Υγεία

Η πρώτη φορά στο σεξ: 9 διάσημοι εξομολογούνται

1. Lena Dunham
"Δεν του είπα ότι ήμουν παρθένα. Είπα απλώς ότι δεν είχα και τόση εμπειρία. Είχε κι εκείνος άγχος όπως εγώ και πόνεσε λίγο περισσότερο από όσο περίμενα. Ωστόσο ήταν όμορφα. Θυμάμαι να ανυπομονώ να το πω στη μαμά μου".
Η πρώτη της φορά ήταν στο πρώτο έτος του Πανεπιστημίου.

2. Johny Depp
"Δεν έχω κάνει ποτέ τίποτα πιο πρωτόγνωρο από τότε που έκανα σεξ για πρώτη φορά στα 13 μου. 
(Είπε περιγράφοντας την πρώτη φορά που συνεργάστηκε με τον Tim Burton)
Η πρώτη του φορά ήταν στα 13 του.
3. Brooke Shields
Αν δεν είχα όλη αυτή την πίεση της δημοσιότητας που λειτούργησε λίγο περιεργα σε εμένα, θα το είχα κάνει και νωρίτερα".
Η πρωτη της φορά ήταν στα 22 της.

4. George Clooney
"O πρώτος μου οργασμός ήταν νωρίς. Πολύ νωρίς. Όταν σκαρφάλωνα με ένα σκοινί στα έξι ή στα εφτά μου".
Η πρώτη του φορά ήταν όμως στα 16 του. 

5. Katy Perry
"Θυμάμαι ότι ακούγαμε το Grace του Jeff Buckley".
Η πρώτη της φορά ήταν στα 16 της.

6. Shia LaBeouf
"Έκανα τον έμπειρο. Θυμάμαι ότι της είχα βάλει ένα μαξιλάρι κάτω από τη μέση γιατί το είχα δει σε μια ταινία πορνό".
Η πρώτη του φορά ήταν στα 18 του.

7. Khloé Kardashian
"Ένιωσα τόσο αηδιασμένη με τον εαυτό μου. Δεν έκανα σεξ για τρία χρόνια από τότε, ούτε ξαναμίλησα σε εκείνον. Κι όλα αυτά πολύ απλά γιατί δεν ήμουν καθόλου έτοιμη. Έπρεπε να είχα ακούσει τους γονείς μου"
Η πρώτη της φορά ήταν στα 14 της.

8. Megan Fox
"Η πρώτη μου φορά ήταν υπέροχη. Ήταν με κάποιον που ζούσα μεγάλο έρωτα".
Η πρώτη της φορά ήταν στα 17 της.

9. Celine Dion
"Μου είπε: "Αν θες θα είμαι ο πρώτος σου" και του απάντησα "Ο πρώτος. Και ο μόνος".
Μιλώντας για τον σύντροφο και μάνατζέρ της René Angélil, κατά 26 χρόνια μεγαλύτερό της.
Η πρώτη της φορά ήταν στα 20 της.

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Friends With...Benefits": 6 βασικοί κανόνες για να πετύχει η ..."συνταγή"!

Κάντο όπως την ταινία και η "μαγεία" θα έρθει
15/01/2019 - 21:58

Υγεία & Σεξ: 4 στάσεις που καταπολεμούν το... στρες!

Η λύση βρέθηκε και είναι στο κρεβάτι σου
14/01/2019 - 19:39

Σεξ: Οι τρείς τροφές που.... το κάνουν καλύτερο!

H λύση είναι για ακόμη μια φορά στην διατροφή σου
08/01/2019 - 12:09

4… μυστικά για μια «καυτή» Παραμονή!

Το μυστικό κρύβεται από το... εορταστικό τραπέζι
31/12/2018 - 19:00

Ντάνος: Αποκάλυψε πόση διάρκεια είχε η πρώτη του ερωτική επαφή(ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τον να "παίζει" Άμλετ με διαφορετικά συναισθήματα...
29/12/2018 - 16:26

Πόσες στάσεις πρέπει να αλλάζεις την ώρα του σεξ;

Πρέπει να κάνουν τα ζευγάρια σεξ κάθε μέρα; Όλες οι απαντήσεις
14/12/2018 - 19:56

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Παρέλυσε" η κυκλοφορία λόγω υπερχείλισης ποταμών

Αυτοί είναι οι επικίνδυνοι δρόμοι λόγω υπερχείλισης ποταμών κατολισθήσεων

Τραγωδία στην Επταγώνια: Ηλικιωμένη ξεψύχησε όταν άρπαξε φωτιά απλώστρα με ρούχα

Έσβησε μπροστά στα μάτια του συζύγου της που κατέβαλε απέλπιδες προσπάθειες να την σώσει

Αναγκαστική προσγείωση αεροσκάφους στο αεροδρόμιο Λάρνακας, λόγω καιρού

Ο πιλότος πραγματοποίησε εκτροπή πτήσης καθ' οδόν για το αεροδρόμιο του Καϊρου
Ελλάδα

Οικονομία και Συμφωνία των Πρεσπών στη συνάντηση Τσίπρα – Μοσκοβισί

«Η Ελλάδα και ο λαός της αξίζουν ένα πλήρες successs story» είπε ο Επίτροπος

Παραιτήθηκε η Παπακώστα λόγω απειλών για τη θέση της στη Συμφωνία των Πρεσπών

"Τα μέλη της κυβέρνησης δεν πρέπει να υποκύψουν σε εκβιασμούς" δηλώνει ο Αλέξης Τσίπρας

Πτώση αεροσκάφους στο Μεσολόγγι

Κατέπεσε σε θαλάσσια περιοχή το μεσημέρι της Τετάρτης
Διεθνή

Η ώρα της πρότασης μομφής κατά της κυβέρνησης Μέι

"Ψήφο εμπιστοσύνης" ζητά η Βρετανίδα Πρωθυπουργός μετά τη συντριπτική της ήττα

Ψήφο εμπιστοσύνης ζητά η Μέι, μετά τη συντριπτική της ήττα (ΦΩΤΟ)

Πως λειτουργεί η πρόταση μομφής που τίθεται απόψε προς ψήφιση στη Βουλή των Κοινοτήτων;

Θρίλερ με 2χρονο παιδί που έπεσε σε πηγάδι βάθους 107 μέτρων (ΦΩΤΟ)

Γιγαντιαία επιχείρηση για εντοπισμό του δίχρονου αγοριού που αναζητείται για τρίτη ημέρα

tv news

Η εκπομπή Alpha Ενημέρωση ανοίγει τον φάκελο "ΓεΣΥ και ιδιωτικά νοσηλευτήρια"

O Δρ. Μαρίνος Σωτηρίου εξηγεί τα προβλήματα, τις διαφωνίες και τις ενστάσεις του κλάδου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα μαθαίνει από τον Κωστή ότι ο Μηνάς παίζει διπλό παιχνίδι στην εταιρεία

Ο Αντρέας για την εγκυμοσύνη της Ρένας... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 16/01/2019 - 18:40ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ