Υγεία

Οι 10+1 "καυτές" ερωτήσεις που δεν τολμούν να κάνουν οι άντρες στις...γυναίκες!

Όλοι θέλουν να μάθουν αυτά τα πράγματα για τις γυναίκες, αλλά κανένας δεν τολμά να ρωτήσει ευθέως….

Συνολικά 14 Βρετανοί αποκάλυψαν στο Thought Catalog την ερώτηση που φοβούνται πιο πολύ από όλες να κάνουν στη σύντροφό τους, αλλά θέλουν όσο τίποτε άλλο να μάθουν την απάντηση.

1.«Θα ήθελα να ξέρω με πόσους πραγματικά άντρες έχει πάει, αλλά μόλις ξεκινήσαμε να βγαίνουμε και η ερώτηση ίσως είναι πολύ προσωπική. Επιπλέον, τι θα κάνω αν έχει κοιμηθεί με περισσότερους από όσους θα ήθελα να ξέρω. Ίσως θα ήταν καλύτερα να μην την ρωτήσω ποτέ». Λουκ, 24 ετών.

2.«Αν θα ήθελε να κάνουμε τρίο. Σίγουρα θα το έκανα, αλλά εκείνη μάλλον θα νομίσει ότι θα θέλω να το κάνω και με άλλες γκόμενες αν ρωτήσω». Τρέι, 25 ετών.

3.«Αν προσποιείται ή αν πραγματικά έχει τόσο συχνά οργασμούς. Όχι ότι υποτιμώ τις σεξουαλικές μου επιδόσεις, αλλά έχω ακούσει ότι οι γυναίκες έχουν την τάση να προσποιούνται. Έτσι, για να κάνουμε κουβέντα». Γουίλ, 24 ετών.

4.«Πόσο συχνά αυνανίζεται, επειδή μπορεί η απάντηση να με προσβάλει». Τζίο, 26 ετών.

5.«Αν φορά τα εσώρουχά της για δεύτερη φορά χωρίς να το πλύνει. Δεν θα την κρίνω, απλά θα ήθελα να το ξέρω». Σαμ, 25 ετών.

6.«Αν πραγματικά ξεπέρασε τον πρώην της. Είναι κάτι το οποίο με ανησυχεί συνεχώς. Ναι, είμαι ανασφαλής», Κάιλ, 24 ετών.

ΣΕΞ

7.«Πώς είναι το πέος μου συγκριτικά με άλλους άντρες που έχει κοιμηθεί». Πάτρικ, 25 ετών.

8.«Αν έχει μείνει έγκυος στο παρελθόν. Όταν φοβάται μην μείνει έγκυος με κάνει να σκέφτομαι πως έχει μείνει στο παρελθόν, αλλά δεν πρόκειται να την ρωτήσω κάτι τέτοιο. Είναι πολύ ευαίσθητο το θέμα, αλλά είμαι πολύ περίεργος». Μπόμπι, 24 ετών.

9.«Αν είχε ποτέ σεξουαλική επαφή με γυναίκα. Ξέρω πως πέρασε μια ταραχώδη φάση στο πανεπιστήμιο, αλλά θέλω να νομίζει ότι την κατηγορώ ότι είναι “έξαλλη”». Ρίκι, 24 ετών.

10.«Θα σκότωνα για να μάθω το πιο βρόμικο πράγμα που έχει κάνει ποτέ, αλλά ντρέπομαι στην πραγματικότητα να τη ρωτήσω». Τζέισον, 22 ετών.

11.«Αν έχει ποτέ κοιτάξει τον κόλπο της. Το έχω δει αυτό το πράγμα στην τηλεόραση, όπου γυναίκες παρατηρούν τους εαυτούς τους με έναν καθρέφτη και ήταν πολύ παράξενο». Κέβιν, 23 ετών.

 

Πηγή
mag24 - Thought Catalog
Επόμενο άρθρο

Είσαι άρρωστη; 5 συμβουλές για να κοιμηθείς καλά και να ξυπνήσεις..."περδίκι"!

Για να προωθηθεί η καλή αποκατάσταση του σώματος, είναι απαραίτητο να κοιμηθείτε καλά
13/01/2019 - 21:26

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μετεγχειρητικες λοιμώξεις: Ποιο φύλο κινδυνεύει περισσότερο;

Όλα όσα πρέπει να ξέρεις για το κρίσιμο στάδιο μετά της εγχείρησης
18/04/2019 - 21:45

Ξεγέλασαν 81χρονη παριστάνοντας τις αρμόδιες για έλεγχο πλαστών χαρτονομισμάτων

Στη δημοσιότητα η περιγραφή των δύο ύποπτων γυναικών που εξαπάτησαν ηλικιωμένη στη Λεμεσό
10/04/2019 - 10:54

Βγήκαν γυμνοί στους δρόμους για την ενδυνάμωση των γυναικών (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η συμβολική κίνηση υπεροχής αλλά και συμπόνιας μεταξύ των δύο φύλων και ο απώτερος σκοπός
01/04/2019 - 01:53

Γυναικείες θηλές:Τί λένε για την υγεία σου; - Τα σημάδια που πρέπει να γνωρίζεις

Παράθυρο στην επιστήμη και την υγεία των γυναικών...
19/03/2019 - 14:02

Μύθοι και Αλήθειες για την Ενδομητρίωση (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Δρ. Ανδρέας Σταυρούλης καταρρίπτει τρεις από τους πιο συχνούς μύθους γύρω από την πάθηση
19/03/2019 - 07:46

Τι είναι η ενδομητρίωση που ταλαιπωρεί 22 χιλιάδες γυναίκες στην Κύπρο; (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Δρ. Ανδρέας Σταυρούλης εξηγεί όλα όσα πρέπει να γνωρίζουμε για τη συχνή χρόνια πάθηση
16/03/2019 - 10:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπό κράτηση 37χρονος για υπόθεση κλοπής στην Πάφο

Ρώσος αναγνώρισε την περιουσία του και το κατήγγειλε στην Αστυνομία

Πώς απάντησε η Αστυνομία στο νηπιαγωγείο της μικρής Σιέρας που την έψαχνε;

Έστειλαν επιστολή στην Αστυνομία όταν το κοριτσάκι σταμάτησε να πηγαίνει σχολείο

Aποκλειστικό: Ο θείος της Marry μιλά στον Alpha για την άτυχη μητέρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Θρήνος στις Φιλιππίνες για το θάνατο της 38χρονης και την εξαφάνιση της 6χρονης κόρης της
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα
Διεθνή

Σκληρή απάντηση Τσαβούσογλου στις ΗΠΑ για πετρέλαιο Ιράν

Στην απόφαση των ΗΠΑ να τερματίσουν τις εξαιρέσεις οκτώ χωρών στις εισαγωγές πετρελαίου

Εκρήξεις προκάλεσαν πανικό στους κατοίκους του Ντέρμπι της Μεγάλης Βρετανίας

Βίντεο και φωτογραφίες στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης δείχνουν πυκνούς καπνούς

Ρετζέπ Ταγίπ Ερντογάν: "Δεν ενθαρρύνουμε ποτέ τη βία"

Αναφερόμενος στην επίθεση εναντίον Κιλιτσντάρογλου

tv news

Ο Ορφέας υλοποιεί το σχέδιο εκδίκησής του και βάφει τα χέρια του με αίμα ξανά...

Ο Σωκράτης προσπαθεί να ξεφύγει από τον άλλο του εαυτό «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 Γράμματα» Η νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων, σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου

Ένας παράφορος έρωτας μεταξύ δύο νεαρών, την Μεγάλη Εβδομάδα στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/04/2019 - 22:10ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ