Ψυχαγωγία

Xρήστος Γρηγοριάδης: Δείτε τον να δοκιμάζει το γαμπριάτικο κοστούμι... (ΦΩΤΟ)

O αγαπητός ηθοποιός και ραδιοφωνικός παραγωγός Χρήστος Γρηγοριάδης, σύντομα θα κάνει το επόμενο βήμα στη σχέση του, αφού έπειτα από αποκάλυψε της Χριστιάνας Αριστοτέλους και από έγκυρη πληροφόρηση που έχει, θα ανταλλάξει όρκους αιώνιας πίστης το εξωτερικό σύντομα.

Ο δημοφιλής ηθοποιός πρόβαρε σήμερα το γαμπριάτικο κοστούμι, όπως μας "πρόδωσε" από social media, με τους ακόλουθούς του να εύχονται για το χαρμόσυνο γεγονός.

Δείτε την σχετική φωτογραφία που επιβεβαιώνει έμμεσα την είδηση

Επόμενο άρθρο

Kώστας Καζάκας:"Πήγαινα σε ψυχολόγο - Δεν ήθελα να βγαίνω στο θέατρο"(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος που τον έχει χτυπήσει ο πατέρας του, η προδοσία και το "κρυφτό" το βράδυ
06/02/2019 - 16:53

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ήβη Αδάμου - Μιχάλης Κουινέλης: Τα σχέδια γάμου και η βάφτιση της κόρης τους

Ο γάμος που... αναβάλλεται συνεχώς και πότε θα γίνει η βάφτιση της μικρής
17/03/2019 - 12:35

Μαίρη Συνατσάκη: Η αλήθεια για τον... γάμο της!

Ισχύει ή όχι ότι θα ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας με τον σύντροφο της;
04/03/2019 - 09:31

Νατάσα Μποφίλιου: Η γνωριμία με τον σύντροφο της και ο "μυστικός" γάμος!(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τον σύζυγο της και τον γάμο της μακριά από τα φώτα της δημοσιότητας
26/02/2019 - 09:44

Eλίνα Ακριτίδου:"Παντρεύτηκα επειδή μου το ζήτησε ο...λογιστής μου"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η περίεργη πρόταση γάμου, οι δύσκολες περιόδους που ζήτησε και το "Τατουάζ"
12/02/2019 - 20:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στις φλόγες τυλίχθηκε όχημα στον Άγιο Δομέτιο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Σε συναγερμό Πυροσβεστική και Αστυνομία

Μετρούν τις πληγές τους οι αγρότες στην Πάφο μετά την χαλαζόπτωση (ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν έχω ξαναδεί κάτι τέτοιο" δηλώνει ο κοινοτάρχης της Γιόλου

Υπ. Δικαιοσύνης: Στόχος μας η επανένωση της πατρίδας μας (ΒΙΝΤΕΟ)

Με κάθε λαμπρότητα η Λεμεσός τίμησε την επέτειο της 25ης Μαρτίου
Ελλάδα

Έλληνας ΥΠΑΜ: Να κοιτάμε και να διδασκόμαστε από την Ιστορία

Το μήνυμα του Υπουργού Εθνικής Αμύνης για την 25η Μαρτίου

Τουρκικά μαχητικά παρενόχλησαν το ελικόπτερο του Αλέξη Τσίπρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαψεύδει η Άγκυρα λέγοντας ότι απλά έκαναν το καθήκον τους

Παυλόπουλος: Η Ελλάδα θα υπερασπιστεί τα σύνορα και την ΑΟΖ της

"Με αποκλειστικό γνώμονα την Ιστορία, το Διεθνές και το Ευρωπαϊκό Δίκαιο"
Διεθνή

Στο σκοτάδι και πάλι η Βενεζουέλα (ΦΩΤΟ)

Δύο εβδομάδες μετά το τεράστιο black out που παρέλυσε τη χώρα

Ρεκόρ παραγωγικότητας για το Δικαστήριο και το Γενικό Δικαστήριο ΕΕ 

Αναλυτικά ο αριθμός των υποθέσεων και η σύγκριση με προηγούμενα έτη

Επίθεση κατά στόχων της Χαμάς στη Γάζα εξαπέλυσαν ισραηλινές δυνάμεις (ΒΙΝΤΕΟ)

Ισραηλινά ΜΜΕ μετέδωσαν ότι στέλλονται ενισχύσεις στα σύνορα με τον παλαιστινιακό θύλακο

tv news

«To Τατουάζ»Η δίκη του Ορφέα ξεκινά.Η Τατιάνα δίνει μια εμπεριστατωμένη κατάθεση

Η οικογένεια Μελά και η Ελένη καταθέτουν σαν μάρτυρες κατηγορίας... Τρίτη Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Θα ανακαλύψει η Κάτια το σχέδιο της Μαρίνας και τη σχέση της με τον Γιάννη;

Ο Κωστής αρχίζει να υποψιάζεται την Λίλιαν... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 26/03/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ