Διεθνή

Ρώσος στρατιώτης έκανε πρόταση γάμου με άρματα μάχης (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεκαέξι άρματα μάχης «επιστράτευσε» Ρώσος στρατιώτης για να κάνει πρόταση γάμου στην αγαπημένη του ανήμερα του Αγίου Βαλεντίνου. 

Στο βίντεο που έδωσε στη δημοσιότητα το υπουργείο Άμυνας της Ρωσίας, δεκαέξι άρματα μάχης Τ-72Β3 σχηματίζουν μέσα στο χιόνι μια καρδιά, στην στρατιωτική βάση Αλαμπίνο. Ο υπολοχαγός Ντενίς Καζάντσεφ οδηγεί την σύντροφό του, Αλεξάντρα Κοπίτοβα, με κλειστά μάτια στο κέντρο της καρδιάς, γονατίζει και της ζητάει να τον παντρευτεί. Κρατώντας ένα μπουκέτο τριαντάφυλλα στο χέρι της λέει:

«Είμαστε μαζί εδώ και πολύ καιρό. Ξεπεράσαμε τις δοκιμασίες του χρόνου και της απόστασης. Παντρέψου με!»

«Δεν κατάλαβα τι συνέβη» δήλωσε η νεαρή γυναίκα στο τηλεοπτικό δίκτυο του στρατού. «Ήταν αναπάντεχο!»

Πηγή
ΑΠΕ-ΜΠΕ
Επόμενο άρθρο

Όσοι αρνούνται να απομονώνονται για τον περιορισμό του κορωνοϊού θα τιμωρούνται

Μια κοινή αποστολή με την Κίνα, υπό τον ΠΟΥ, θα ξεκινήσει να ερευνά την επιδημία
14/02/2020 - 22:35

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μαρία Ιωαννίδου:Πρόταση γάμου και "διαδικτυακή τελετή" με καλεσμένους από skype

Έρωτας εν καιρώ πανδημίας για την δημοφιλή ηθοποιό και χορεύτρια
03/05/2020 - 12:45

"Ο Γιώργος έτρεμε σαν το ψάρι μέχρι να μου κάνει πρόταση γάμου..."

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μιλάει πρώτη φορά για την πρόταση γάμου
05/04/2020 - 10:34

H συγκινητική πρόταση γάμου στο "Deal" και τα δάκρυα on air (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο έρωτας που βρήκε το "κουτί" του...και το μεγάλο ποσό που κέρδισαν
25/02/2020 - 10:50

Της έκανε πρόταση γάμου με ... άρματα μάχης (ΒΙΝΤΕΟ)

Στη στρατιωτική βάση Αλαμπίνο στη Ρωσία, ο έρωτας αποδείχθηκε ανώτερος του πολέμου
15/02/2020 - 21:54

Η ανατρεπτική πρόταση γάμου του Μπουρδούμη στην...Λένα Δροσάκη (BINTEO)

H ξεχωριστή έκπληξη, η αντίδραση της αγαπημένης του και το...παθιασμένο φιλί
15/02/2020 - 13:53

"Λιώνω από αγάπη...γονάτισα στην πρόταση" - Ο αρραβώνας και το πάρτι στον Βέρτη

Ο Χαράλαμπος Χατζηπροδρόμου μιλάει πρώτη φορά για τον αρραβώνα του
28/01/2020 - 19:44

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δείτε τα αποτελέσματα για τις Στρατιωτικές Εξετάσεις για το έτος 2020-21

Το Υπουργείο Άμυνας ανακοινώνει τους επιτυχόντες στις προκαταρτικές εξετάσεις

Τι αναφέρει ο Σύνδεσμος Υπεραγορών για τη χρήση γαντιών

Ανακοίνωση του Συνδέσμου μετά από επικαιροποίηση των πρωτοκόλλων και οδηγιών
Ελλάδα

Ελλάδα: Μόνο με αρνητικό τεστ η είσοδος τουριστών από τον Προμαχώνα

Κινητές μονάδες για τεστ και συμπλήρωση φόρμας 24 ώρες πριν

Έκτακτη σύσκεψη στο Μέγαρο Μαξίμου για τη ραγδαία αύξηση κρουσμάτων

Προβληματισμός επικρατεί στις ελληνικές υγειονομικές Αρχές

Εκκενώθηκαν τα χωριά SOS λόγω μεγάλης πυρκαγιάς στη Βάρη (ΦΩΤΟ)

Στην περιοχή έσπευσαν 10 οχήματα της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας
Διεθνή

LIVE ΕΙΚΟΝΑ: Εν αναμονή της απόφασης για την Αγία Σοφία

Θα μετατραπεί σε τζαμί ή όχι; - Έκκληση από UNESCO να αρχίσουν διάλογο πριν ληφθεί απόφαση

«Πολύ κοντά» σε εμπορική συμφωνία με Βρετανία, λέει ο Τσαβούσογλου

Τι είπε για τη συνάντηση με τον Βρετανό ομόλογό του και τον Πρωθυπουργό Μπόρις Τζόνσον

Χονγκ Κονγκ: Βάζουν "λουκέτο" στα σχολεία λόγω έξαρσης κρουσμάτων

Το σύνολο περιστατικών Covid-19 από τα τέλη του Ιανουαρίου έχει φθάσει τα 1.366

tv news

«24 ΩΡΕΣ» Ο ιερέας με τα 10 παιδιά...η βιοπάλη, οι δυσκολίες και η πίστη

Μην χάσετε την τελευταία εκπομπή της σεζόν αυτό το Σάββατο με τον Κωνσταντίνο Κωνσταντίνου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της σειράς!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 10/07/2020 - 17:40DEAL