Υγεία

Αυτά είναι τα 5 σνακς με 10 μόλις θερμίδες!

Εάν πεινάς μπορείς να φας ένα από τα πιο κάτω σνακς και θα λάβεις μόνο 10 θερμίδες, τόσο λίγες όσες χρειαζόμαστε για ένα σνακ λίγο πριν το καλοκαίρι.
 

-2 φράουλες

-1 κράκερ ολικής άλεσης

-1 κομμάτι ανανά

-Μισό φλιτζάνι ποπ κορν χωρίς βούτυρο 

-20 περίπου ηλιόσποροι ανάλατοι 

Επόμενο άρθρο

Όλα όσα πρέπει να κάνουμε για να προετοιμαστούμε για το καλοκαίρι

10 πράγματα που θα μας βοηθήσουν να υποδεχτούμε το καλοκαίρι όμορφες και υγιής
28/04/2017 - 10:43

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Μύθος" ότι καίμε...πολλές θερμίδες κάνοντας σεξ! Όλη η αλήθεια και η έρευνα

Ανυπόστατοι οι ισχυρισμοί για 300 θερμίδες σε κάθε ερωτική πράξη
20/10/2019 - 18:57

Γλίτωσε 200 θερμίδες τη μέρα με μια απλή κίνηση!

Το "μυστικό" που θα σε βοηθήσει να γίνεις πιο fit
09/10/2019 - 19:27

Πόσες θερμίδες "καίμε" κατά τη διάρκεια του sex... ανά λεπτό!

Η διαφορά στους άνδρες και τις γυναίκες και τα αποτελέσματα
18/09/2019 - 16:00

Γιώτα Κουφαλίδου: Αποχαιρετά το καλοκαίρι μαζί με τον γιο της, Βασίλη! (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία που δημοσίευσε μαζί με τον γιο της
01/09/2019 - 16:14

Κύπρος, 20 Αυγούστου 2019: Ένα νησί, δύο εποχές... (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Στη Λευκωσία καταρρακτώδεις βροχές, στον Πρωταρά ήλιος και θάλασσα
20/08/2019 - 15:15

Αυτά είναι τα 3 καλοκαιρινά σνακς που θες οπωσδήποτε

Χωρίς θερμίδες και...χορταστικά