Ψυχαγωγία

Ζενεβιέβ Μαζαρί: “Ξύπναγα και έβλεπα τούφες στο μαξιλάρι μου”

Δηλώσεις στην κάμερα του “Breakfast@Star” έκανε η Ζενεβιέβ Μαζαρί και μεταξύ άλλων μίλησε για μια προσωπική της εμπειρία, όταν και άρχισε να χάνει τα μαλλιά της.

Συγκεκριμένα, η ίδια μιλώντας για την παίκτρια που έσωσε με wild card, η οποία είχε περάσει νευρική ανορεξία και είχε χάσει τα μαλλιά της, είπε: “Επειδή το έχω βιώσει και εγώ γιατί λίγο πριν τον covid τα έχασα τα μαλλιά μου, όταν χάνεις τα μαλλιά σου βίαια είναι θέμα, γι’ αυτό ήθελα να δώσω στην Εμμανουέλα μια δεύτερη ευκαιρία”

“Ξύπναγα και έβρισκα τούφες στο μαξιλάρι μου” πρόσθεσε στη συνέχεια.

Δείτε το σχετικό βίντεο:

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Παπαρίζου όταν την άφησαν οι…γονείς της: "Πήρα ένα ψαλίδι και έκοψα τα μαλλιά"

Όλα όσα αποκάλυψε για πρώτη φορά και οι δύσκολες στιγμές
06/01/2022 - 16:51

Το θαύμα των Χριστουγέννων: Μεγάλωσε σε τέσσερις ημέρες το μαλλί του Μπρέθγουεϊτ

Παρατηρήθηκε μια μεγάλη και ασυνήθιστη αλλαγή στο... κεφάλι του φορ της Μπαρσελόνα
26/12/2021 - 09:21

Ζενεβιέβ Μαζαρί: Είδαμε για πρώτη φορά φωτογραφίες από τον γάμο της (ΦΩΤΟ)

Όμορφα λόγια από τη Ζενεβιέβ Μαζαρί – Η ανάρτηση του συζύγου της
13/12/2021 - 12:14

Τέλος τα μακριά μαλλιά για την Ολυμπία Χοψονίδου! Τα έκοψε… καρέ (ΦΩΤΟ)

Μια αλλαγή στο hairlook λίγο πριν μπει ο χειμώνας
05/11/2021 - 10:52

Πανάκριβα γούστα για την Kardashian! Ιδού το χτένισμα της... αξίας 10 χιλιάδων

Αν θες τα μαλλιά της Kim Kardashian, σου έχουμε άσχημα νέα
24/09/2021 - 17:08

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Με οκτώ πτητικά μέσα ενισχύεται το Τμήμα Δασών

Έχει δρομολογηθεί ο εκσυγχρονισμός της δασικής νομοθεσίας και η αυστηροποίηση των ποινών

Ασθενής εξακολουθεί να αρνείται διασωλήνωση, ψάχνουν τη λύση οι γιατροί (VID)

Οι αρμόδιοι προσπαθούν να προλάβουν τα χειρότερα ζητώντας γνωματεύσεις

Αύριο το τελευταίο αντίο στο 17μηνο αγγελούδι που "έσβησε" από πνιγμό (ΒΙΝΤΕΟ)

Λαμβάνουν καταθέσεις για την τραγωδία μέλη του ΤΑΕ Λεμεσού
Ελλάδα

Σπάει τη σιωπή του ο 27χρονος: "Ουδέποτε διέπραξα βιασμό"

Καταιγιστικές εξελίξεις στην υπόθεση βιασμού 24χρονης στη Θεσσαλονίκη

Τραγωδία στη Θεσσαλονίκη: Βρέφος 52 ημερών "έσβησε" από κορωνοϊό

Eίχε εισαχθεί στο νοσοκομείο μόλις τη 12η ημέρα από τη γέννησή του

"Αγγίζουν" τους 700 οι διασωληνωμένοι ασθενείς στην Ελλάδα

Ανακοινώθηκαν ακόμη 81 θάνατοι και περισσότερα από 18.000 κρούσματα
Διεθνή

Συνένοχος σε υποθέσεις παιδεραστίας ο πρώην Πάπας Βενέδικτος (ΒΙΝΤΕΟ)

"Σεισμό" στους κόλπους της Καθολικής Έκκλησίας άναψε γερμανική έρευνα

Χαλαρώνουν τα μέτρα στη Γαλλία, σε δυο φάσεις η αποκλιμάκωση

Από την Τετάρτη δεν θα είναι υποχρεωτική η χρήση μάσκας σε εξωτερικούς χώρους

Αυστρία: "Πράσινο" από Βουλή για υποχρεωτικό εμβολιασμό των ενηλίκων

Τα πρόστιμα για όσους δεν συμμορφωθούν φθάνουν έως και τα 3.600 ευρώ

tv news

Ο Στάθης θολωμένος από το πάθος, κάνει μια προσπάθεια να αποτρέψει την Ιουλία...

«Η Γη Της Ελιάς» Δείτε εδώ τις περιλήψεις των νέων ανατρεπτικών επεισοδίων
Alpha TV Κύπρου

Η Αργυρώ οδηγήται σε μία φρικτή ανακάλυψη... Τίποτα δεν θα είναι το ίδιο πια...

«Σασμός» Δείτε εδώ όλες τις εξελίξεις της νέας ερωτικής δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 21/01/2022 - 02:00THE CHASE