Πολιτική

ΦΩΤΟ: Tέλος εποχής για το στρατηγείο της "Αλληλεγγύης" στη λεωφόρο Αθαλάσσας

Από την λεωφόρο Αθαλάσσας και έναν από τους πλέον πολυσύχναστους δρόμους της Λευκωσίας, στην βιομηχανική περιοχή Στροβόλου μετακομίζουν τα κεντρικά γραφεία της "Αλληλεγγύης."

Ο φωτογραφικός φακός του alphanewslive κατέγραψε εικόνες από τη διαδικασία μετακίνησεις εξοπλισμού, επίπλων και ηλεκτρικών συσκευών από το Κίνημα και φόρτωσης σε φορτηγό, για να μεταφερθούν στο νέο κτίριο όπου θα στεγαστεί η ηγεσία και το προσωπικό.

ΛΛΛΛ

λλλλ

λλλλ

Επόμενο άρθρο

Νέος Δήμαρχος Αγλαντζιάς ο Αντρέας Κωνσταντίνου

"Σας ευχαριστώ από καρδιάς" τα πρώτα λόγια του νεοεκλεγέντα Δημάρχου
02/08/2020 - 18:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

Eίναι επίσημο! Ο Ηλιόπουλος μετακομίζει για να είναι δίπλα στην Σκορδά (ΦΩΤΟ)

Η αποκάλυψη μέσω προσωπικού συνεργάτη και οι πρώτες πληροφορίες για το επόμενο βήμα
13/05/2020 - 07:25

Παπαγεωργίου - Snik: Υπό άκρα μυστικότητα έκαναν το...επόμενο βήμα (ΦΩΤΟ)

Τα σημάδια που έδωσαν από καιρό και η επιβεβαίωση για την απόφαση εν μέσω πανδημίας
08/05/2020 - 07:26

Το "βέτο" του Τραμπ σε...Χάρι και Μέγκαν ενόψει της μετακόμισης στο Λος Άντζελες

Η δημόσια τοποθέτηση του πλανητάρχη και η απάντηση του ζευγαριού
30/03/2020 - 12:19

Είναι επίσημο! Ο Χάρι και η Μέγκαν άφησαν Καναδά και μετακόμισαν...Λος Άντζελες

Όλες οι λεπτομέρειες για το νέο ξεκίνημα στις Η.Π.Α.
27/03/2020 - 13:46

Μουσταφά Ακιντζί Αρχίζει προεκλογική επιλέγοντας τη ρήξη με την Άγκυρα

Το χρονικό της σύγκρουσης και τα σχόλια των κομμάτων για την επίθεση Τσαβούσογλου
10/02/2020 - 16:39

Xάρι - Μέγκαν: Mετακομίζουν στο...Λος Άντζελες;

Το έξυπνο σχέδιο της Δούκισσας του Σάσεξ ώστε να καταλήξει τελικά στο...Χόλιγουντ
04/02/2020 - 10:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πως είδαν οι Λαρνακείς την πρώτη Κυριακή των...μέτρων; (BINTEO)

Κάποιοι φαίνεται να συμμορφώνονται και να πειθαρχούν και άλλοι...τον χαβά τους

Μεγαλώνουν οι αλυσίδες μετάδοσης κορωνοϊού σε Λάρνακα και Λεμεσό (ΒΙΝΤΕΟ)

"Χτυπά" το ποδόσφαιρο και σχολεία ενώ αυξάνονται οι νοσηλευόμενοι ασθενείς

Ζευγάρι έπεσε με τετράτροχη σε γκρεμό στην περιοχή των Λουτρών Αφροδίτης

Σε εξέλιξη επιχείρηση διάσωσης με τη συμμετοχή της Λιμενικής και Ναυτικής Αστυνομίας
Ελλάδα

Υποδέχεται τον Πομπέο στη Θεσσαλονίκη ο Νίκος Δένδιας

Ιδιαίτερη έμφαση στους τομείς της ενέργειας και της άμυνας

Τρεις νεκροί και 218 κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

39 άτομα συνδέονται με αλυσίδες μετάδοσης του ιού στη χώρα

Νέα σεισμική δόνηση ανοιχτά της Χαλκιδικής

Λίγο αργότερα ακολούθησε μετασεισμός μεγέθους 3,1 Ρίχτερ
Διεθνή

Το χρονικό της σύγκρουσης Αρμενίας-Αζερμπαϊτζάν για την αμφισβητούμενη περιοχή

Οι ρίζες της εδαφικής και εθνικής διαμάχης μεταξύ των δύο γειτόνων χωρών

Στα χαρακώματα Αρμενία και Αζερμπαϊτζάν για την περιοχή Ναγκόρνο-Καραμπάχ

Στήριξη Τουρκίας "με κάθε μέσο" και διεθνείς εκκλήσεις για αποκλιμάκωση και διάλογο

Στις 23:00 θα κλείνουν τα μπαρ στο Βέλγιο λόγω κορωνοϊού

Παράλληλα δεν επιτρέπεται η κατανάλωση φαγητού στις υπαίθριες αγορές

tv news

Η γέννηση των διδύμων γεμίζει χαρά τον Οδυσσέα και την Έρση...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η είδηση ότι η Δανάη είναι υιοθετημένη πέφτει σαν βόμβα στο σπίτι των Αργυρών...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 27/09/2020 - 21:20ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ