Υγεία

4… μυστικά για μια «καυτή» Παραμονή!

Παραμονή Πρωτοχρονιάς και το σίγουρο είναι ότι απόψε θέλεις να περάσεις με τον καλό σου τέλεια για να σου… μπει η νέα χρονιά όσο το δυνατό καλύτερα με έντονους οργασμούς και ανεβασμένη σεξουαλική διάθεση!

Όμως, για να πάρει το θερμόμετρο του έρωτα την ανιούσα θα πρέπει να βάλεις κι εσύ λίγο το χεράκι σου, ώστε να δημιουργήσεις το κατάλληλο κλίμα που θα βοηθήσεις ακόμα περισσότερο να πάρει… φωτιά το κρεβάτι σας.

Ας δούμε, όμως, μαζί τέσσερις απλές συμβουλές για να πετύχεις την τέλεια ερωτική βραδιά σύμφωνα με συμβουλές ειδικών!

Φτιάξε… ατμόσφαιρα

Λογικά θα είστε ανάμεσα σε κόσμο, με φασαρία, μουσική κλπ. Αυτό, όμως δεν θα πρέπει να σε εμποδίσει από το να δημιουργήσεις το κατάλληλο… ερωτικό κλίμα που θα δώσει μια πολύ καλή έναρξη στην βραδιά σας. Χαλάρωσε λίγο παραπάνω, πάρε τον σύντροφό σου για χορό (που είναι το απόλυτο αφροδισιακό) και γενικά άγγιζέ τον κατά τη διάρκεια της βραδιάς και του τραπεζιού όσο περισσότερο μπορείς! Το σίγουρο είναι ότι θα τον ερεθίσεις πολύ και δεν θα βλέπει την ώρα να μείνετε – επιτέλους – οι δυο σας.

Προετοίμασέ τον!

Εκτός από τα χάδια και την εν γένει σωματική επαφή που θα πρέπει να επιδιώξεις, μπορείς να τον «ανάψεις» και με άλλους τρόπους. Ψιθύρισέ του στο αυτί μερικά… καυτά ερωτόλογα που θα τον φέρουν αρχικά σε αμηχανία, αλλά μετά από λίγο θα τον κάνουν να σε θέλει ακόμα περισσότερο.

Ακόμα και μερικά προκλητικά μηνύματα στο κινητό του θα τον κάνουν να σε κοιτάει, χαμογελώντας με νόημα.

Ντύσου κατάλληλα

Εννοείται ότι τη βραδιά αυτή θα πρέπει να βάλεις κάτι που θα τον ερεθίσει οπτικά. Δεν χρειάζεται να είναι κάτι πολύ προκλητικό, που ίσως να έχει και τα αντίθετα αποτελέσματα.

Ένα εφαρμοστό φόρεμα που θα αναδεικνύει το σώμα σου ή μια τουαλέτα με ένα μικρό σκίσιμο στα πλάγια, είναι σίγουρο ότι θα κάνουν τη δουλειά τους!

Βάλε φαντασία

Μόλις βρεθείτε στον χώρο σας κάνε ό, τι μπορείς για να του μείνει η βραδιά σας αξέχαστη! Μην διστάσεις να βάλεις τη φαντασία σου να δουλέψει και να δοκιμάσεις πράγματα που μπορεί μέχρι τώρα να μην έχετε κάνει, τουλάχιστον μαζί.

Sex toys, κεριά και φυσικά τα προκλητικά εσώρουχα που θα έχεις φορέσει, είναι μερικά στοιχεία που θα σε βοηθήσουν να ζήσεις έντονες ερωτικές στιγμές με τον καλό σου.

Καλή διασκέδαση!

Πηγή
boro.gr
Επόμενο άρθρο

3 συμβουλές για να προστατεύσετε την υγεία σας στις Γιορτές!

Χρήσιμες συμβουλές που πρέπει να γίνουν... κανόνας
23/12/2018 - 17:54

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ποια ζώδια υποκύπτουν στο σεξ με πρώην εραστές και γιατί;

Εσύ ανήκεις στα "δυνατά" ζώδια ή στα επιρρεπή;
09/04/2019 - 15:03

"Friends With...Benefits": 5+1 βασικοί κανόνες για να πετύχει η ..."συνταγή"!

Κάντο όπως την ταινία και η "μαγεία" θα έρθει
07/04/2019 - 16:00

Προσοχή! Αν νιώσεις αυτό μετά το σεξ, πρέπει να πας αμέσως στο γιατρό!

Όλα όσα αξίζει να γνωρίζεις για την σεξουαλική σου υγεία
03/04/2019 - 22:00

Έρευνα: Γιατί οι νέοι σταμάτησαν να κάνουν σεξ;

Οι άνδρες κάτω των 30 σταμάτησαν κατά 28% να κάνουν έρωτα...
01/04/2019 - 21:20

Ποια τροφή κρατά το μυαλό πάντα νέο, σύμφωνα με τους επιστήμονες;

Το μικρό μυστικό που πρέπει να μάθεις...
28/03/2019 - 19:00

Σεξ: Οι τρείς τροφές που.... το κάνουν καλύτερο!

H λύση είναι για ακόμη μια φορά στην διατροφή σου
27/03/2019 - 19:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πώς απάντησε η Αστυνομία στο νηπιαγωγείο της μικρής Σιέρας που την έψαχνε;

Έστειλαν επιστολή στην Αστυνομία όταν το κοριτσάκι σταμάτησε να πηγαίνει σχολείο

Aποκλειστικό: Ο θείος της Marry μιλά στον Alpha για την άτυχη μητέρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Θρήνος στις Φιλιππίνες για το θάνατο της 38χρονης και την εξαφάνιση της 6χρονης κόρης της

Έρευνα για τυχόν ολιγωρία της Αστυνομίας στις υποθέσεις εξαφανισμένων γυναικών

Γιατί το Υπουργείο Δικαιοσύνης σκοπεύει να ζητήσει γνωμάτευση από τη Νομική Υπηρεσία;
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα
Διεθνή

Σκληρή απάντηση Τσαβούσογλου στις ΗΠΑ για πετρέλαιο Ιράν

Στην απόφαση των ΗΠΑ να τερματίσουν τις εξαιρέσεις οκτώ χωρών στις εισαγωγές πετρελαίου

Εκρήξεις προκάλεσαν πανικό στους κατοίκους του Ντέρμπι της Μεγάλης Βρετανίας

Βίντεο και φωτογραφίες στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης δείχνουν πυκνούς καπνούς

Ρετζέπ Ταγίπ Ερντογάν: "Δεν ενθαρρύνουμε ποτέ τη βία"

Αναφερόμενος στην επίθεση εναντίον Κιλιτσντάρογλου

tv news

Ο Ορφέας υλοποιεί το σχέδιο εκδίκησής του και βάφει τα χέρια του με αίμα ξανά...

Ο Σωκράτης προσπαθεί να ξεφύγει από τον άλλο του εαυτό «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 Γράμματα» Η νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων, σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου

Ένας παράφορος έρωτας μεταξύ δύο νεαρών, την Μεγάλη Εβδομάδα στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/04/2019 - 21:15ΤΑ 16 ΓΡΑΜΜΑΤΑ