Ψυχαγωγία

Xριστιάνα Αριστοτέλους: Όσα δήλωσε για τα κιλά της εγκυμοσύνης της...(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους στο πλαίσιο της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" μιλώντας για τα κιλά της εγκυμοσύνης της Ήβης Αδάμου (που πήρε 9 κιλά), μίλησε για το δικό της βάρος κατά την διάρκεια της κύησης της.

Η παρουσιάστρια (ξεπερνώντας το "πείραγμα" της ομάδας για τα πολλά κιλά που πήρε σε σύγκριση με την τραγουδίστρια) δήλωσε,

"Εγώ έβαλα 22 κιλά, μέσα σε μια εβδομάδα μου έμειναν μόνο 6 και μετά τον θηλασμό, έβαλα άλλα έξι. Μετά έμεινα έγκυος, μόλις τα έχασα όλα. Μόλις έφτασα 2 κιλά πριν φτάσω στα κανονικά μου κιλά..."

Δείτε το σχετικό απόσπασμα.

Επόμενο άρθρο

Χ. Αριστοτέλους: Η "μουρμούρα" στον Γιώργο Εφραίμ και η επιθυμία της(ΒΙΝΤΕΟ)

Η κρεβατομουρμούρα και το όνειρο της για την σχέση της μετά από χρόνια
04/12/2018 - 11:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Τη μέρα που θα κάνω μπότοξ θα βγω να το πω" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε για το μπότοξ στον "αέρα" της εκπομπής...
19/02/2019 - 18:11

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους "ετοιμάζεται" για... show(ΒΙΝΤΕΟ)

Με μια λέξη επιβεβαίωσε το γεγονός και προετοίμασε το έδαφος για τη νέα χρονιά
18/02/2019 - 17:41

Αυτή είναι η πιο άβολη στιγμή της Αριστοτέλους στη ζωή της(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε η γνωστή παρουσιάστρια και το "ρεζίλι" μπροστά σε κεντρικό καφέ
15/02/2019 - 18:02

"Λιώνει" η Αριστοτέλους:"Ο Γιώργος ξέρει που έχω κάθε ελιά στο σώμα μου"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε περί εορτής και δώρων του Αγίου Βαλεντίνου με τον γνωστό ποδοσφαιριστή
11/02/2019 - 19:23

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καταζητείται από την Αστυνομία για κλοπές (ΦΩΤΟ)

Τα αδικήματα διαπράχθηκαν την Τετάρτη 20 Φεβρουαρίου, 2019, στην Λευκωσία

Νέα πρόσκληση από ΟΑΥ σε ΠΙΣ (ΒΙΝΤΕΟ)

Διορισμός του Χριστόδουλου Καϊσή στη θέση του Επιτρόπου Εποπτείας για το ΓεΣΥ

Μπλοκαρισμένη η κατοχύρωση του χαλλουμιού λόγω...Κυπριακού (ΒΙΝΤΕΟ)

Διασύνδεση του χαλουμιού με τον κανονισμό της Πράσινης Γραμμής
Ελλάδα

23χρονη Βρετανίδα τυφλώθηκε και έχασε τα νεφρά της από ένα ποτό στη Ζάκυνθο

Η περιπέτεια της Χάνα Πάουελ, το νοθευμένο ποτό και η ζωή της μετά

Παρέσυρε ανήλικο πεζό και τον εγκατέλειψε αβοήθητο στην άσφαλτο

Εντόπισαν τον νεαρό οδηγό λίγο αργότερα και του πέρασαν χειροπέδες

Πέταξε σε γκρεμό βάθους 60 μέτρων 18 κουταβάκια (ΒΙΝΤΕΟ)

Σώθηκαν χάρη στην παρέμβαση φιλόζωων και αστυνομικών του τοπικού τμήματος
Διεθνή

Μέι και Γιούνκερ θέλουν να βρουν λύση για το backstop, μέσω διασφαλίσεων

Ανέθεσαν στις διαπραγματευτικές τους ομάδες να συνεχίσουν τις συζητήσεις

Ρεκόρ διακρίσεων για τη Melco στο Forbes Travel Guide 2019

Σε ποια καταλύματα και υπηρεσίες του κολοσσού απονεμήθηκαν διακρίσεις

Γιατί ο Ερντογάν θυμήθηκε την Αρχαία Αθήνα

Μιλούσε στη Βουλή των Γερόντων και την είδε φιλόσοφος

tv news

Ένας ακόμα φόνος έρχεται να ταράξει τα νερά της αστυνομικής διεύθυνσης…

Η Αμαλία συνειδητοποιεί πως η κατάστασή της χειροτερεύει «To Τατουάζ»Πέμπτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα«συμμαχεί»με το Δημήτρη και προσπαθεί να τον στρέψει εναντίον της Κάτιας

Ο Φώτης, μαθαίνει ότι τον ψάχνει η αστυνομία... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 21/02/2019 - 06:10ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ