Ψυχαγωγία

Υβόννη Μπόσνιακ: Η σύζυγος του Aντώνη Ρέμου, είναι και κούκλα και μορφωμένη!

Μπορεί να ετοιμάζεται πυρετωδώς να ντυθεί νυφούλα, ωστόσο, αυτό δεν σημαίνει ούτε για μία στιγμή, πως ξεχνάει τον ρόλο της ως μανούλα! Ο λόγος φυσικά για την Υβόννη Μπόσνιακ, που τον Σεπτέρμβριο θα ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας στο πλευρό του Αντώνη Ρέμου!

Το ευτυχισμένο ζευγάρι πλέει σε πελάγη ευτυχίας! Το μοντέλο και σχεδιάστρια, παραχώρησε μια συνέντευξη εφ' όλης της ύλης στο "Omikron" και αποκάλυψε μεταξύ άλλων τον τρόπο με τον οποίο μεγαλώνει τη  μονάκριβή τους κόρη, Ελένη.

Ακολουθεί απόσπασμα από τη συνέντευξη:

Μεγαλωμένη στη Γερμανία – ακολουθείς, να υποθέσω και με τη μικρή αυστηρό πρόγραμμα, πειθαρχία και συνέπεια; Ή προσπαθείς να την έχεις και κάπως ελεύθερη, να αισθάνεται και ανεξάρτητη;

«Τα παιδιά, γενικότερα, χρειάζονται ένα σταθερό πρόγραμμα για να μεγαλώσουν σωστά. Μην ξεχνάς ότι έχω σπουδάσει Παιδαγωγική οπότε και από άποψη σπουδών, προσπαθώ να έχει λίγο απ’ όλα το μεγάλωμα της κόρης μου, να υπάρχει μια ισορροπία. Είναι εξάλλου πολύ μικρή για να νιώθει “ανεξάρτητη” και “ελεύθερη” αλλά, όσο είναι εφικτό, κάτι γίνεται».

Α

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Λιώνει" για τον Ρέμο η Υβόννη:Τα τρυφερά λόγια για τον σύζυγο και την κόρη τους

Όσα δήλωσε για την μεγάλη επαγγελματική διάκριση της
18/03/2019 - 13:46

Η Υβόννη Μπόσνιακ πήγε για σκι με την κόρη της! (ΦΩΤΟ)

Μαμά και κόρη σε χαλαρές στιγμές στα χιόνια...
24/01/2019 - 12:11

Οι αδημοσίευτες φωτογραφίες από τον γάμο Ρέμου και Μπόσνιακ! (ΦΩΤΟ)

Οι τρυφερές φωτογραφίες που δεν είδαμε από τον παραμυθένιο τους γάμο....
09/01/2019 - 15:24

Αντώνης Ρέμος: Απαντά αν η Υβόννη Μπόσνιακ είναι έγκυος! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ευχές του για το 2019 και το μήνυμα του για τα τροχαία ατυχήματα
28/12/2018 - 13:04

Το απρόοπτο από τον γάμο του Ρέμου με την Μπόσνιακ που δεν γνωρίζαμε!

Η αφηρημάδα της Μπεκατώρου, οι βέρες που "χάθηκαν" και ο ρόλος του φωτογράφου
23/12/2018 - 15:44

Η Υβόννη Μπόσνιακ με… κοντό ξανθό μαλλί! (ΦΩΤΟ)

Εντυπωσιακή αλλαγή στο hairstyle της…
07/12/2018 - 15:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στο κελί οδηγός που οδηγούσε τύφλα στο μεθύσι στον αυτοκινητόδρομο

Οδηγούσε αλόγιστα και επικίνδυνα και αρνήθηκε να προβεί σε τελικό έλεγχο αλκοτέστ

Έχασε το αυτοκίνητο του στη Λεμεσό και το βρήκε να καίγεται στη Λάρνακα

Χειροπέδες σε ένα πρόσωπο για κλοπή και εμπρησμό οχήματος

Ποιοι δρόμοι επηρεάζονται λόγω των παρελάσεων για την επέτειο της 25ης Μαρτίου;

Αναλυτικά τα ωράρια και όλες οι τροχαίες διευθετήσεις σε όλες τις επαρχίες
Ελλάδα

Σε "Τζαμί Αγία Σοφία" μετονομάζει την Αγία Σοφιά ο Ερντογάν

Μετατρέπει τον ναό σε τζαμί και θα επιτρέπει πλέον τις δωρεάν επισκέψεις

Γιατί καθιερώθηκε η 25η Μαρτίου ως εθνική επέτειος;

Τι πραγματικά συνέβη την 25η Μαρτίου 1821 και τη γιορτάζουμε με τιμές και παρελάσεις;

Ταξιτζής σε ρολό... μαιευτήρα στο κέντρο της Αθήνας (ΦΩΤΟ)

Ξεγέννησε ένα υγιέστατο κοριτσάκι και έκοψε τον ομφάλιο λώρο
Διεθνή

Σχεδόν 5 εκατομμύρια υπογραφές, μαζεύτηκαν για να σταματήσει το Brexit (ΒΙΝΤΕΟ)

Φανατικοί απειλούν πως θα σκοτώσουν την Κύπρια που ξεκίνησε να μαζεύει υπογραφές

Ο Τραμπ θα υπογράψει την αναγνώριση της ισραηλινής κυριαρχίας στο Γκολάν

Ο ΟΗΕ θεωρεί ότι το Γκολάν που ελέγχεται από το Ισραήλ αποτελεί κατεχόμενο έδαφος

Ερντογάν: Όσοι περιμένουν πτώση της λίρας θα πληρώσουν «βαρύ τίμημα»

Στοιχεία έδειξαν πως οι καταθέσεις ξένου συναλλάγματος έφθασαν σε επίπεδο ρεκόρ

tv news

Η Πιλάρ επισκέπτεται τον Νικόλα με σκοπό να μιλήσει για όλους και για όλα...

Oι πληροφορίες που του δίνει τον αφήνουν άφωνο... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Θα ανακαλύψει η Κάτια το σχέδιο της Μαρίνας και τη σχέση της με τον Γιάννη;

Ο Κωστής αρχίζει να υποψιάζεται την Λίλιαν... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 25/03/2019 - 09:30DEAL