Υγεία

Η Nicole Kidman αποκαλύπτει το μυστικό για την τέλεια σχέση!

Όχι ένα, ούτε δύο, αλλά δώδεκα ολόκληρα χρόνια γάμου κλείνει η διάσημη ηθοποιός Nicole Kidman με το σύζυγό της, Keith Urban. Και όπως όλα τα ζευγάρια έτσι και αυτοί έχουν τους δικούς του "κανόνες", τη δική τους συνταγή επιτυχίας της σχέσης τους. 

Η Nicole σε συνέντευξή της, στο περιοδικό Parade ανέφερε ότι έχουν ένα διαφορετικό τρόπο επικοινωνίας μεταξύ τους και μάλιστα αυτό είναι κάτι που το έχει ορίσει εκείνη. Συγκεκριμένα η 51χρονη star είπε χαρακτηριστικά "Μιλάμε με τις ώρες Facetime, αλλά ποτέ δε στέλνουμε γραπτά μηνύματα ο ένας στον άλλον. Δε χρησιμοποιούμε ποτέ αυτό τον τρόπο επικοινωνίας, καθώς με τη γραφή μπορεί να μη γίνεις αντιληπτός μερικές φορές."

Δηλαδή με άλλα λόγια η Nicole στον Keith και αντίθετα δεν έχει στείλει ποτέ ένα απλό μήνυμα να την ενημερώσει για κάτι... Η αλήθεια είναι ότι ακούγεται κάπως πρωτότυπο και περίεργο, αλλά οι ίδιο γνωρίζουν κάτι παραπάνω.

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ξεκάθαρο μήνυμα νίκης από Παππά (ΦΩΤΟ)

Ο Παππάς ζήτησε τη νίκη κόντρα στον Ολυμπιακό από τους συμπαίκτες του
13/02/2019 - 17:16

Iδού το βιντεοσκοπημένο μήνυμα Ακιντζί για τα γενέθλια του "Πολίτη" (ΒΙΝΤΕΟ)

"Ζωτικής σημασίας τα όσα λέγονται στη μια πλευρά να μεταδίδονται σωστά στην άλλη"
13/02/2019 - 13:06

Eλίνα Ακριτίδου:"Παντρεύτηκα επειδή μου το ζήτησε ο...λογιστής μου"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η περίεργη πρόταση γάμου, οι δύσκολες περιόδους που ζήτησε και το "Τατουάζ"
12/02/2019 - 20:07

Τζάστιν Μπίμπερ: Ο λόγος που δεν έκανε... σεξ με τη σύντροφο του!

Η πρώτη κοινή φωτογράφιση τους, η αποχή από το σεξ και η πίστη του στον Θεό
08/02/2019 - 14:53

Xρήστος Γρηγοριάδης: Δείτε τον να δοκιμάζει το γαμπριάτικο κοστούμι... (ΦΩΤΟ)

Η έμμεση επιβεβαίωση του επικείμενου γάμου και το ταξίδι στο εξωτερικό
06/02/2019 - 18:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τι απαντά η Βρετανική Ύπατη Αρμοστεία για την κατάσταση στα Στροβίλια

Σταθερή η κατάσταση στην περιοχή δηλώνει ο Εκπρόσωπος Τύπου της ΟΥΝΦΙΚΥΠ

Μέλος της Αστυνομίας έσωσε ποδηλάτη που υπέστη υποθερμία

Βρισκόταν σε κατάσταση σοκ και του παρασχέθηκαν οι πρώτες βοήθειες
Ελλάδα

Ο "Δράκος του Σέιχ Σου" που καταδικάστηκε "τετράκις εις θάνατον" (ΦΩΤΟ)

Το έγκλημα που τον οδήγησε στο θάνατο, τα παιδικά του χρόνια και τα τελευταία του λόγια

Ρενέ Στυλιαρά: "Γράφω όπως ακριβώς αναπνέω" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρώτο της στιχάκι, το ταξίδι της μέχρι την έκδοση, η έμπνευση της και το νέο της βιβλίο

Πλαστό χαρτονόμισμα των 50 ευρώ είχε για υδατογράφημα ένα...πόκεμον (ΦΩΤΟ)

Αντί το πορτρέτο της Θεάς Ευρώπης σχεδίασαν τον Mew
Διεθνή

Το ισραηλινό σκάφος Beresheet εκτοξεύθηκε με προορισμό τη Σελήνη

Η χώρα φιλοδοξεί να γίνει η τέταρτη στην ιστορία που θα «πατήσει» στο φεγγάρι

Αγελάδες ποδοπάτησαν μέχρι θανάτου 45χρονη Γερμανίδα

Μεγάλο πρόστιμο στον κτηνοτρόφο επέβαλε το δικαστήριο της χώρας

Bενεζουέλα: Σχεδόν 3 εκατομμύρια πολίτες εγκατέλειψαν τη χώρα από το 2015

Έχουν βρει καταφύγιο στις γειτονικές χώρες όπως η Κολομβία και το Περού

tv news

«Πάμε Πακέτο» Tρεις νέες ιστορίες που θα συγκλονίσουν αυτό το Σάββατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Mπροστά σε ποια μεγάλη ανατροπή θα βρεθεί η αποστολέας; Ποια θα είναι η εξέλιξη;
Alpha TV Κύπρου

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του Alpha αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/02/2019 - 20:20ALPHA NEWS