Υγεία

Γιώργος Θεοφάνους: Και όμως έχασε...17 κιλά με την πρωτότυπη δίαιτα της αμαρτίας

Εμφανώς αλλαγμένος και αδυνατισμένος είναι ο Γιώργος Θεοφάνους το τελευταίο διάστημα αφού έχει χάσει 17 κιλά σε λίγους μήνες (συγκεκριμένα από τον Μάρτιο).

Ο γνωστός μουσικοσυνθέτης αποκάλυψε στην εκπομπή του "Μεσημέρι" λεπτομερώς την πρωτότυπη δίαιτα, η οποία αποκαλείται...δίαιτα της αμαρτίας.

«Εγώ δεν πιστεύω στις χημικές δίαιτες. Έκανα μία δίαιτα που την κάνει η μισή Κύπρος… και φίλε σε εμένα έπιασε. Ξεκινάς και μετράς αμαρτίες μέσα στη μέρα… Δεν κάνει να κάνεις πολλές αμαρτίες! Δικαιούσαι να κάνεις 15 αμαρτίες μέσα στη μέρα. Όχι μία πίτσα ή σουβλάκια… Για παράδειγμα ένα κουτάλι λάδι είναι σαν δύο αμαρτίες! Από το Μάρτη μήνα σε αυτό το κομμάτι είμαι αναμάρτητος!

.,μ

Έχω χάσει 17 κιλά από το Μάρτη. Χάνω ένα κιλό τη εβδομάδα! Έχω βιβλιαράκι με τις αμαρτίες, θα σου το στείλω. Το λάδι είναι πολύ βασικό. Τρώω πολλά πράγματα και δεν έχει ωράριο και ποσότητες» 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

O Γιώργος Θεοφάνους ποζάρει ξανά στην "αγκαλιά" της Δέσποινας Βανδή (ΦΩΤΟ)

Το στιγμιότυπο από το στούντιο ηχογράφησης και το μήνυμα για τη συνεργασία τους
30/05/2020 - 10:04

Συγκινεί ο Γιώργος Θεοφάνους για το θάνατο της μητέρας του από καρκίνο

"Περάσαμε μαζί τα Χριστούγεννα και μετά μπήκε στο νοσοκομείο..."
26/05/2020 - 09:07

Ο Κωνσταντίνος Χριστοφόρου σχολιάζει την κόντρα Θεοφάνους - Θεοδωρίδου(ΒΙΝΤΕΟ)

"Η Νατάσσα έχει απόλυτο δικαίωμα να κάνει όσα lives θέλει"
28/04/2020 - 17:35

Η Νατάσσα Θεοδωρίδου απάντησε πρώτη φορά γιατί έκανε...unfollow τον Θεοφάνους

"Δεν έπρεπε να το κάνει..." - Η άτυχη στιγμή, το σχόλιο που την πείραξε και η απάντηση
15/04/2020 - 11:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπόθεση 22,5 κιλών κάνναβης: Χειροπέδες στον 29χρονο που καταζητούσαν οι Αρχές

Ο 41χρονος τέλει υπό οκταήμερη κράτηση αφού παρουσιάστηκε σήμερα ενώπιον Δικαστηρίου

Αρχίζουν τα έργα και η Λεωφόρος Μακαρίου αλλάζει όψη (ΒΙΝΤΕΟ)

Πότε αρχίζουν οι εργασίες και πόσο θα διαρκέσουν
Ελλάδα

Ραγδαία αύξηση στην Ελλάδα: 50 νέα κρούσματα καταγράφηκαν το τελευταίο 24ωρο

Τα 24 εξ αυτών εντοπίστηκαν μετά από ελέγχους στις πύλες εισόδου

"Εισαγόμενα" τα 21 από τα 33 νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου τις χώρας

Τι αλλάζει από αύριο για όσους θέλουν να ταξιδέψουν στην Ελλάδα

Βήμα - Βήμα τα προαπαιτούμενα για τους επιβάτες που θα μεταβούν σε ελληνικούς προορισμούς
Διεθνή

Η Ιταλία αποφάσισε απαγόρευση εισόδου σε επιβάτες από 13 χώρες

«Δεν μπορούμε να ακυρώσουμε τις θυσίες που έκαναν οι Ιταλοί τους περασμένους μήνες»

Αγία Σοφία: Τουρκικά Μέσα μιλούν για «ναι» του ΣτΕ στη μετατροπή σε τέμενος

Την Παρασκευή πιθανότατα η δημοσίευση της απόφασης

ΗΠΑ: Ψευδοϊερέας πουλούσε απολυμαντικό για φάρμακο κατά του κορωνοϊού

Ο Γκρίνον και οι 3 γιοί του εκμεταλλεύτηκαν δηλώσεις του Προέδρου Ντόναλντ Τραμπ

tv news

«24 ΩΡΕΣ» Ο ιερέας με τα 10 παιδιά...η βιοπάλη, οι δυσκολίες και η πίστη

Μην χάσετε την τελευταία εκπομπή της σεζόν αυτό το Σάββατο με τον Κωνσταντίνο Κωνσταντίνου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της σειράς!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 10/07/2020 - 01:30ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ