επική...γκάφα με πασίγνωστο ηθοποιό!

Ποιους καλλιτέχνες μπέρδεψε και η απάντηση για τον Μαραντίνη που του "άξιζε"
26/12/2019 - 11:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Το παραμύθι του Τριβιζά με τον... εξωγήινο Covid φτάνει στα Δημοτικά (ΦΩΤΟ)

Η εγκύκλιος του ΥΠΠΑΝ για το βιβλίο που θα παραλάβουν δωρεάν οι μαθητές Α' κύκλου

Αυτοί οι δρόμοι θα είναι κλειστοί σε Λευκωσία και Αθηένου λόγω έργων

Όσα πρέπει να γνωρίζει το κοινό - Τι αναφέρουν σχετικές ανακοινώσεις

Ομίχλη και παγετός: Μόνο για συγκεκριμένα οχήματα η πρόσβαση προς το Τρόοδος

Οι δρόμοι που είναι ανοιχτοί για οχήματα με κίνηση στους 4 τροχούς ή με αλυσίδες
Ελλάδα

Δικηγόρος 24χρονης: Συνελήφθη βασικός κατηγορούμενος για κύκλωμα μαστροπείας

Ραγδαίες εξελίξεις σχετικά με την εισαγγελική έρευνα που ξεκίνησε

"Δεν βίασε μόνο το σώμα αλλά και την ψυχή μου... Νόμιζα πως ήμουν καταδικασμένη"

Συγκλονίζει η κατάθεση της ανήλικης για τις στιγμές φρίκης που έζησε στα χέρια του ιερέα

Συναγερμός στη Θεσσαλονίκη: Αγνοείται από τις 14 Ιανουαρίου 39χρονος

"Ενδέχεται να συντρέχουν λόγοι οι οποίοι θέτουν τη ζωή του σε κίνδυνο"
Διεθνή

Το χρονικό του Ουκρανικού: Πώς ξέσπασε η διένεξη και τι επιχειρεί ο Πούτιν

Ο παράγοντας ΗΠΑ, ο ρόλος της Ευρώπης και το ενδεχόμενο ρωσικής εισβολής στην περιοχή

Αρνήθηκε να φορέσει τη μάσκα του στη διάρκεια πτήσης και επιτέθηκε στο πλήρωμα

Πλέον κινδυνεύει να καταδικαστεί σε έως και 20 χρόνια κάθειρξη

Γκουτέρες διαψεύδει... Μπάιντεν: "Η Ρωσία δεν θα εισβάλει στην Ουκρανία"

Εξέφρασε την ευχή η διπλωματία να μπορέσει να οδηγήσει στην επίλυση της κρίσης

tv news

Ο Στάθης θολωμένος από το πάθος, κάνει μια προσπάθεια να αποτρέψει την Ιουλία...

«Η Γη Της Ελιάς» Δείτε εδώ τις περιλήψεις των νέων ανατρεπτικών επεισοδίων
Alpha TV Κύπρου

Η Αργυρώ οδηγήται σε μία φρικτή ανακάλυψη... Τίποτα δεν θα είναι το ίδιο πια...

«Σασμός» Δείτε εδώ όλες τις εξελίξεις της νέας ερωτικής δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 22/01/2022 - 13:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ