Υγεία

Αυτά είναι τα 5 σνακς με 10 μόλις θερμίδες!

Εάν πεινάς μπορείς να φας ένα από τα πιο κάτω σνακς και θα λάβεις μόνο 10 θερμίδες, τόσο λίγες όσες χρειαζόμαστε για ένα σνακ λίγο πριν το καλοκαίρι.
 

-2 φράουλες

-1 κράκερ ολικής άλεσης

-1 κομμάτι ανανά

-Μισό φλιτζάνι ποπ κορν χωρίς βούτυρο 

-20 περίπου ηλιόσποροι ανάλατοι 

Επόμενο άρθρο

Όλα όσα πρέπει να κάνουμε για να προετοιμαστούμε για το καλοκαίρι

10 πράγματα που θα μας βοηθήσουν να υποδεχτούμε το καλοκαίρι όμορφες και υγιής
28/04/2017 - 10:43

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πόσες θερμίδες "καίμε" κατά τη διάρκεια του sex... ανά λεπτό!

Η διαφορά στους άνδρες και τις γυναίκες και τα αποτελέσματα
17/07/2019 - 16:00

"Οδηγός" προστασίας από τον ήλιο, μύθοι και αλήθειες

O δρ. Λώρης Κυριάκου μιλά στο AlphaNewsLive για τις δερματοπάθειες του καλοκαιριού
24/06/2019 - 09:01

Τι συμβαίνει πραγματικά με τα φυτοφάρμακα σε φρούτα και λαχανικά; (ΒΙΝΤΕΟ)

Γιατί δεν μπορούν να αποσυρθούν από την αγορά όταν θεωρηθούν ακατάλληλα για κατανάλωση
10/06/2019 - 16:08

Πόσες θερμίδες έχουν οι αγαπημένοι σου ξηροί καρποί;

Αμύγδαλα, καρύδια και λοιπά ξηροκάρπια στον θερμιδομετρητή
05/06/2019 - 19:39

Φτιάξτε ... smoothie αντί για γλυκό και γλιτώστε...θερμίδες!

Πάρτε μολύβι και χαρτί και σημειώστε τον αντικαταστάτη του γλυκού
27/05/2019 - 18:35

Αυτές είναι οι 10 χρυσές συμβουλές για τέλειο μαύρισμα

Όλα όσα πρέπει να ξέρεις για το "μπρονζέ" χρώμα του καλοκαιριού
26/05/2019 - 12:39

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κλείνει προσωρινά το Δημοτικό Κολυμβητήριο Λευκωσίας

Τι αναφέρει σε ανακοίνωση του για τους λόγους που κλείνει

"Το κράτος θέλει να αποφεύγει να λέει ότι έχει ανάπηρους πολέμου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα προβλήματα των πολεμιστών του 1974 ανέλυσε στον Alpha Κύπρου ο Γιώργος Γρουτίδης

"Άλλο ένα περιστατικό έμφυλης και σεξιστικής βίας που αποδεικνύει την ανισότητα"

Τι λέει η Επίτροπος Ισότητας Φύλων για τη διερευνώμενη υπόθεση ομαδικού βιασμού
Ελλάδα

Σεισμός στην Αθήνα, "σεισμός" και στο Twitter με υπαίτιο τον..."Κούλη"

Οι τουιτεράδες κρατούν άσβεστο το χιούμορ τους και γλεντούν την γκαντεμιά του Πρωθυπουργού

Η στιγμή που ο Εγκέλαδος χτυπά στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλος σεισμός 5,1βαθμών με τραυματισμούς, καταρρεύσεις κτιρίων και ζημιές

Εικόνες ντροπής από κακομεταχείριση γαϊδουριών στη Σαντορίνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ακτιβιστές καταγγέλλουν απειλές ακόμα και κατά της ζωής τους
Διεθνή

Τουλάχιστον δύο νεκροί από έκρηξη βόμβας σε Πανεπιστήμιο στην Καμπούλ

Άλλοι 10 τραυματίες ο μέχρι στιγμής απολογισμός

Aεροπορικές επιδρομές εναντίον θέσεων του PKK εξαπέλυσε η Τουρκία

Η ανακοίνωση Ακάρ για την επίθεση στην επικράτεια του Ιράν

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/07/2019 - 22:00Η ΦΑΜΙΛΙΑ