Υγεία

Οι 10+1 "καυτές" ερωτήσεις που δεν τολμούν να κάνουν οι άντρες στις...γυναίκες!

Όλοι θέλουν να μάθουν αυτά τα πράγματα για τις γυναίκες, αλλά κανένας δεν τολμά να ρωτήσει ευθέως….

Συνολικά 14 Βρετανοί αποκάλυψαν στο Thought Catalog την ερώτηση που φοβούνται πιο πολύ από όλες να κάνουν στη σύντροφό τους, αλλά θέλουν όσο τίποτε άλλο να μάθουν την απάντηση.

1.«Θα ήθελα να ξέρω με πόσους πραγματικά άντρες έχει πάει, αλλά μόλις ξεκινήσαμε να βγαίνουμε και η ερώτηση ίσως είναι πολύ προσωπική. Επιπλέον, τι θα κάνω αν έχει κοιμηθεί με περισσότερους από όσους θα ήθελα να ξέρω. Ίσως θα ήταν καλύτερα να μην την ρωτήσω ποτέ». Λουκ, 24 ετών.

2.«Αν θα ήθελε να κάνουμε τρίο. Σίγουρα θα το έκανα, αλλά εκείνη μάλλον θα νομίσει ότι θα θέλω να το κάνω και με άλλες γκόμενες αν ρωτήσω». Τρέι, 25 ετών.

3.«Αν προσποιείται ή αν πραγματικά έχει τόσο συχνά οργασμούς. Όχι ότι υποτιμώ τις σεξουαλικές μου επιδόσεις, αλλά έχω ακούσει ότι οι γυναίκες έχουν την τάση να προσποιούνται. Έτσι, για να κάνουμε κουβέντα». Γουίλ, 24 ετών.

4.«Πόσο συχνά αυνανίζεται, επειδή μπορεί η απάντηση να με προσβάλει». Τζίο, 26 ετών.

5.«Αν φορά τα εσώρουχά της για δεύτερη φορά χωρίς να το πλύνει. Δεν θα την κρίνω, απλά θα ήθελα να το ξέρω». Σαμ, 25 ετών.

6.«Αν πραγματικά ξεπέρασε τον πρώην της. Είναι κάτι το οποίο με ανησυχεί συνεχώς. Ναι, είμαι ανασφαλής», Κάιλ, 24 ετών.

ΣΕΞ

7.«Πώς είναι το πέος μου συγκριτικά με άλλους άντρες που έχει κοιμηθεί». Πάτρικ, 25 ετών.

8.«Αν έχει μείνει έγκυος στο παρελθόν. Όταν φοβάται μην μείνει έγκυος με κάνει να σκέφτομαι πως έχει μείνει στο παρελθόν, αλλά δεν πρόκειται να την ρωτήσω κάτι τέτοιο. Είναι πολύ ευαίσθητο το θέμα, αλλά είμαι πολύ περίεργος». Μπόμπι, 24 ετών.

9.«Αν είχε ποτέ σεξουαλική επαφή με γυναίκα. Ξέρω πως πέρασε μια ταραχώδη φάση στο πανεπιστήμιο, αλλά θέλω να νομίζει ότι την κατηγορώ ότι είναι “έξαλλη”». Ρίκι, 24 ετών.

10.«Θα σκότωνα για να μάθω το πιο βρόμικο πράγμα που έχει κάνει ποτέ, αλλά ντρέπομαι στην πραγματικότητα να τη ρωτήσω». Τζέισον, 22 ετών.

11.«Αν έχει ποτέ κοιτάξει τον κόλπο της. Το έχω δει αυτό το πράγμα στην τηλεόραση, όπου γυναίκες παρατηρούν τους εαυτούς τους με έναν καθρέφτη και ήταν πολύ παράξενο». Κέβιν, 23 ετών.

 

Πηγή
mag24 - Thought Catalog
Επόμενο άρθρο

Υγεία & Σεξ: 4 στάσεις που καταπολεμούν το... στρες!

Η λύση βρέθηκε και είναι στο κρεβάτι σου
14/01/2019 - 19:39

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έρευνα: Αυτές είναι οι 5 αγαπημένες στάσεις των γυναικών στο...σεξ(ΦΩΤΟ)

Μάθε για να ξέρεις τι θέλουν περισσότερο στον ερωτικό τομέα
20/02/2019 - 17:00

Πάφος: Κυκλοφορούσαν με πλαστές ταυτότητες

Χειροπέδες πέρασε η Αστυνομία σε 2 γυναίκες
15/02/2019 - 08:57

8 συνήθειες που βλάπτουν την... ευαίσθητη περιοχή σου!

Τα σημάδια που πρέπει να προσέξεις για την υγεία σου
12/02/2019 - 20:46

Γιατί οι γυναίκες στην Κύπρο δεν κάνουν το τεστ Παπανικολάου; (BINTEO)

Τι κατέδειξε έρευνα του Πανεπιστημίου Λευκωσίας για την προληπτική εξέταση
11/02/2019 - 15:11

Ποια ώρα γίνεται το καλύτερο σεξ; Η απάντηση θα χαροποιήσει κάποιους...

Η επιστημονική απάντηση στο ερώτημα "γιατί αρέσει στους άνδρες το πρωινό σεξ"
05/02/2019 - 22:43

"Ξάφριζαν" ανυποψίαστους πελάτες σε υπεραγορές στη Λάρνακα

Χειροπέδες πέρασε η Αστυνομία σε δύο γυναίκες ηλικίας 54 και 18 ετών
05/02/2019 - 09:19

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άγνωστοι νυχτοβάτες "έζωσαν" με εύφλεκτη ύλη ατμοκαθαριστήριο στο Αυγόρου (ΦΩΤΟ)

Εκτεταμένες ζημιές στις κτιριακές εγκαταστάσεις και τον εξοπλισμό της επιχείρησης

Η "Ωκεανίς" οδήγησε σε εκτροπή πτήσης από τη Λάρνακα προς τη Θεσσαλονίκη

Καθυστερήσεις στις αφίξεις αεροπορικών πτήσεων σημειώνονται στο αεροδρόμιο "Μακεδονία"

Πάφος: Συλλήψεις για την απόπειρα κλοπής ΑΤΜ με διπλοκάμπινο (ΦΩΤΟ)

Σύμφωνα με την Αστυνομία πρόκειται για δύο πρόσωπα από τη Συρία, ηλικίας 53 και 23 ετών
Ελλάδα

Συναγερμός στο Κολωνάκι μετά τον εντοπισμό ύποπτου χαρτοφύλακα

Στο σημείο έσπευσαν μέλη του Τμήματος Εξουδετέρωσης Εκρηκτικών Μηχανισμών

Ο "Δράκος του Σέιχ Σου" που καταδικάστηκε "τετράκις εις θάνατον" (ΦΩΤΟ)

Το έγκλημα που τον οδήγησε στο θάνατο, τα παιδικά του χρόνια και τα τελευταία του λόγια

Ρενέ Στυλιαρά: "Γράφω όπως ακριβώς αναπνέω" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρώτο της στιχάκι, το ταξίδι της μέχρι την έκδοση, η έμπνευση της και το νέο της βιβλίο
Διεθνή

Σε κατάσταση έκτακτης ανάγκης κήρυξε το Σουδάν ο Πρόεδρος Αμαρ αλ Μπασίρ (ΦΩΤΟ)

Συγκρούσεις, διαδηλώσεις και διαμαρτυρίες στη μαζικότερη λαϊκή κινητοποίηση εναντίον του

Παλαιστίνη: Νεκρός 14χρονος διαδηλωτής απο ισραηλινά πυρά

Άλλοι περίπου τριάντα Παλαιστίνιοι τραυματίστηκαν ανατολικά της πόλης της Γάζας

Η Κέλι Νάιτ-Κραφτ υποψήφια νέα Πρέσβειρα των ΗΠΑ στον ΟΗΕ 

Ντόναλτ Τράμπ: "Έχει κάνει εξαίρετη δουλειά εκπροσωπώντας το έθνος μας"

tv news

«Πάμε Πακέτο» Tρεις νέες ιστορίες που θα συγκλονίσουν αυτό το Σάββατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Mπροστά σε ποια μεγάλη ανατροπή θα βρεθεί η αποστολέας; Ποια θα είναι η εξέλιξη;
Alpha TV Κύπρου

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του Alpha αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/02/2019 - 13:50ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW